פינת הדבר הטוב

little s

New member
../images/Emo42.gifפינת הדבר הטוב../images/Emo42.gif

אני מתכבדת לפתוח את פינת הדבר הטוב!!! אז ככה... חברה טובה ויקרה שלי חגגה יומולדת השבוע, וזה היה תירוץ מצוין ללכת לארוחת בוקר+מסג', לסכם בקניון, ובאופן כללי להעביר בוקר מקסים של שמש ... (תגובתה להפתעה היתה שאולי היא היתה צריכה להתחתן איתי, כי אני מבינה בדיוק מה היא צריכה...כמובן, הרי אני רציתי את אותו הדבר בדיוק ולא קיבלתי...וחוצמזה, אמרתי לה שאם היינו מתחתנות, היינו מדברות למוות...) שיהיו הרבה ימים כאלה (בלי העצבים שהביא לי האישקבע שלי כשחזרתי הביתה)

candybox

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo36.gifפרצוף של מנהלת גאה../images/Emo70.gif

חייבת לפתוח בח"ח ענקי ל little s על פתיחת השירשור
האמת היא, שמתאים לי חברה טובה כמוך! ועכשיו לדבר הטוב שלי השבוע. טוב, יש לי כמה.
השבוע החצי השני שלי חזר הביתה עם דרגה חדשה ומדים חדשים - כשראיתי אותו כמעט בכיתי מרוב התרגשות, הוא היה כ"כ יאמי!!!!
הבן שלי למד מילה חדשה (כבר מלפני שבועיים, אבל השבוע הכי "נצלתי אותה"): אני ואז: "מי אוהב את אמא?" - אני

nyoseph

New member
../images/Emo49.gif

על הדרגה החדשה וההתרגשות מהבן :) אנחנו - חזרנו אתמול מנופש באילת שזה בערך ירח הדבש שלנו והיה מדהים, מדהים, מדהים!!!

Sphinga

New member
משהו קטן וטוב -

חשבתי וחשבתי וחשבתי - אז היה שבוע רגיל (שזה טוב) ומשהו שבד"כ לא קורה - הצלחתי לעשות עבודה בסטטיסטיקה ופיסיקה לגמרי לבד (סטודנטית לביולוגיה) וחוץ מזה גילינו את המיקום של הבית שלנו בפרויקט צבאי והוא יחסית טוב

2אמאשל

New member
שלום שכנה

לא שמתי לב שיש בנות בשתי הפורומים. אם אנחנו בפרוייקט, איפה אתם?? אנחנו גם בשכונה אורוס קוטג'

Sphinga

New member
ערב טוב

אנחנו באירוס גג לוסטיגמן (חלקה 33) - מהאחרונים באיכלוס

רינת 26

New member
לפעמים מקימים פרוקיטים של אנשי צבא

ואז כל מי שגר שם זה אנשי צבא. יש כאלה למשל בראש העין, ביבנה, בבית חשמונאי... הפרסומים לזה מופיעים במידעון של חבר ששולחים בדואר וגם באתר.

Sphinga

New member
תשובה -

בערך פעם בשנה יוצא פרויקט מגורים צבאי שכל כולו אנשי צבא. זה לא פרויקטים עם הנחה לכוחות הביטחון, זה עם מינהלת של הצבא שהיא מעין ה"קבלן" . אנחנו בפרויקט במודיעין שנחתם לפני כמעט שנתים ובקיץ יתחיל האיכלוס שלו. כעיקרון יש עדיפות לאנשי צבא קרביים, אבל לא רק (וכמובן שדרוש אופק שירות אאאאאררררררררררוווווווווךךךךך)

אמאל4

New member
היה לנו טיול נפלא ויום נהדר.

לקחנו את ארוחת הצהריים ונסענו למקום מקסים,כרמים של יינות ברקן. זה באיזור המושבים נחלה בית-ניר. טילנו באופניים מעט ויסבנו לנו בסככה מולת בענפי גפן לאכול. ,היה נהדר.

little s

New member
עוד יומטוב..

שטנו הבוקר לעכו (בסירת הדייגים של האיש) היה מזג אוויר מקסים הג'וק הקטן נרדם עלי כמו שמיכה תוך 3 דקות הג'וקה הגדולה היתה בעננים (קילרית אמיתית כמו אבא שלה) אכלנו צהריים חומוס ודגים ושטנו לנו חזרה (כשהגענו גילינו שהגדולה פרשה לעצמה מגבת, נשכבה עליה, ונרדמה עם הכובע, פשוט לאכול אותה) שיהיה שבוע נפלא (מזל שהוא קצר)

candybox

New member
עוד מטיילת!

באמת באמת כל הכבוד לכן! רק אני עצלנית

אמאל4

New member
זה היתרון של שעון הקיץ...../images/Emo8.gif ו....

משחק הכדור סל

candybox

New member
משחק כדורסל מביא אותם מוקדם???

מפליא! אצלי זה לא עבד כך

רינת 26

New member
אני גם חשבתי

מה גם שבעלי לא כזה ספורטאי.... כנראה שהוא תפס טרמפ על זה שכולם הלכו ולא רצה להישאר הפראייר היחיד במשרד.... מה אכפת לי, אני הרווחתי...

אמאל4

New member
גם אני,הכנתי ארוחת שחיתות וישבנו

בעצם קפצנו כולנו,יחד!

למעלה