סיכום חודשי

ר ו מ י ה

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo210.gif סיכום חודשי ../images/Emo210.gif../images/Emo42.gif

סיכום חודש אוקטובר 2006
Welcome- בחודש אוקטובר, חודש של סתיו נפלא, הצטרפו לפורום 16 גולשות חדשות ושני גולשים. ברוכות וברוכים הבאים אתן/ם מוזמנות/ים להפוך לשותפות/ים פעילות/ים בבית החם שלנו.
שלילי (זמני בלבד)
ליאת זאת אני- אשר חוותה הריון כימי, הריון שנגדע במהרה, אך עדיין הריון שנוצר כבר ב-IVF ראשון ולכן יש הרבה מקום לאופטימיות לעתיד לבוא ( במיוחד אם תקבלי פרוטוקול טיפולים המתאים לנשות האנדו'!).
קלייאו- אשר עברה גרידה בשבוע 9 לאחר שלב העובר נדם
.
ששש30 – אשר דיווחה בלב דואב על שלילי מ-IVF שני.
מינה 29 – דיווחה בצער כבד על שלילי מטיפול IVF ראשון. יקירותיי האמיצות- מתפללת שבמהרה יוגשם חלומכן לטובה ועוד אפריח עבור כל אחת מכן בלונים של שמחה
החלמה מהירה
shirzon - אשר עברה לפרוסקופיה שנייה ע"י צוות רופאים מכובד שעבד, טרח וניקה את איברי האגן. מקווה שעכשיו ההריון המיוחל יגיע במהרה.
דוב דוב- שנחשפה לנפלאות הסופודקס שלאחריו, גם ניתוח ממושך שנמשך 4 שעות וכלל צוות מומחים עבר בקלות יחסית
עכשיו לאחר שהכל תוקן ואוורר מחכה איתך להצלחת היעד הבא.
gala1234- שעברה לפרוסקופיה והופתעה לטובה מההחלמה הקלה.
shirani – שלאחר לבטים ארוכים וייעוצים שונים ניגשה ללפרוסקופיה ביום שלישי (31.10) מחכות לשמוע עדכונים חיוביים. מזמינה את כולן למלא את הסקר הנוגע ללפרוסקופיה ע"מ שהמידע יהיה נגיש ל"דור הבא". יום הולדת
lee E
זק המקוריות ברכות ענקיות ליום הולדתכן והלוואי וכל מאווי ליבכן יתגשמו במלואם השנה ע"מ שתוכלו לרקום חלומות חדשים בשנה הבאה . מזל טוב ענקי וכל שתבקשו- לו יהי. מפגש פורום לאור הצלחת המפגשים הקודמים העלתה yaelma את הרעיון למפגש נוסף. 23 נשים הביעו התעניינות וכרגע נותר להמתין לעדכונה של יעל ו/או יזמית אחרת בדבר יישום הרעיון.
התחרות בין הפנינים שמפיקים רופאי המשפחה ממשיכה בשיא המרץ והאימה- בלגן פגשה ברופאת משפחה שטענה טיעון מקורי וחדש בדבר היות מחלת האנדו' מחלה שחולפת ועוברת עם הזמן (באמת! היא שמעה על לא מעט מקרים!) כנראה היא למדה באותו ביה"ס לרפואה של הרופא הנכבד שלי שהבטיח בזמנו שאם אקח אנטיביוטיקה למשך שלושה חודשים הבעיה תיפתר לעולמים... מודה שהתעלמתי מהעצה האחראית ולכן אין לי אל מי לבוא בטענות אלא לעצמי...
אולי נמצא פתרון לבורות הרופאים- gui1 שלנו דיווחה שגרפולוגית זיהתה בכתב ידה מה שלרופאים לקח 20 שנה... לאור הממצא המרעיש מומלץ לפקולטות לרפואה ברחבי העולם, לאמץ את הגרפולוגיה כקורס חובה
. מאחלת שחודש נובמבר יהיה חודש של מזל, שמחה, בריאות והצלחה ויביא איתו שלל בשורות נפלאות ומאושרות לכל אחת מהגולשות

shirzon

New member
סיכום מדוייק להפליא

כול הכבוד עידכון ממני: התחלתי לקחת היום פרוגינובה לרירית על מנת להחזיר את העובר המוקפא היחידי שנשאר לי מהטיפול לפני הניתוח. שזה אומר לא לקחת הורמונים- והפרגינובה בעצם גם מדוכאת - כי לא יהיה ביוץ. אני חצי אופטימית חצי פסימית -תלוי מתי שואלים אותי....

ניקה25

New member
אני מאחלת לך

מכל הלב שזה יצליח, אגב כן ראיתי אותך בתל השומר, ושבוע לאחר ניתוח נראת יופי, כמו לאחר חופשה, כל הכבוד

ששש30

New member
סיכום נפלא

שלכולנו יהיה חודש נובמבר מלא בהצלחות ובריאות....אמן.

liatsw1

New member
פרוגינובה

בס"ד מצטערת לאכזב אותך, אך פרוגינובה היא גם הורמון והיא כלל לא מדכאת אלא להיפך, המטרה שלה היא לעבות את רירית הרחם ולהכינו לקליטת העוברים המוקפאים. ולכן בכל מקום שקיימת רירית רחם (האנדו המפורסם) גם מתעבה וזה בהחלט לא כ"כ מועיל ואף מזיק. אולם - איזו ברירה יש לנו? אם אנו רוצות הריון משלנו? מה שכן, בכל מקרה זה עדיף על טיפול מלא (שאיבה והחזרה), כי בטיפול מלא כמות ההורמונים גבוהה יותר. בכל מקרה, מאחלת לך בהצלחה ומקווה שנתבשר בשורות טובות.

3דוגית

New member
לshirzon המשך פרוגינובה

מסכימה עם liatsw1 מניסיון, גם עם פרוגינובה יש ביוץ. הדרך האחרת המומלצת בהחזרת עוברים היא ללכת על מחזור טיבעי, זה אומר חודש אחד בדיקות כדי ללמוד איך הגוף מתפקד, וחודש לאחר מכן החזרה עם תמיכה מתוכננת ולא שרירותית. יחד עם זאת רופאי פריון מעונינים להשיג הריון ולא לשמור על בריאותך, כך לפחות נאמר לי: "הדילמה שלך היא או לקבל תרופות כדי להשיג הריון, או להיות בריאה". אני בחרתי להיות בריאה ולקבל טיפול ממוקד- אצל רופא אחר.בהצלחה

ha1231

New member
סיכום מדהים כרגיל

מקווה שחודש זה יביא איתו הגשמת משאלות ובשורות טובות......

yaelma1

New member
איזה יופי!

מקסים כרגיל ובקשר למפגש היום יש אצלי מפגש של שכונותינו מפורום פוריות אז תנו לי לסיים עם זה ואז נראה מה עושים כאן ובינתיים אם יש מישהי שמוכנה להרים את הכפפה ולארגן אני אשמח.

yaelma1

New member
איזה יופי!

מקסים כרגיל ובקשר למפגש היום יש אצלי מפגש של שכונותינו מפורום פוריות אז תנו לי לסיים עם זה ואז נראה מה עושים כאן ובינתיים אם יש מישהי שמוכנה להרים את הכפפה ולארגן אני אשמח.

מקסים,מקסים,מקסים ../images/Emo24.gif

גם אני מתפללת שיהיה חודש קסום ומופלא
ל כ ו ל נ ו

מקסים ומושקע כתמיד../images/Emo24.gif

מקווה שהחודש הקרוב ייטיב עם כולנו, ושנשמע רק בשורות טובות. אמן!

למעלה