ביקורת מוצרים במסגרת שת"פ עם

ניריתי 1

New member
../images/Emo43.gif ביקורת מוצרים במסגרת שת"פ עם ../images/Emo43.gif

ביקורת מוצרים במסגרת שיתופי פעולה עם
- זה כאן ! העלו לכאן ביקורת על מוצרים או שרותים שנחשפתם אליהם במסגרת שתפ"ים עם
חוות דעתכם יכולה להיות חיובית או שלילית... אנא נמקו ופרטו.

יפעת בי

New member
שלום חברים

מוצרי הטיפוח לשיער של פנטן הכל התחיל משיחת טלפון מחברתי איילת תפוז הזמינו אותה לארוע של פנטן והסבירו להן על הסדרה החדשה והמדהימה האירוח היה מפנק האוכל היה טעים אבל הריחות כן כן הריחות על זה איילת לא הפסיקה לספר . גם אני בדיוק כמו חברתי אוהבת לקנות מוצרי טואלטיקה בכמויות . כי אין כמו להתפנק במוצרים איכותיים עם ריחות משגעים . כשאיילת הציעה לי לקבל את המוצרים כמובן שקפצתי על המציאה לאחר כמה ימים הגיע שליח עד פתח ביתי עם שמפו מרכך סרום ומסכה לשיער של פנטן מכיוון שגם הבנות שלי שירן כמעט בת 7 ומעיין בת 5.5 גם אוהבות ריחות משגעים ישר נכנסנו לחפוף ... ילדים לא יודעים לדחות סיפוקים (אתם יודעים איך זה). הניחוח שעלה מהמקלחת מילא את כל הבית. השיער רך יותר הריח נשאר איתנו ליותר זמן. כמובן שמאז עברו כמה שבועות ואנחנו כבר קנינו עוד הרבה אריזות מוצרים איכותיים אצלנו בבית לתמיד נשארים. אתם מוזמנים לקרוא עוד על הסדרה בבלוג של איילת נשמח אים תרשמו לנו בתגובות האים אהבתם את הרשומה ומה דעתכם על הסדרה החדשה של פנטן אפשר גם לעשות לייק בבלוג למען הגילוי הנאות הלינק הזה הוא לינק סופר אנחנו בתחרות שבה נוכל לזכות בהרבה מוצרים מדהימים מהסדרה בבקשה כנסו ללניק http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.asp?spid=3959

גם אני משתמשת בסדרה החדשה של פנטן

ואני ממליצה באהבה על הסדרה החדשה שכול חפיפה ממכרת במיוחד..... בכללית כול המוצרים של פנטן עושים את התוצאות מה שלא ניתן לקבל במוצרים לשיער מחברות שונות ומשונות....

פמפרס דריי מקס ../images/Emo106.gif

אשמח שתיכנסו ללינק שבחתימה שלי תקראו ותעזרו לי בתחרות . תודה !

ediana

New member
סוויפר במסגרת שת"פ עם ../images/Emo43.gif

לפני כחודש נחשפתי למוצר חדש - סוופר ערכה לנקוי הבית הערכה מורכבת ממוט כמו מגב לנקוי הבית,בחלקו התחתון מרכיבים מטלית יבשה למנקה את האבק ברצפה כולל שערות של בעלי חיים. המטלית הרטובה מנקה ביסודיות את הרצפה ומשאירה אותה נקיה וריח טוב מתפזר בכל הבית. בנוסף ישנה גם ערכה לנקוי האבק, מסתובבת ב360 מעלות ונכנסת לכל מקום. אני אישית מאוד נהנית מכל המוצרים, גם בן זוגי יכול לעזור לי. קניתי 2 ערכות נוספות ונתתי לילדים שגם מאוד מרוצים מהתוצאות. בשורה תחתונה נקיון הבית נעשה בסוויפר

למעלה