איך היה השבוע שלך?

זואי11

New member
נשמע מצוין שיחסייך עם אמך שבו למסלולם

רבה בשנת הלימודים בכל האספקים.

חמנייה1

New member
שמחה לשמוע על השיפור ביחסים עם אמך

ומאחלת בהצלחה בכל שאר החזיתות.

3מרגו

New member
יכולה לחתום על משפט הראשון(בעצם,השני)

איך זה שפתאום משהו טוב?
וגם על המשפט לגבי כמויות עבודה בלתי נתפסות,אוףףףף. תמיד כייף לשמוע שדברים מסתדרים
. בהצלחה בכל!

tutik1

New member
יופי!!! ממש משמח לשמוע.

נראה שהבהרת את המסר שלך בצורה תקיפה ועקבית, ושסוף סוף אימך הבינה אותו. שימשיך כך. מקווה מאד שהשבוע הקרוב יעבור בהצלחה. סביר מאד שהקליטה השנה תהיה קלה יותר, והמון בהצלחה לך בעבודה החדשה!!

judith4

New member
שמחה לשמוע על ההטבה עם אמך

מקווה שימי ההסתגלות וההערכות למסגרות החדשות - שלך ושל הדיוות יסתיימו במהרה.

יובלית37

New member
טוב לשמוע על מגמות השיפור.

ואני לגמרי מבינה את האמביוולנטיות של העזרה - מצד אחד, קשה בלי, מצד שני, קשה עם... שתהיה גם לכן שנה מוצלחת!

lilth

New member
שמחה לשמוע איך הדברים מסתדרים ../images/Emo13.gif

טוב לשמוע איך הבנות כל-כך נהנו עם אחותך, ובהחלט טוב לשמוע על ההטבה ביחסים בינך ובין אמך! מקווה שהימים הראשונים בגן יעברו חלק.

טלטל11

New member
יופי של חדשות ../images/Emo24.gif

מחזיקה אצבעות שתצלחי את השבוע הזה ברוגע ובשלום, מכל הבחינות

לפני כשעתיים הסתים יום הולדתי והשמחה היתה רבה

היה לי ממש כיף, נסעתי פעם ראשונה עם צ'וצ'ו מחוץ לעיר, לאיזור המרכז לשבת עם חברים לארוחת בוקר בבית קפה ובערב הלכתי עם המשפחה למסעדה ממש שווה בי-ם במסגרת שבוע הגורמה. השיטה עם צ'וצ'ו היתה להביא בלי בושה כרית הנקה, להניק אותו בהתחלה. בשתי המסעשות הוא די מהר נרדם וישן במשך כל זמן השהות במסעדה. ואין ספק שצ'וצ'ו הוא המתנה הטובה ביותר שיכולתי לקבל לגיל 40... (-:

tutik1

New member
קסם, מזל טוב!!!../images/Emo65.gif

נשמע שבהחלט היתה יומולדת נחמדת, ואכן-את ה-מתנה הגדולה קיבלת כבר... המוני איחולים לשנה נ ה ד ר ת!

אמאנחל

Member
מנהל
מזל טוב ליום הולדת הכי שמח !!

גם אני חגגתי ארבעים עם תינוק בן חודש ושבוע

תודה רבה לך ולכל המאחלות ובאותה הזדמנות

רציתי לשאול אותך כבר מזמן, האם יש טבלה של כל המשתתפות עם מעט נתונים עליהן, כמו למשל כמה ילדים יש להן ובני כמה הם, באיזו עיר הן גרות, לאיזו קופ"ח הן משתייכות וכד' כמו שיש טבלת תל"מים. לי באופן אישי זה מאוד יעזור ואני מתארת לעצמי שגם לאחרות. ואני מאחלת לך שגם את תקבליבקרוב את המתנהה שניה שתעשה אותך מאושרת לפחות כמו בפעם הראשונה...

judith4

New member
המוני מזל טוב לרגל יום הולדתך

אכן יום הולדת 40 נפלא (גם אני חגגתי ארבעים עם תינוק בן חודשיים וחצי). מבטיחה להתקשר ברגע שיהיה לי פנאי...

ואללה, איזה יופי... ואני אמשיך לחכות, יש לי

סבלנות...
בינתיים אני מכירה את הגנים הציבוריים בסביבה וחורשת את קניון מלחה. מאז שהתחלתי להשתמש במנשא זה תענוג... הוא חורפ חופשי
ואני כמעט שוכחת שהוא עלי... היום הוא ממש לא זז והתחלתי לדאוג לרגע
אבל כמובן שהכל היה בסדר

א ס פ ה

New member
מתנה שנתת לעצמך...

איזה יופי. מזל טוב ואושר בלי סוף! ביום הולדתי ה 38 יהיה לי תינוק בן 3 חודשים, למי יהיה זמן לחגוג בכלל

ענבלית9

New member
המון מזל טוב!

אני חגגתי יום הולדת 37 עם תינוק בן 6 ימים ויודעת כמה זאת המתנה הגדולה והנהדרת ביותר. תמשיכי להנות ולחגוג.

למעלה