שרשור הכרות קצר

../images/Emo42.gif../images/Emo165.gifשרשור הכרות קצר../images/Emo42.gif

לחברי הפורום החדשים יותר ופחות
שם: גיל: איזור/עיר מגורים: תכנית אהובה בביפ: תכנית אהובה בביפ שכבר אינה משודרת:

moi ../images/Emo3.gif

שם:אביטל גיל:17 איזור/עיר מגורים:אזור תכנית אהובה בביפ:סיינפלד וחברים תכנית אהובה בביפ שכבר אינה משודרת:דאבל דייט והאקדמיה לצחוק

tom7890

New member
אניי....

שם: תום!! גיל: 13 ו7 חודשים בערך.. איזור/עיר מגורים: נתיבות תכנית אהובה בביפ: מאד טי וי, תהרוג אותי וזהו, חברים, מלקולם באמצע, באפי. תכנית אהובה בביפ שכבר אינה משודרת: האקדמיה לצחוק!!

../images/Emo140.gif

שם:תם גיל:16 איזור/עיר מגורים:אור יהודה תכנית אהובה בביפ:מאד טי וי, סיינפלד וחברים כמובן תכנית אהובה בביפ שכבר אינה משודרת:דאבל דייט!

RossandRachel

New member
שלי...

שם:נגה גיל:15 עוד שבועיים!!!!! איזור/עיר מגורים:רעננה תכנית אהובה בביפ:חברים חברים חברים!!אה, וגם מאד טי וי... תכנית אהובה בביפ שכבר אינה משודרת:אין...

ח ב ו ד ה

New member
אני../images/Emo9.gif../images/Emo112.gif../images/Emo182.gif

שם:דניאל
איזור/עיר מגורים:יהוד... תכנית אהובה בביפ:באפי וחברים
תכנית אהובה בביפ שכבר אינה משודרת:האקדמיה לצחוק

NimaZ

New member
העהעה../images/Emo108.gif

שם: נעמה
איזור/עיר מגורים:יהוד תכנית אהובה בביפ: באפי ומלקולם תכנית אהובה בביפ שכבר אינה משודרת: האקדמיה ודאבל דייט וגם החטא ועונשו

SABONIS

New member
של מישה שלי

שם : מושיק גיל: קטין תכנית אהובה בביפ: כלום, אני כבר בכלל לא צופה בערוץ הזה, נהיה ערוץ משעמם. תכנית אהובה שאינה משודרת: היו הרבה, פעם הערוץ היה מעניין למשל : החמישייה הקאמרית, אלי נגד העולם, הקומדי סטור (ושוב אנחנו בחלסטרה של ז'וז'ו), האקדמיה לצחוק הייתה תכנית טובה בהתחלה, אחר כך הם כולם נמוגו ונעלמו, והיו עוד כמה שפרחו מזכרוני.

me../images/Emo9.gif../images/Emo166.gif

נראה לי שאימצתי את
להיום
שם: אורלי גיל: פדידה (הנה איתי, הוא נהייה סנוב
) אהמ... 18 וחצי איזור/עיר מגורים: חור ליד חיפה תכנית אהובה בביפ: חברים, דרו קארי, סיינפלד, סאוות פארק, הרצועה(
), דאבל דייט, ....
תכנית אהובה בביפ שכבר אינה משודרת: הכל נשאר משודר בביפ... נלך על האקדמייה לצחוק...

EagleGirl

New member
אני חדשה פה

שם: סיון טורקיה גיל: 17 איזור/עיר מגורים: פ"ת תכנית אהובה בביפ: המאסטרו תכנית אהובה בביפ שכבר אינה משודרת: ערוץ הצחוק מציג

ברוכה הבאה ../images/Emo3.gif

משהו אומר לי שתשתלבי מהר... כאילו היית חלק מהפורום הזה כבר ממקודם...

עורוס

New member
אני ../images/Emo67.gif../images/Emo164.gif

שם: עורוס גיל: 13.5 איזור/עיר מגורים: נהריה תכנית אהובה בביפ: באפי וסיינפלד תכנית אהובה בביפ שכבר אינה משודרת: הסימפסונס

למעלה