טיול משפחות

../images/Emo43.gifטיול משפחות../images/Emo43.gif

למען הסדר הטוב רושמת כאן את כל מי שנרשם, שימו |לב יקיריי אוטוטוטו מתחילים מבצע פסח זה אומר שלא יהיה זמן לטפל בטיול ואני מאוד רוצה שנצא כולנו יחד אז כעת אבצע את הרשום ואדווח לכם כאן מתי ולאן ואולם כבר השבוע אפסיק להתעסק בנושא ומיד לאחר שנגמור את החלוקה לפסח נחזור לטיול. בקשור המסלול, מדריכת הדרך שלנו היא רבקה ואתם מוזמנים לשאול אותה כל מה שעולה בדעתכם בנוסף הזכרתי כבר ואזכיר שנית למי שקשה ללכת יכול לוותר על הקטע של ההליכה ולהגיע לנקודת המפגש עם האוטובוס הטיול יתקיים ביום רביעי 27/4 חול המועד פסח כאמור עלות הטיול לכל משתתף הינה 5 ש"ח הוצאות בטוח עבורכם. אוכל - נדבר בהמשך נגיע לאיזו שהיא החלטה שתתאים לכולם בכל רמת הדרישות לכשרות וגם שתתאים לכל העדות השונות. ורשומים לטיול: רבקה- טוב היא מדריכה אייך לא תבוא תדריך בשלט רחוק? תוכי X 2 nypx ובני ביתו X 4 נירה 63 X 5 נירה פרטי נא מי במשתתפים תמי אמא של המלאכית X 4 (תמי למה לא הזמנת את אמא שלך?) עינת ודן X 3 תאיר של 4 פלוס רק ספרי לנו האם את מצטרפת לנסיעה או פוגשת אותנו בדרך סוף עונה X3 מיכליתשלהצאט X 4 אנחנו כמובן מי עוד מצטרף כמו שאתם בוודאי סופרים יש עוד מקום באוטובוס עדיין ממתינה לתשובה מדני האם הוא מגיע עם 2 ילדיו קדימה חברים זה נושא שצריך לסגור כבר פנינה

berry23

New member
אני יכולה להגיע עם החבר והפיצית???

מאיפה ההסעה יוצאת ועל איזה תאריך סגרתם בסוף??

למה לא לקרוא את ההודעות שלי?

הכל כתוב שם ואת יכולה עם החבר והפיצית רק תאשרי אחרי שתקראי את כל הפררטים

Rebeccan

New member
גם יענק'לה מגיע

אז קחי בחשבון עוד אחד (והוא בכלל עם אות הנשיא למתנדב)
פרינצסה
בגן הפרחים
פעמיים גשם
בבקשה, ומנת
גם

בוודאי שיאספו מהדרך נצא

מבניני האומה בירושלים נעבור בלטרון אחר כך בתחנת רכבת צפון ואחר כך עוד נקודה על פי הצורך בדרך במקום שניתן להשאיר את המכוניות YYYY אייך אני כבר מחכה ליום הזה

שי קון

New member
אנחנו בסימן שאלה ../images/Emo35.gif

יואב צריך לבדוק בעבודה בחינוך המיוחד אין חופש מלמדים גם בחופשות הרגילות

גם אצלנו עובדים כל החג../images/Emo4.gif

שיהיה טיול נהדר, ואל תשכחו לצלם ולהראות לנו.

מ ש כ י ת

New member
אם נשאר מקום ואם יהיה לי חופש

אני אשמח להצטרף עם הקטנה שלי, אם לא אשלח אותה איתכם (פנינה), בסדר?

למעלה