סקר פייבוריטים

moshavnikit

New member
../images/Emo42.gif סקר פייבוריטים

מי הפייבוריטים שלכם העונה
בחרו בן
ובת

moshavnikit

New member
שלי

מהבנים- בלייק, ללא ספק מהבנות- עדיין לא ממש החלטתי, יוצא לי לראות את הפרקים ביום שבת ויצא תמיד שדי פספסתי את הבנות, אז לא יודעת.. בינתיים אבחר בסברינה

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo26.gif../images/Emo26.gifwoot

אנטונלה
וגם אלינה
בלייק

MeetLofe

New member
../images/Emo109.gif נממ..

כמובן ש
מלינדה
קשה לי לבחור מהבנים אבל בלייק כריס סליי ופיל סטייסי עומדים בערך באותו מקום

הודיה100

New member
../images/Emo27.gif

מלינדה
(אבל ג'ינה היא אהבתי הנצחית
) אצל הבנים... כריס R

SHTRUDIDI

New member
שלי:

בלייק
לקישה
ללא ספק יש בליבי גם פינה לסטפני ולכריס ריצ'רדסון החביבים.

הודיה100

New member
וואי איך שחכתי את סטפני.. היא מלכה

ואני לא חושבת שלקישה תגיע כ''כ רחוק... יש לי הרגשה שאמריקה מתחילה להשתעמם קצת (אל תשכחי את ההופעה המצמררת של ונזל לשיר האחרון שהיא שרה...) אבל הקול....!!!! זה באמת מתנה ענקית! אם היא תבחר שירים מעולים ותתן ת'הופעה של החיים שלה כל פעם או בקיצור- תחזור לעצמה, בהחלט יש לה סיכוי להגיע רחוק... בנתיים לפי איך שזה נראה לי עכשיו היא עלולה ליפול בערך כמו מנדיסה...

SHTRUDIDI

New member
סטפני באמת מלכה

אהבתי מאוד את הביצוע של לקישה לשיר הזה, וגם את של וונזל, של טרייניס. גם את כריס אהבתי והוא לא זכה אבל אני לא בוחרת פייבוריט רק כדי שהוא ינצח. בלייק ולקישה פשוט מצוינים לדעתי, התחברתי לסגנון שלהם. אני מקווה שהבחירות שלה יהיו חכמות וטובות ושהיא לא תעוף שלא בצדק.

קפיטו

New member
../images/Emo120.gifשלי

מהבנים- בלייק וכריס ר. מהבנות- הטופ 6 מעולה, חוץ מלקישה בעייני. במיוחד ג'ורדין, מלינדה והיילי.

2DH

New member
שלי

בנות
מלינדה
בנים : פיל ...( יש משהו שאני ממש אוהבת באיך שהוא שר)

whatever4

New member
שלי-

בלייק
הוא הפייבוריט העיקרי שלי העונה. מתה עליו ועל הסגנון שלו. מהבנות אני אוהבת את מלינדה (אבל בהפרש די ניכר מבלייק כך שאני לא בדיוק יכולה לקרוא לה פייבוריטית...).

....

אני חושב ש מהבנות מלינדה ובמקום השני מהבנות סטפני והבנים כריס סליי ומקום שני בלייק

Daniella 21

New member
שלי שליייי../images/Emo13.gif

בלייק כי אני מאוהבבבבבבבבבבת בו
והבנות קשה לי לבחור אבל אני אומר מלינדה אבל אחריה סטפני לקישה וג'ינה

טלטול 24

New member
שלי

האמת שאין לי כ"כ פייבוריט אבל בוא נגיד שאני אוהבת את בלייק וברנדון ומהבנות מלינדה תותחית אבל היא מעצבנת אותי עם הגישה של המסכנה ותאמינו לי שהיא יודעת שהיא תותחית אז למה לשחק אותה המפוחדת... בקיצור אז נגיד מלינדה...(היא הכי נורמלית שם מבחינת שירה..) נ.ב שמתם לב שאין לה צוואר???? היא דומה קצת לצב למרות שלצב יש יותר צוואר...

למעלה