לוח מודעות

טלימה

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif לוח מודעות ../images/Emo145.gif../images/Emo145.gif

טלימה

New member
../images/Emo82.gif בתים פתוחים בחופשת פסח ../images/Emo82.gif

האביב הגיע ואנחנו מאווררים את הכול !! בתים פתוחים בקיבוץ נווה איתן ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ -------------------------- אם אכפת לכם מאיכות הסביבה ואיכות החיים, אם אתם מתלבטים בנושאי חינוך וילדים בואו לפגוש אנשים שגרים ביחד במקום מיוחד, מקום שנותן הרבה כוח ליחד וגם לאחד בקהילה צומחת, קהילה מתפתחת - עם הרבה הקשבה וסבלנות, נתינה וקבלה לאדם ולסביבה מוזמנים לראות, לחוות, להחליף רעיונות... להפגש פנים אל פנים, עם הקהילה והאנשים. ביום הראשון של חופש פסח, יום ראשון ה-10/4 בתוכנית: 10:00- סיור ליקוט עם אורי מאיר-צ'יזיק 11:45- ארוחת צהרים משותפת (הביאו אתכם כלי אוכל אישיים ומנה גדולה לכולם מהבית). 13:30- סיור מודרך בבתי הקיבוץ הישנים ששופצו בשיטות בנייה אלטרנטיבית. 14:00- מפגש קליעה בסנסנים בחצר של סיגלית 15:30- שיחה על חינוך וקהילה על הדשא שמול חד"א 16:00- סדנת מגע עם גיא שלו- עיסוי תאילנדי ועוד.. ניתן להגיע רק לחלק מהארועים או לכל היום. וגם אפשר להישאר ללון: לינה בצימרים בתאום:0523554159 או במרכז "קיימא"במרחב קמפינג באוהלים פרטיים בתשלום. להזמנת מקומות ללינה ב"קיימא" ניתן לפנות להלה במייל: [email protected] או בטלפון: 04-60603636 -------------------------------------------------------------------- נשמח לארח אתכם בבתינו |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡| שילוט מהכניסה לקיבוץ, מפה ותוכנית ינתנו לבאים.

TakeTheRain

New member
מה כדאי להביא מספרד?

אבא שלי נוסע לשם החודש. הוא שאל מה אנחנו צריכים. הרעיון הראשון שעלה הוא סנדלים לשי ובגדים, אם יש סיילים שווים. חשבתי לבקש חיתולי בריכה אבל אני לא יודעת אם יש מודעות לזה שם, אם זה יקר יותר או פחות? חוצמזה אין לי רעיונות. אולי לכן יש?

rayshlomi

New member
זה יין ספרדי מעולה

בעלי היה נוסע הרבה לספרד מטעם העבודה וזה הדבר היחיד שהיה שווה לדעתי להביא משם. אם את אוהבת את הבגדים של זארה לעצמך או לתינוקות/ ילדים אז גם המחירים אולי קצת יותר זולים שם אם יש סייל.

TakeTheRain

New member
או, עכשיו את מדברת!

בבגדים אני סומכת על אבא שלי, אבל יין- זה כבר יותר שווה

תמי ו

New member
../images/Emo90.gifהיום נפתחת סדנת שמ"פ חדשה בהוד-השרון

סדנה חדשה בשיטת המודעות לפוריות נפתחת היום ב-17 בהוד השרון. לספונטניות שביניכן- יש עוד מקום...
מוזמנות ליצור קשר. יום נפלא תמי

emilyail

New member
../images/Emo23.gifקבוצת לה לצ'ה לנשים מניקות/בהריון נתניה

בהריון? מניקה? מוזמנת לקבוצת נשים הנפגשת אחת לחודש. זה המקום לשאול שאלות , להעלות התחבטויות, לשתף ולהיות בסביבת אמהות מניקות, תינוקות ופעוטות באוירה רגועה וכיפית. ארגון לה-לצ'ה הינו ארגון התנדבותי העוזר ותומך בנשים מניקות. הפגישות מיועדות גם לנשים בהריון לפרטים: 050-2510474 "כי כל אחת יודעת כמה ההנקה דורשת"...

