לוח מודעות

Nia11

New member
שני, אנא שרשרי פעם אחרת ללוח מודעות

הלוח נועד לכל סוגי המודעות.

עמליה212

New member
סדנה ללווי התפתחותי לתינוקות

נפתחת סדנה לתינוקות ללווי התפתחותי מגיל לידה ועד 4 חודשים. בסדנה נלמד דרך מגע ומשחק להעצים את הקשר בין האם לתינוק, לזקוף ראש נכון, לשכב בנוחות על הבטן, להרגיע כאבי בטן וגזים, גירוי החושים השונים של התינוק להתפתחות תקינה, ועוד... הקבוצות הן קטנות ואינטימיות ובאווירה ביתית.. לפרטים ולהרשמה 054-7231104 עמליה

../images/Emo41.gif יריד אביב במושב ינוב ../images/Emo42.gif../images/Emo141.gif

יריד במרכז הנני בינוב- אנחנו נהיה שם עם המנשאים ויהיו שפע אטרקציות אחרות הכניסה כמובן חופשית! פרטים נוספים בקובץ

שושונלה

New member
אוף אני עובדת בשישי ../images/Emo10.gif

ומנסיוני עד שאגיע הביתה בשתיים וחצי שלוש כבר לא יהיה כמעט כלום למרות שכתוב עד 4... ורד

cloud8

New member
גם אני גרתי בעבר באזור..

בת חפר, גן יאשיה, חרב לאת.... איך הייתי שמחה לחזור לשרון.

cloud8

New member
הייתי באה בכיף

אבל אנחנו צריכים להיות קרובים לת"א - לומדים ועובדים שם.

flaming june

New member
מבינה. גם לנו זה לא קרוב...

בעלי עובד בפ"ת ואני למדתי בת"א ואמורה לחזור. היה לוקח לי שעה וחצי להגיע בבוקר
ואחר הצהריים בכלל זה סיוט עם הפקקים.

MLVC

New member
יש ברשותך כתובת מדויקת של

מרכז הנני? תודה!

שושונלה

New member
אני יכולה להסביר לך איך מגיעים

אם מגיעים מכביש 57 (נתניה-טולקרם (איך כותבים את זה?)) נכנסים ב'צומת ינוב' ימינה (או שמאלה אם הגעת מכביש שש - דרומה, בקיצור) ונוסעים ישר ישר בכביש המתפתל. רואים מצד ימין מכולת ודואר ועוד מבנה, ממשיכים ישר, ואז יש מצד ימין 'קונדיטוריה עינת'. מיד אחריה (וממש לפני 'כיכר המייסדים) יש כביש עפר - אפשר לפנות בו ימינה ולהגיע לגן. לחלופין אפשר להמשיך לכיכר ולפנות ימינה, יש חניה מצד ימין והליכה קצרה לגן. ורד

flaming june

New member
לא מודעה, אלא המלצה לחובבי הגבינות ../images/Emo174.gif

מי מביניכם שלא אוהב או רגיש או לא יכול לאכול מוצרי חלב פרה (כמוני למשל), יצא לי לאחרונה להתנסות בכמה וכמה סוגים של גבינות מחלב עזים. אחת הטובות שיצא לי לאכול היא גבינה צהובה של מחלבת "עז עברית". התלהבתי נורא אז באתי לספר
שימו לב - לא זול בכלל! (אך גבינות מחלב עזים לרוב אינן זולות, ואת זה אתם בטח יודעים), אך טעימה להפליא! למותר לציין שזו אינה פרסומת ושאין לי שום קשר למחלבה וכו'. רק המלצה

MLVC

New member
מאיפה קנית?

סביר להניח שזה מסוג הדברים שלא נמצאים בכל צרכניה או סופר
תודה על ההמלצה!

flaming june

New member
קניתי בסופר שנמצא במושב ניצני עוז

אם את במקרה מאיזור השרון...
אבל אני מאמינה שאפשר למצוא גם ב"עדן טבע מרקט". לא חיפשתי בסופרים הרגילים, אך אבדוק בהזדמנות.

MLVC

New member
../images/Emo51.gif

מאזור השרון, אבל בכיוון קצת אחר... אחפש בעדן טבע שקרוב לנו. שוב, תודה!

noa3470

New member
אנחנו גם מצאנו בקיבוץ

נראה לי שמעדיניות וחנויות טבע.. וגם - עז עברית שייך לקיבוץ הזורע שווה ביקור כשנוסעים לראות פריחה באזור. רמות מנשה, ואזור מגידו.. מדהים עכשיו!

למעלה