גיבושוןהמשך

RinRan

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo19.gif../images/Emo41.gifגיבושוןהמשך../images/Emo41.gif../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

[
] זוכרות את הגיבושון?
אז עכשיו...
לפתוח את הקובץ וורד
למלא לפי ההוראות
ולשלוח אלי לאימייל אחרי שאני אקבל מכוווולן את הקובץ, אני אפרסם פה מה כתבו על כל אחת [ולא, אני לא מפרסמת מי כתבה מה]. ניתן לשלוח עד לתאריך 15.5.03 [יום ה']. המשתתפות בגיבושון:
אילנה (איךעושיםרווח)
אנה (bubaale)
אנה (some girl1)
ברית (coolit)
גל (Magi¢ Girl)
ג'ניפר (תה צמחים)
דניאל (שמוצה)
הלסי (MorganaTheBlack)
טל (ט ל וֹ וֹ ש)
יובל (totsade)
יעל (צהובה בדם ובנשמה)
יעל (paperdoll15)
יעל (YouR LucK)
ליזה - צ'ולי (Mashina Girl)
מיכל (Mooa-Noomi)
נועה (°נועית°)
נטע (÷•»netta y benja«•÷)
עידית (idit girl)
ענבר (בובה מגניבה)
ענת (The Charmed One)
צליל (taltal girl)
קרן (keeeren)
רונה (StooshFromTheMoon)
רון (£¢§NoniTA§¢£)
רותם (otem®)
תמי (ילדת הגינס)

RinRan

New member
../images/Emo166.gif../images/Emo42.gif

ההרשמה כבר הסתיימה, סורי

לאאאאא נוררררראאאאאא ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif

חח אני מזכירה לעצמי את ידיד שלי שהוא שיכור יהההה!! בדיוק קיבלתי ממנו הודעה.. צחוקקקקקיההה
חח

Jiglly

New member
שיכורימ זה לא טוב ../images/Emo10.gif

אתמול יצאתי עם חברים שלי לאיזה פארק.. ובאה עוד איזו אחת מהשכבה שלהם [ט'] והיא הייתה די שיכורה.. בהתחלה היא עיצבנה את כולם והיינו בטוחים שהיא משחקת אותה שיכורה, אבל אחר כך היא התחילה לבכות.. וממש לצרוח!!! וחברה שלי הלכה להרגיע אותה ולדבר איתה.. ואז היא.. הקיאה על עצמההה..
בע.. כ"כ רחמתי עליה! וכאב לה והיא לא הרגישה טוב.. [לפני שהיא שתתה היא לקחה גם 2 כדורי אקמול או משו] קיצר אני וידיד שלי הלכנו ללוות את חברה שלי הבייתה. התכנון היה להביא את מ' [השיכורה] לבית של ידיד שלי.. ולשטוף אותה או אנערף. אבל כנראה הם לא הצליחו.. אז אני וידיד שלי חזרנו וראינו אותם קצת לפני הבית של חברה שלי.. ואת מ' שוכבת על הרצפה שם ובוכה וצורחת.. הם התקשרו להורים שלה. ואמא שלה הייתה בדרך.. אבל איזו מכונית אחת עם כמה אנשים מבוגרים עצרה שם ורצתה לעזור לנו וזה.. וחברים שלי הדליקו סיגריות אז אחת שם התחילה להטיף להם
ואז אחד מי"א אמר לי לבוא הצידה ושלא כדאי לנו להיות לידם, כי ברגע שאמא שלה תבוא היא תאשים את כולנו, ואנחנו לא ממש היינו קשורים לזה
אז ישבנו בצד והסתכלנו עליהם.. אחרי 20 דק' בערך אמא של מ' באה, עם אמא של ידיד שלי. כמובן שהיא התחילה לצעוק על חברים שלי "איזה מין חברים אתם?! למה נתתם לה לשתות ככה?!?!" מה היא מפגרת?! כאילו הכרחנו אותה או משו!!! בלע. אני כותבת יותר מדי. בקיצור לקחו את מ' הביתה ואין לי מושג מה נסגר איתה עכשיו. אחר כך הלכנו לפארק אחר וישבנו שם איזה שעה ואז התפזרנו הביתה וידיד שלי הרכיב אותי על האופניים שלו וכל הזמן המכנסיים שלי הפריעו לו לפדל
וקפלתי תרגליים וברגע שירדתי מהאופניים זה כל כךךךךךך כאב לי
וזייהו! סורי על הזיוני שכל מתארת לעצמי שלא קראתן צ'או

ketty the sheep

New member
זה אומר..

שאסור לה לשתות בכלל, הגוף שלה מגיב רע לאלכוהול. אני מכירה אנשים שיכולים לרוקן חבית בירה וללכת ישר, וגם כאלו (כמוני
) ששותים קצת שרי ומתחילים לעשות שטויות.

שיכורים זה אחלה!

חברה שלך פשוט צריכה לדעת לשתות
ויוו.. אני כל כך מקווה שאני אף פעם לא יגיע למצב שיצטרכו לקרוא לאמא שלי..
לא בגלל מה שיקרה לי כתוצאה מהאלכוהול - אלא בגלל מה שאמא תעשה לי!!
חחחח

Jiglly

New member
היא לא חברה שלי!../images/Emo3.gif אני מבקשת.../images/Emo3.gif

וכן, אני מאד מעוניינת לדעת מה אמא שלה עשתה לה.. מוהאהאהאהא
חיח סתם מקווה שהכל פסדר עם הילדע

RinRan

New member
../images/Emo166.gif../images/Emo42.gif

קיבלתי מענת, קיבלתי ממיכל וקיבלתי ממישהי לא מזוהה ששלחה לי קובץ ריק, זה האימייל שלה
[email protected].

Black Morgana

New member
בעיה קטנה.

את רוב הבנות אני ממש לא מכירה, אני לא כל כך יכולה להגיד עליהן אניט'ינג אט אול..

keeeren

New member
fuck!!!!!!!!!!!!

ישבתי על זה איזה שעה ובטעות לחצתי על לא לשמור! אני כזאת מפגרת! ישבתי על זה מלא ועכשיו מה שאני אשלח יהיה יותר מצומצם כי אין לי כח לזה עוד פעם אז מחר אני אשלח לך מייל!

למעלה