סולי30

New member
המלצה על חנות יד שנייה בחדרה

ההמלצה הזאת כבר ניתנה כאן בעבר וככה הגעתי אל המקום, אבל אני מרשה לי לעצמי לתזכר לטובת חדשים/ות בפורום. מדובר בעסק ביתי קטן של אמא שמגדלת תאומית בני שנתיים+ בבית. המקום פעיל כבר שנה והמבחר אמנם לא רב, אבל יש בעיקר הרבה ציוד וצעצועים לקטנטנים, משחקי קופסא לכל הגילאים ובגדים במחירים ממש נמוכים. לא פועל בימי גשם ואפשר לבוא עם הילדים שיכולים בינתיים לשחק בחצר, רק צריך לתאם מראש. הנה האתר: http://www.2all.co.il/Web/Sites4/rakshnia-hadera/

bat elp

New member
מעתיקה גם לכאן מחפשים בית בתל אביב

בתמורה אנחנו מזמינים אתכם להתארח בדירתנינו שבמדרשת בן גוריון [שדה בוקר] בנגב. הדירה שלנו מתאימה ללינה עם ילדים מאובזרת ומטופחת. אפשר לקבל פרטים במסרים בת-אל

נעה59

New member
את מתכוונת להחלפת דירות?

כי אם כן והכוונה לפסח אז אוליאנחנו נרצה..

hazanoa

New member
מחפשת גברים מיוחדים!

מחפשת גברים שוויתרו על קריירה לטובת גידול הילדים (או משהו קרוב). שמעתן/ם על גברים אצילים כאלה??? אולי רק שינוי מקצועי לטובת העזרה בבית, היפוך תפקידים בין גברים לנשים וכו' - כל סיפור מעניין בכיוון הזה, אנשים שאתם מכירים.. גם קבוצת גברים שהחליטו להעשיר את עצמם בנושא של הורות. שהחליטו להשקיע בלהיות הורה. שמעתם על כאלה? כל דבר שדומה ויכול להיות מעניין. אני מנסה ללמוד עוד על כך במסגרת תחקיר לסדרה חדשה שתעלה בקרוב. אני ממש אשמח אם שמעתם ותוכלו לעזור! אני בטלפון - 050-8652405 תודההההה!!!!!!!

קשתית9

New member
בנזוגי מתאים לתיאור שלך

אבל ככל שאני מנסה, אני מתקשה לדמיין אותו נחשף לתקשורת.... הוא ממש לא הטיפוס לזה

תהיות1

New member
הי לך בת מזל

איזו בת מזל את!!!! חבל שכך יתפספס לו מודל חשוב למשפחה מתקדמת! אכפת לך שבכל זאת ננסה לדבר אתכם? פליז!!!! אני ממש מתחננת!!! גם אם לא תסכימו - לפחות אולי נצליח להבין ולמצוא עוד דוגמאות מופת כמוכם.. זה הטלפון שלי - בכל שעה! 050-8652405 בבקשה בבקשה - אני שוב מתחננת!! שיהיה לכם אחלה יום! נועה

קשתית9

New member
שלום נועה, קראתי שוב ויש לי תיקון

1.בנזוגי לא ויתר על קריירה לטובת גידול הילדים (לא איתי בכל אופן, אני חושבת שבסיבוב הקודם שלו הוא כן עשה את זה במידה רבה) אבל כשנולדה הקטנה שלנו הוא עבר לעבוד מהבית, כדי לעזור ועוד יותר מזה- כדי להיות נוכח. מדובר בשינוי משמעותי מאחר ועד אז הוא עבד 9:00-18:00 ואף יותר מזה- במשרד. 2. אין היפוך תפקידים אצלנו. יש שיתוף. 3.שנינו עושים עבודה "צפופה" של העשרה הורית והעשרה זוגית. חלק קטן בסיוע אנשי מקצוע (כתמיכה והכוונה) וחלק משמעותי יותר בעבודה אישית של שנינו (למשל קראנו יחד את הספרים "לבסוף מוצאים אהבה" ו"הורות מודעת" של הארוויל הנדריקס ואת "אני לא רוצה לדבר על זה" של טרנס ריל. זה במקום צפיה בטלויזיה (שעליה ויתרנו). אני יכולה לדבר איתו על זה אבל בניגוד אליי שאני אקסהביוניסטית להחריד- הוא ממש ממש ההפך ממני ....

למעלה