מחר יהיה יום יפה...

hilali1

New member
../images/Emo42.gifמחר יהיה יום יפה...

וגם היום שאחריו וזה שאחרי היום שאחריו וכו.. דרך קצת יותר מתוחכמת להגיד שבוע טוב ולא רק
אתמול שוחחתי עם שרית, ותוך כדי השמיעו את השיר היפה הזה של גלי ברדיו. אני לא שמעתי אותו אף פעם לפני אבל הוא שיר מקסים
והמילים שלו.. איזו אופטימיות... אז זהו תהנו לכם מהמילים, שבוע מצויין
הילה

עדי 345

New member
השיר הזה ממש ממכר !!!

אם אני שומע אותו, אני חייב לשמוע אותו עוד 3-4 פעמים!!! (רצוף)!!! השירה של גלי מדהימה בו!!!

שרית7

New member
הקול של גלי מהפנט ממש בשיר הזה

גם אני חייבת לשמוע אותו כמה וכמה פעמים ותאמינו לי אם תעשו לכם דרך קבע לשמוע את השיר הזה לפני השינה ולהפנים אותו באמת יהיה לכם יום יפה זה כמו מדיטציה. כשהייתי בכיתה ח' קיבלתי מתנה ליומולדת 14 שלי טייפ דבל קסט וסוף סוף יכולתי להאזין למוזיקה בחדר שלי ולא רק תקליטים במערכת הסטריאו בסלון. היתה לי מתכתבת מטבריה דרך מעריב לנוער שקראו לה איילת סיון, והיא הקליטה לי אוסף שירים של גלי מכל מיני תקופות דאז. השיר שפתח את האוסף היה מחר יהיה יום יפה. בקלטת היו בכלל שירים מקסימים מחרי יהיה יום יפה, עוד יום, איך לאהוב אותך, דואט פרידה, דרך ארוכה, אהבה הלילה (מתוך הסרט שוברים) והיא הסתיימה בשירים אל תתיאש (מתוך ממריאה ברוח) ושיר לשלום (מתוך הסרט הלהקה) אני הייתי חורשת על הקלטת הזו לילה לילה. עד היום יש לי אותה. ולפעמים כשאני שומעת אותה החריקות שלה רק עושות לי טוב ומחזירות אותי שנים רבות אחורה, כשהייתי נערה צעירה וגלי היתה בפירוש כל עולמי והדאגה השניה שלי בחיים (חוץ ממבחנים שהטרידו אותי באותה עת), היתה מצעד הפזמונים של רשת ג'...

למעלה