ספיישל העונה החמישית

../images/Emo42.gifספיישל העונה החמישית../images/Emo42.gif

היום אליו כולנו חיכינו[טוב, רובנו
] הגיע- פרק סיום העונה החמישית של CSI. אז, מה היה לנו עד עכשיו?
כל דבר מתמונות, ציטוטים, רגעים, ועד לפספוסים מהעונה החמישית- שרשרו לפה
.
 
אחת מהסצנות האהובות עליי

שכוללת את הדמות השנואה עליי ביותר- קתרין
. אבל יש בה את ווריק! הו.
[מהפרק Down the drain]
 
באותו הפרק-

נתיחת הגופה הראשונה של גרג [וכולם ביחד- הוווווווֹ
] והשיחה שלו אח"כ עם שרה- Sara: I heard you finally lost your virginity.(Greg gives her a look and Sara smiles) First autopsy, how was it? Greg: It was fine. How was your first time? How'd you react? Sara: I puked. Greg: I didn't puke. Sara: Way to go, tough guy.
 
באותו הפרק../images/Emo26.gif

(Nick picks up a pacifier) Nick: I just don't get it, man. Grissom: What, you never had a transitional object when you were a kid? A stuffed animal or a blanket? Nick: No. I mean, I had a wooby, but who didn't? (Catherine starts to smile) Warrick: Oh, is that that blue thing that's in your locker? Nick (chuckles): Don't even..
 
וגם..

Grissom: Question. You come home see your husband lying in the drive way. What do you do? Greg: Is that a trick question?
 
עוד אחד מהפרקים הטובים של העונה-

וגם אחת מההופעות הנדירות של ג'ים בראס-Hollywood Brass. Annie: L.A. over 200 criminalists and you gotta bring your own guy in? Brass: Well, Rick is like a vampire, he needs to be invited in. Annie: If this goes to court, Warrick's going to have to come back and testify. Warrick: Well, you got beaches, bikinis. Free trip to L.A. ? I'm down. -- (In Ellie's apartment) Annie: You and Dakota have the same pimp? Ellie: No we don't have a pimp we're independent. Brass: I can see that.
 

הילה הץ

New member
../images/Emo99.gifוואי.. גם שלי

סצנה מעולה, בעצם רומזת בפעם הראשונה שאולי יהיה בניהם משהו. בכל מקרה יש לו עיניים פשוט מדהימות
 

kerry cordano

New member
הפרק הכי טוב לדעתי הוא 4*4

וגם nesting dolls והשיחה בנסטינג דולס בין שרה לגריסום... והפרק comitted גם היה טוב מאוד...
 

gs4ever

New member
ICED

זה הפרק הכי אהוב עלי כי הוא מצחיק יש בו שלוש מקרים מפתיעים ולא שיגרתיים בקיצור 43 דקות של הנאה
 

kerry cordano

New member
בעונה הזאת גם היה יחסית

הרבה התייחסויות לחיים האישיים. והכרנו את סופיה . וגרג קודם בתפקיד, קת'רין ווריק פלירטטו גילינו את הסוד של שרה. ציטוט: i choose men who are emotianly unavailable.. של שרה הכי מצחיק: הגופה שנעלמה ב iced הכי טרנטינו: הפרקים של טרנטינו
הכי פספוס: הרי ג'ורג' וג'ורג'ה לא התחילו את העונה ברגל ימין, אבל בפרק הראשון שרה אומרת לניק: איחרת(!) כבדיחה פנימית על המצב.. הכי בריאות: בילי פיטרסן היה בפחות זמן מסך בגלל בעיות בריאות. בפרקים שלואיס לומברד(סופיה) צולמה מרחוק, או כשהיא יושבת מאחורי שולחן זה בגלל שהיא היתה בהריון..
 

הילה הץ

New member
הכי הכי../images/Emo27.gif

הכי קשה לצפייה: האישה השרופה ב"spark of life" (לפחות בעיניי) הכי דרמתי: הפירוק של הצוות, טוב וגם הקטע ב"COMMITTED". הכי מעצבן: אקלי הכי מנג'ס: הודג'ס (הא הא, זה אפילו חרוז) יש לכם עוד משהו
 

kerry cordano

New member
הסצינה הכי הכי בעיני

(ביחד עם הסצינה מקומיטד) למה הוא משחק קלפים אבל,
?
 

הילה הץ

New member
השאלה הגדולה הסצנה הזאת

או יותר נכון הטענה, למה הוא לא מחבק אותה?!, נו יופי הוא מחזיק לה את היד. ראיתי את הפרק הזה עוד לפני שהצטרפתי לפורום ולא היה לי איפה להוציא את התסכול.
 
למעלה