לוח מודעות

noamk1

New member
בן זוגי לא ויתר

הוא פשוט היה שותף. הסיטואציה היתה שאני הייתי המפרנסת הראשית עם שעות עבודה מטורפות, לא היינו יכולים להגיע עד הלום אם לא הייתי חוזרת לעבוד באותו סדר גודל של משרה. הוא היה סטודנט- הוא פשוט תרם את חלקו. לא שינה מקצוע ולא נשאר בבית. אז אני מאמינה שזה לא עונה לקריטריונים שלך.

שונצו

New member
בן הזוג שלי די עונה לקריטריונים

הוא זה שמבשל בבית (את הרוב - בשר, מרקים וכאלה) הוא זה שמנקה (ובדרך כלל מגרש אותנו מהבית שלא נפריע לו
) הוא מאוד מולטיטסקר הוא כמובן שותף מלא בגידול הבת שלנו (למעט ענין הציצי מן הסתם...) ו... יש לו לא מעט ידע על דברים שקשורים לנשים (תחבושות הגייניות, הנקה...) בזכות הפעילות שלו בעסק... אפשר להגיד שהוא ויתר על קרירה - החלום המקורי היה להיות שגריר במשרד החוץ (או משהו כזה, לא זוכרת בדיוק את ההגדרה המדויקת), אבל אז הוא מצא אותי
והחליט להישאר בארץ
אני לא מכירה הרבה גברים כמוהו. אצילי זה הגדרה טובה.

tuku3

New member
אצילי ?

אני לא יודעת כמה זה אצילי (או יותר נכון שאני חסרת תקנה), אבל הוא אחראי לכביסה, כלים, סדר בבית, וכל מה שנשים עושות בד"כ חוץ מבישול. חוץ מזה הוא חוזר הביתה מוקדם לשחרר את המטפלת בחצי מהימים ובחצי השני נשאר איתה עד מאוחר בבוקר. לצד זה הוא גם מתחזק קריירת היטק מצליחה, ולמרות זאת לקח חודש וחצי איתה בבית אחרי חופשת הלידה שלי. אוי, אני באמת לא מעריכה אותו מספיק
בכל מקרה הוא בחיים לא יסכים להשתתף במשהו כזה.

Nia11

New member
אנא שרשרי פעם אחרת ללוח מודעות

הוא נועד לדברים כאלה. תודה.

rayshlomi

New member
../images/Emo26.gif עיקר הנזק לר' האגן מתחולל בלידה ה1...

חשוב שתדעh- עיקר הנזק לרצפת האגן (כ – 50% ) מתחולל במהלך הלידה הראשונה. בכל שלב משלבי הלידה ישנם גורמים שונים היכולים לעכב את התקדמות הלידה ולהאריך אותה. ככל שהשלבים ארוכים יותר המתח והלחץ על השרירים והעצבים גדל, הסיכוי להתערבות מכשירנית גדל, קרי הנזק שנגרם לרצפת האגן גדל וכך גם הבעיה התפקודית העלולה להיווצר קשה יותר. מניעת הנזקים לרצפת האגן מתחילה בעצם עוד לפני הלידה, נמשכת בתהליך הלידה, ומסתיימת לאחריה. רוצה לקבל כלים למניעה וחיזוק? בואי לזואי ביום שלישי הקרוב ב 09:30 בבוקר למפגש אמהות בנושא רצפת האגן. כיצד להימנע ממצבים של ריצות מרובות לשרותים, בריחת שתן, יחסי מין אחרי לידה ועוד. קפה זואי ממוקם בשכונת נווה עמית בכניסה הצפונית לרחובות. פרטים והרשמה דרך המייל- [email protected]

טלימה

New member
תודה רבה!

תוסיפי שם שאלות? אפשר גם בנושא השנה המקומית, תזונה בריאה ועוד...

