psycho maiden

New member
../images/Emo42.gif

בוקר טוב, עולם שלי, בוקר טוב, יבשות וימים, בוקר טוב, אפריקה, בוקר טוב, אנטארקטיקה, בוקר טוב, נתיבי קרחונים. בוקר טוב, עולם שלי, בוקר טוב, אבנים יקרות, בוקר טוב, גוש פחם, בוקר טוב, חוט פישתן, בוקר טוב לזהב במיכרות. בוקר טוב לרחוק, לרחוק, בוקר טוב לקרוב, לקרוב. בוקר טוב, עולם שלי בוקר טוב, מינהרות וגשרים, בוקר טוב, דחפורים, בוקר טוב, טרקטורים, בוקר טוב, מנופים אדירים. בוקר טוב, עולם שלי, בוקר טוב, אפרוחים זעירים, בוקר טוב, שבלולים, בוקר טוב, חרגולים, בוקר טוב גם לכן, ציפורים. בוקר טוב לרחוק, לרחוק, בוקר טוב לקרוב, לקרוב. בוקר טוב, עולם שלי, בוקר טוב, תינוקות חמודים, בוקר טוב, פירחחים, בוקר טוב, אזרחים, בוקר טוב, חיילים במדים. בוקר טוב, עולם שלי, בוקר טוב, בוקר טוב, בן אדם, בוקר טוב, ראות שלי, בוקר טוב, זרועות שלי, בוקר טוב, בוקר טוב, ידידי. בוקר טוב לכולם, מקווה שהיום הזה עבר לכם טוב כמה שאפשר
ואם אתם יוצאים היום- תשמרו על עצמכם טוב טוב

נייקי2

New member
למה נותנים להודעות אופטימיות

לצנוח למטה???? מקפיצההההההההההההההההההה נייקי.

osnnat

New member
תודה רבה מאמי...

ואם את יוצאת- תשמרי על עצמך טוב טוב תהני... תבלי... תשתחררי... ותשכחי קצת מהצרות והבעיות... (:)

psycho maiden

New member
../images/Emo10.gif

אני לא יוצאת
בגלל החרדות , יש לי פחדים ואני לא רוצה לקבל התקף חרדה....! אבל אני בבית ריק עם חברות...

בית ריק עם חברות

זה אחלה מקום לבלות בו לילע, בעיני. [וזה, אגב, הרבה יותר ממה שלי יש הלילע
] תנסי להנות כמה שיותר מהחברות ומהערב הזה, ואל תתני למחשבות האלו לגזול ממך את ההנאה.
חג עצמאות... תחליטי שאת עצמאית מספיק כדי להנות בלי הכבלים של הפחדים.

psycho maiden

New member
../images/Emo13.gif

עבר בסדר דווקא, למרות שכן נתתי לפחדים לכבול אותי (-בגללם לא יצאתי לאף מקום), אבל לא נורא... רקדנו, השתוללנו, נכנסנו לבריכה (והיה קררר), ראינו סרט ("שחר המתים")...וזייהו... הבית של הסבים של היפה שלי (בר) ריק 3 שבועות אז אנחנו פה , יש פה בריכה והבית ענק וכל זה..אז יצא לי טוב ככה 3 שבועות להתנתק קצת , למרות שאמא בהתחלה פחדה שאני לא יאכל וכל זה אבל אמרתי לא שלא תדאג - בר שומרת עליי (באמת!) ושחוץ מיזה כל כמה ימים אני באה לבקר בבית...חח קיצר ניראה לי שהרגעתי אותה. איזה מגילה יצאה לי פה - 'צטערת. שיהיה לכולם חג שמח
שתהיו עצמאיות לגבי המחשבות שלכן ושאף אחת ("אנה","מיה") לא תשלוט עליהן - אמן

osnnat

New member
אההה... /=

טוב, אבל מה צריך יותר מיזה?! בית ריק עם חברות... זה פאן חוץ מזה, אני יצאתי... ויודעת מה? עדיף שהייתי נשארת בבית ואפילו הולכת לישון היה ח ר א

osnnat

New member
כי כל מה שתיכננתי

לעשות... השתבש...!!! לא ידענו מה להחליט כן לעשות... וכל מי שכן תכננתי איתו התעצבן עליי... חברה וידיד שלי התעצבנו עליי!!! לפעמים אני תוהה למה אני בכלל צריכה לצאת עם כבר כמה פעמים שפשוט לא כייף לי...

למעלה