ההצבעה בקדם-תיקון טעות בפורום

../images/Emo43.gifההצבעה בקדם-תיקון טעות בפורום

בימים האחרונים נכתבו כאן כמה גרסאות להליך ההצבעה - חלק כתבו שלקהל תהיה 50% זכות בחירה , במקום אחר נכתב שיהיו חמישה מוקדי שידור....בכל מקהר יש טיפה אי סדר. משיחה שערכתי עם חמוטל בן זאב התסריטאית (מבחינתי היא מקור הכי "מקורב" מה שנקרא) הליך הבחירה הוא כדלהלן: הקהל בבית יתן קולו ב-80אחוז ויהיו רק 3 נקודות שיפוט - חיפה, ת"א וב"ש ו-5 אזורי חיוג! כולמר הקהל בבית יהיה הרב המכריע - או כפי שהיא כינתה זאת בראיון "נתנו לקהל את הכף המכריעה".

ובאותו עניין- סרטון וידאו של נענע

מתוך נענע וידאו עם ציונה פטריוט......שימו לב לשאלות הקלות שהיא שואלת ואת האמנים שלא ממש יודעים לענות.... הכי הצחיק אותי מה שהיא אומרת בסוף. אני מתבייש לחזור על זה:). נענע מי לא יודע מה הכתובת מייייי? http://www.nana.co.il/

והנה הסרטון של וואלה!החצופים

שימו לב לפאדיחות ולקטע של ה"דווקא" שהם עשו לכולם ובמיוחד ליבז...

DukiMan

New member
תודה!

מיכל ינאי????? ולא שמתי לב בשום מקום אם דובר על הופעה חיה או קליפים בקדם עצמו. יש תשובה סופית לעניין הזה?

זו הייתה בדיחה

לא ממש מצחיקה למען האמת... ובכלל חצי מהזמרים בקדם לא הצלחתי לזהות שם (ע"ע אורן חן)...

DukiMan

New member
ברור

אבל למה על חשבון מיכל ינאי? ככה להרוג 2 ציפורות במכה אחת?

ברור דההההההה

נו וזה שהכתב ירד על הברכיים בפני צביקה פיק זה נראה לכם ריל? וזה שהגיים בויז הם בדיחה מהלכת??טוב נו הם באמת בדיחה.....בלי קשר. אגב הם היו פשוט גועליים - כולל רוברטו שעשה טובה שהוא עונה לעיתונאים ....טוב נו ממילא יש להם סיכוי לזכות בערך כמו הסיכוי שימצאו את בן לאדן עד הקדם.

מסיבת העיתונאים - הגרסא הכמעט מלאה

כן מה ששמעתם....באדיבות צח אוריין והאתר ITV4U!!! יש שם עוד המון קטעים על האירוויזיון ועל שירי וכמובן מביסת העיתונאים הנוכחית בלי המון קיצוצים...... שופופןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

והכתבה מ"מבט" עם חיים יבין IBA

אם בא לכם לראות את כל המהדורה - אז בכיף....אבל הכתבה על הקדם נמצאת אי שם בדקה ה45 אז תריצווווווווווווו

../images/Emo124.gifבקרוב!!!בקרוב!!!ממש בקרוב!

בשעות הקרובות מקסימום מחר: * תמונות רבות שלי ממסיבת העיתונאים . (יצורף גם לכתבה בחוצפה כגלריה) www.hutzpa.co.il * כתבת וידאו מאתר NRG *כתבת וידאו של אתר יורויל *ועוד!!! כל עדכון שאקבל - מייד כאן.

אני לא מצליח לראות וידיאו../images/Emo201.gif

מישו יכול לעזור לי ?? בבקשהההההה

LOL איזה ליצנים

בסוף הם כתבו "עדי בטלר". והמנחה ממש מעצבנתתתתתתתתתתתתתתתתתת ומעפנה. וטליה- סטלוס ואורן חן ישירו על שלום אחווה ואהבה

NylonBeat

New member
קובי - למי איכפת?!

העיקר שיש לנו שם את עדן!!!!!!!!!! נקווה לפיאסקו דומה והתיחסות בהתאם של עדן המלכה כמו ב2003!

LOL עדן מעולה../images/Emo70.gif

מקווה שהיא תצחק על האומנים או משהו כזה שיהיה קצת מעניין. בטח בר זוהר תהיה משעממת טיחו.

E u r o b o y

New member
השיר של סטלוס ואורן חן -

ייקרא "חלום אוריינטלי", מה שהבנתי.ושמעון בוסקילה (הדוד של...) ילחין.

MTV100

New member
ילחין או הלחין ../images/Emo35.gif

נחמד שהם חושבים שיש להם זמן... אבל לא משנה, אף-אחד לא תולה עליהם ציפיות!

E u r o b o y

New member
../images/Emo6.gif

הוא גם סיפר שמילות השיר "מזמינות" להגיע למזרח התיכון...

למעלה