משפחתון בגישה טבעית בבאר יעקב

המשפחתון של הילה בגבעת חוטר באר יעקב נשאר מקום אחרון בהחלט
משפחתון קטן בגישה טבעית [עד 5 ילדים גילאי 0 - 3] 2 מטפלות חייכניות ואוהבות בית גדול וממוזג חצר מרווחת עם הרבה ירוק בעיניים וציוצי ציפורים. ארוחות טריות, בריאות וטעימות, ללא טיגונים, אבקות תעשיתיות וממתקים שפע של משחקים ,ספרים וגרוטאות ללא טלוויזיה שדולקת כל היום המון טיולים ומשחקים בטבע - חול, מים, עלים, פרחים אווירה רגועה וזורמת, ללא סדר יום נוקשה והרבה חום ואהבה המשפחתון של הילה - כי ילדים מגדלים באהבה 0523220139

קרןחן6

New member
מבצעים מיוחדים לכבוד הפסח!

12 % הנחה על כל המתנות לתינוק 57 ש"ח לחיתולים רב פעמיים רק 100 חיתולים ורק ל 45 יום! בקרוב בחנות: צבעים מחומרים טביעים בלבד, צעצועי עץ נוספים, צעצועים ידידותיים לתינוק ולסביבה - עוד שבוע! כדי להתעדכן בחדשות החנות תרשמו בדף הפייסבוק שלנו.

shani shay

New member
ועכשיו למכירה.... תחבושות ר"פ... ../images/Emo13.gif

טוב, מה אני אגיד לכן..... לא הולך לי עם התחבושות האלה...
הזמנתי 5 תחבושות דרך ebay. אני התכוונתי לדקיקות כאלה שלא מרגישים, אבל הן עבות לי. השתמשתי רק באחת. ה- 4 האחרות עברו כביסה ראשונית וזהו. כל אחת עלתה לי 35 או 40 ש"ח, אני מעוניינת למכור כל אחת ב- 25. גרה בכפר סבא, עובדת בפ"ת וניידת באיזורים שמסביב לשתי הערים האלה.... שני

shani shay

New member
ניסיתי.... עבה לי מדי

עברתי להשתמש ביום-יום בגרבי קרסול שאני כבר לא גורבת. (ותודה לאורית ס על הרעיון <נדמה לי שזאת היא שרשמה על זה>).
שני

שושונלה

New member
גרביים? במקום תחתוניות?

איך שמים אותם? סתם מניחים ? ורד (מגרדת בפדחת הוירטואלית)

shani shay

New member
אכן כן! ../images/Emo13.gif

לפני כמה שבועות פתחתי שרשור על כך שאני רוצה תחתוניות ר"פ שיהיו דקות-דקות -דקות. אורית ס (שוב - נדמה לי...) אמרה שאולי בכלל כדאי בלי כלום ושזה עניין של הרגל להשתמש בכאלה, ואת אמרת שאם זה הרגל שאפשר להיגמל ממנו - אז איפה הכיף בלקנות מחו"ל כל מיני כאלה עם הדפסים מהממים!
ואורית ס גם אמרה שמה ש"עובד" אצלה זה גרבי ספורט. אז..... ניסיתי! ניסיתי גרבי ספורט גזורות של בעלי, ניסיתי גרבי תינוקות ובסוף מה שהכי מסתדר לי כאמור אלה קרסוליות שאני כבר לא לובשת. איך שמים אותן? - פשוט שמים
שני

שושונלה

New member
נכון, זכרתי שהיה שרשור כזה וגם את התשובה הזו

אבל לא זכרתי שהיה משהו שהתמיה אותי ועכשיו אני אכן תוהה איך הם לא זזים. ולענין הכיף בלקנות בחו"ל - אחת הסיבות (אבל באמת סיבה מינורית) שאני רוצה להכנס להריון זה כדי שתהיה לי סיבה לקנות עוד תחבושות ר"פ - כי אז אצטרך ספיגה מוגברת (כל מיני הפרשות וגם דליפת שתן
) והתחתוניות לא תספקנה לי - אז לא תהיה לי ברירה
אלא לקנות... כי תחתוניות אני ממש ממש ממש לא צריכה עוד
. ורד

shani shay

New member
אוייש נו... לא הבנתי אותך נכון.... מהתחלה!

אני משתמשת במונקאפ כבר 4 חודשים! התכוונתי שניסיתי להזמין מebay תחתוניות דקיקות רב פעמיות, ואלה שהזמנתי עבות לי מדי ולא נוח לי איתן. השתמשתי ב-1 ונשארו עוד 4 שאני מעוניינת למכור. סליחה, טעות שלי...
שני

למעלה