הודעה חדשה!!

../images/Emo42.gif../images/Emo29.gifהודעה חדשה!!../images/Emo105.gif../images/Emo57.gif

וואי, כמה זמן לא פתחנו הודעה חדשה.
זו הולכת להיות הודעה משולבת: טופיקים+חדשות מעולם התולעים+פאנפיקס. אז כדאי לכם לקרוא.
חדשות מעולם התולעים
טוב, אנחנו לא יודעות כמה מכם יודעים על זה, אבל כבר הרבה זמן אנחנו (
אור ומאיה
) רוצות לפתוח אתר בשביל הפיקים של "אין לנו תולעים" ועוד תולעים..
על בניית האתר האמיתי יהיה אחראי צחי
(נכון צחי? ^^) , אך בינתיים- פתחנו לנו אתר זמני. לא יודעות אם אפשר לקרוא לזה אתר, אבל זה עדיין משהו (זמני
). ובכן, הנה
הלינק
- ואתם בהחלט בהחלט מוזמנים להכנס, להציץ מסביב, לספר על חוות דעתכם, וכמובן - להרשם
באתר שמנו שלל דברים: בקטגוריה תמונות: את הבאנר של "אין לנו תולעים" (באדיבות הכשרון המופלא של צחי ^_^) ושני בליקיז מקסימים שעשתה אור.
ואנחנו בהחלט מעוניינות להוסיף פאנארטים וציורים שעשיתם לנו (מופנה בעיקר לגל [ליזי] שעשתה כמה) – אז אם אתם מעוניינים, נסדר שלתיקיה יוכלו להוסיף גם הגולשים והכל יהיה מצוין. יש עוד קטגוריות, אבל זה כבר מתקשר לחלק הבא בהודעה.. אז תבדקו לבד.
פאנפיקס
ובכן, זוכרים את המיסלטוויט? מעולה
קרענו את התחת ימים ולילות (פחות או יותר
) בשביל להציג כאן לפניכם.. המיסלטוויט באנגלית
- וזה בהחלט הרבה הרבה יותר יפה מאשר בעברית, אז מומלץ לקרוא מכל הלב. הפרק הראשון באנגלית נמצא באתר (לינק לינק לינק) – ואם אתם מעוניינים לקרוא בעברית, זה גם שם. עדכנּו את כל הפיקים שכתבנו ושמנו אותם שם (וגם שניים מבית היוצר של אור
), וגם.. אתם יכולים למצוא ולהגיב על הפיקים שלנו בבמה (Stage), והנה קישור לדפיוצר שלנו.
טופיקקקק
ובכן, הגענו למסקנה שאפילו הודעה שכזו צריכה שמץ טופיקיות בה, אז הנה הוא.. הטופיק.
1. יש מלא מבוגרים בעולם הקוסמים. מי לדעתכם (חוץ מדמויות שאנחנו כבר יודעים עליהם כמובן
) מתאים להיות סוכן כפול של וולדי?
2. לופין. רמוס לופין.
– אי פעם תהיתם האם לרמוס יש משפחה? אחים? אחיות? הורים? הרי זה לא יהיה חינוכי מצד ג'ייקיי להראות שלאחר שהוא ננשך נטשו אותו. מה לדעתכם קרה?
3. להיסטוריה יש הרבה שלבים. אבל יש רק שלושה זמנים – עבר. הווה. עתיד. איזו דמות מבין הדמויות הייתם שולחים לעבר, ואם הייתם שולחים – לאיזו תקופה?
טוף, זהו.
מי שקרא והולך להגיב יקבל חיבוק
. מי שקרא והולך להגיב וגם הולך להרשם יקבל גם נשיקה
. מי שקרא והולך להגיב וגם הולך להרשם וגם הולך לקרוא את המיסלטוויט באנגלית ולהגיב על זה.. איתך נסגור את החשבון בפרטי.
אוהבות,
אור (הגברת האפורה) ומאיה (*קליאו*)

Gizmo14

New member
פחחחחחחחחח../images/Emo6.gif

דבר ראשון- אני
אוהבת
אתכן
את שתיכן
דבר שני- אומרים היהנו ולא תהנו
דבר שלישי- תגובה יותר מפורטת תבוא בהמשך...
(אולי מחר כי אני לא אמורה כל כך להיות היום באינטרטנט...
)

*קליאו*

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo105.gif

איזה כיף של שרשור, ציפיתי שאפחד לא יגיב.
ואני לא אוהבת לומר "היהנו".. כי אני מרגישה מתנשאת. ואני לא רוצה להיות.

*קליאו*

New member
../images/Emo24.gif + ../images/Emo25.gif../images/Emo105.gif

אין לי מושג. אבל אורן פירט למטה על הדרך להרשם..

