שרשור הכרות קצר

עונה..../images/Emo13.gif../images/Emo166.gif../images/Emo113.gif../images/Emo109.gif

שם: רוני גיל: 15.5 איזור/עיר מגורים: עמק חפר[
] תכנית אהובה בביפ: המאסטרו, חברים, הרצועה, סיינפלד ובטח עוד ששכחתי
תכנית אהובה בביפ שכבר אינה משודרת: האקדמיה לצחוק, דאבל דייט...

efratushke

New member
אהההההה!!!! (מה?.. חחח)

שם: אפרת גיל:18 איזור/עיר מגורים: כפ"ס תכנית אהובה בביפ: המאסטרו זאת תכנית מעולהה!! אבל כמובן חברים וסיינפלט ותהרוג אותי וזהו.. ועכשיו גם יש בועות אז בכלל! תכנית אהובה בביפ שכבר אינה משודרת: ערוץ הצחוק מציד ואלי נגד העולם

עונההה

שם: ירין גיל: 15 (עוד חודש) עיר: חיפה תוכנית אהובה בביפ: המאסטרו תכנית אהובה שכבר אינה משודרת: האקדמיה לצחוק

שלי

שם:דור גיל:12 וחצי איזור/עיר מגורים:הרצליה תכנית אהובה בביפ:הרצועה,אלי נגד העולם תכנית אהובה בביפ שכבר אינה משודרת:האקדמיה לצחוק,ערוץ הצחוק מציג

N i T z A n1

New member
חדשה...

שם: ניצן גיל: 15 וחצי איזור/עיר מגורים: עמק חפר תכנית אהובה בביפ: חברים בעיקר תכנית אהובה בביפ שכבר אינה משודרת: תנו לי קצת לחשוב על זה...

ניצצצצצן../images/Emo24.gif../images/Emo113.gif../images/Emo109.gif

[שתקי
]
ברוכה הבאה
כולם להגיד לניצן יפה שלום
[ניצן.... אני כבר חייבת הופעה&^$^%$^&* *הולכת לברר מתי יש הופעות שלהם*]

Sckkk

New member
שלום../images/Emo70.gif אני חדשה../images/Emo70.gif../images/Emo3.gif

נעים מאוד, קוראים לי אביטל
חחחחח שם: שושנה גיל: 46 (14.5) איזור/עיר מגורים: שדרות, העיר הק(א)סומה תכנית אהובה בביפ: המאסטרווווווווווו
(חח, סתםם) תכנית אהובה בביפ שכבר אינה משודרת: האקמדיה לצחוק

Obi Dan Kenobi

New member
Je suis reponde.. ../images/Emo3.gif ../images/Emo71.gif

שם: דן גיל: 14 איזור/עיר מגורים: תל אביב תכנית אהובה בביפ: "חברים", "הרצועה", "פיוצ'רמה" ובטח עוד כמה שאני לא זוכר
תכנית אהובה בביפ שכבר אינה משודרת: הקומדי-סטור, וכמובן - הסימפסונים!

עורוס

New member
Je reponde... בלי suis ../images/Emo67.gif../images/Emo164.gif

Je suis reponde זה כמו להגיד "אני להיות עונה"...

Obi Dan Kenobi

New member
מה אתה אומר.. ../images/Emo11.gif ../images/Emo71.gif

זאת הייתה טעות מכוונת. או שזאת לא הייתה בדיחה טובה, או ש.. לא, זאת לא הייתה בדיחה טובה

Da Fish Snake

New member
היי :)

שם: דור גיל: 16.5 איזור מגורים: קיבוץ עין שמר (סוף העולם ימינה ברמזור השני) תוכנית אהובה בביפ: חברים תוכנית אהובה בביפ שכבר לא משודרת: סימפסון.. וחבל!

למעלה