De-Panther

New member
אתר מוזר ביותר../images/Emo9.gif../images/Emo12.gif ואני../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

מגיב ונרשם והולך לקרוא את המיסלטוויט באנגלית... כן בעיקר בגלל סגירת החשבון בפרטי
(
) וזה רק מקום לציין שאני לא מוצא שם כלום חוצמרשימת השמות של המשתתפים במיסלטוויט... וכמובן הבלינקיז והתמונה...

De-Panther

New member
../images/Emo9.gif והנה הכתובת הנכונה של../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

המיסלטוויט באנגלית
http://groups.msn.com/DHWorms/Documents/FanFiction%2F%D7%94%D7%9E%D7%99%D7%A1%D7%9C%D7%98%D7%95%D7%95%D7%99%D7%98%20%2D%20%D7%90%D7%A0%D7%92%D7%9C%D7%99%D7%AA%2FChapter%201.doc לחצו כאן

De-Panther

New member
../images/Emo9.gif אוופס../images/Emo4.gif תפוזטיפש הוא../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

לא שם את כל הכתובת http://groups.msn.com/DHWorms/Documents/FanFiction/המיסלטוויט - אנגלית/Chapter 1.doc או Chapter 1.doc target=_blank>כאן או זה

*קליאו*

New member
../images/Emo24.gif + ../images/Emo25.gif ../images/Emo105.gif

ואתה את החשבון בפרטי תקבל אחרי שתקרא.
ונכנסים לכל הפאנפיקים דרך ה"Documents". וזה המקום לציין (בקשר למיסי) - שהוא עדיין לא עבר אף בטאי. כלומר, בהחלט ייתכן שיש שם מלא טעויות וכל זה.. אתם מבחינתינו הבטאים. אם יש הערות\הארות\שאר תולעים.. אתם מוזמנים לחלוק איתנו.

De-Panther

New member
../images/Emo9.gifקבילתי../images/Emo24.gif ו../images/Emo25.gif../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

ממאיה הכוסית!!
והנה משהו שסיגל הכינה ואני צבעתי

De-Panther

New member
../images/Emo12.gifתפוזטיפש בגלל שהוא מחק../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

את ההודעה עוד לפני שהיא נשלחה איזה מיליון פעם כתבתי בסוף קבילתי במקום קיבלתי וגם שלחתי תמונה שלא צבועה לגמרי(טוב התמונה זה אשמתי אבל תפוז תמיד אשם)

De-Panther

New member
גמרתי!! גמרתי לקרוא!! הנה../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

עכשיו מגיע החלק של הפרטי
ושלחתי לך כמה תיקונים באייסיקיו

Jelly Beans

New member
יפה לכם ../images/Emo8.gif../images/Emo60.gif

תתחדשו על האתרררר
אבל לא הבנתי איך נרשמים

De-Panther

New member
יש לך מסנ מסנג'ר?? שימי..../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

את האימייל של המסנג'ר ואת הסיסמא של המסנג'ר זה יספיק לא רשומה בכלל לMSN?? שימי את האימייל שלך וסיסמא ובלה בלה בלה... אם בכלל לא הגעת למקום שצריך בו את זה אז תלחצי פשוט על דוקיומנטס באתר של אין לנו תולעים וזה יבקש את כל הפרטים האלה אם את לא רשומה...

*קליאו*

New member

אורן פירט איפשהו בשרשור הזה.

De-Panther

New member
גאון זה היה בתגובה להודעה../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

שלה
!! לא נורא

סנדרין

New member
נרשמתי! ../images/Emo127.gif../images/Emo142.gif

יש
להכניס את המיסלטוויט, בעברית ובאנגלית, למאמרים של פורום פאנפיקים? (לא שהכנסתי את אלה שכן אישרו, אבל זו אשמת האדמין, לא אשמתי.) תתחדשו! (אני קוראת את הג"ה כרגע. קראתי רק עד פרק 5 בפעם הקודמת.) ולטופיק - לא יאמן, טופיק מקורי? הם נדירים בימינו
...
1. אממ... קאפיש?
2. האמת, חשבתי על זה כשקראתי את השלישי בפעם האחרונה! הוא וודאי יתום, או משהו. אולי, באמת, יש לו אחים\אחיות? (ולסנייפ? ולסיריוס?)
3. אני עסוקה בהג"ה... תסלחו לי? ^_^

*קליאו*

New member

ואת מוזמנת להתחשבן איתנו בפרטי
1. בהחלט ובהחלט סולחים.
(ותודה על המחמאה של המקוריות
) 2. אחרי שתסיימי את מוזמנת להגיב.
3. ברווווווווור (לפחות מבחינתי
) שאת יכולהה!!

סנדרין

New member