מה אתם חושבים על התוכנית?

darksideonline

New member
עינב גלילי-אישה מקסימה!

זהו זה מה שיש לי לרשום בפורום הזה.להתראות

../images/Emo26.gifמה אני חושב על התוכנית?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
[אני מצטער שזה מה שיוצא לי לכתוב בפעם הראשונה בפורום החדש הזה,אולם שאלת מה אני חושב על התוכנית וזה מה שאי באמת חושב]
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ שזאת תוכנית הבוקר הכי שמאלנית שקיימת בטלוויזיה. במיוחד עינב גלילי השמאלנית הזו. השידורים של הזכיינית 'רשת' הם על רמה, כגון: 'יאיר לפיד', 'פיספוסים', 'קולבוטק'.... ואני נוהג לצפות בפריימ-טיים באופן קבוע בימים שהיא משדרת, אולם תוכנית הבוקר שלה, 'רשת על הבוקר' שמאלנית בטרוף. כשיוצא לי לצפות בשידורי החדשות בבוקר (פעם ב..) ואני מדליק את הטלוויזיה ורואה על המסך את עינב גלילי אני ישירות מחליף לערוץ 10, אך כשאני מדליק את הטלוויזיה ופוגש בתוכנית הבוקר של 'קשת' או 'טלעד' אני נשאר ומצטער על הרגע שאני חייב לזוז לילימודים ולהפסיד את מה שהם משדרים. תוכנית הבוקר של 'קשת' פעם גם הייתה שמאלנית, כשירון לונדון העביר אותה לבדו, אך קיום כשמני פאר ואפרת רייטן משדרים התוכנית מעניינת מאוד. מני פאר יודע לראיין מרואין כמו שצריך! (אני נהנה להאזין לו גם ברדיו), הוא בן אדם עם חוש הומור שגורם לך להנות בזמן הצפייה בו, הנושאים שהתוכנית מעלה בשידורים מעניינים את הציבור, וכך גם בתוכנית של הזכיינית 'טלעד', שגם בתוכנית הבוקר הזו אני מאוד לצפות, גם בשל השדרנים המעולים שקיימים בה: דב גילהר וירדנה ארזי. גם כאן קיים אחד בעל חוש הומור, דב גילהר. בזמן התוכנית של שתי הזכייניות : 'קשת' ו-'טלעד' רואים טיפה חיוכים וצחוקים קלים בין המנחים לבין עצמם או המרואיינים, או שבין המנחים לשדרן החדשות, אך ב'רשת' עינב גלילי בקושי מחייכת. יש לה מן פרצוף עקום כזה כל הזמן. בקיצור, כשתוכנית הבוקר של 'רשת' משודרת אני מעביר את עצמי במהירות לערוץ 10 לשמוע את אברי גילעד ולינוי בר-גפן ששם ניתן גם לשמוע את כל מה שכתבתי לעיל על המנחים של תוכניות הבוקר של הזכייניות: 'קשת' ו'טלעד'. צפייה מהנה ושנה אזרחית טובה לכולנו. R נ.ב
המון המון בהצלחה בניהול הפורום
R

mikels1

New member
אולי עינב לא מחייכת הרבה בבוקר..

וזה לא נראה לי נכון.... אבל היא מחיכת וצוחקת המון במשחק מכור תוכנית ממש מצחיקה!שווה לראות! ומה הבעיה שלך עם הפרצוף שלה ? היא ממש ששוה ומזה חמודה!

בבוקר אפילו חיוך קטן אי אפשר לקבל

ממנה, תקנו אותי אם אני טועה. התוכנית 'משחק מכור' היא בהחלט תוכנית מצחיקה, אמרתי שאת שאר התוכניות של 'רשת' אני דווקא אוהב. פעם אחת תשקיע ותראה תוכנית בוקר של 'טלעד' ותוכנית בוקר של 'רשת' ואתה תרגיש בהבדל אני מבטיח לך. כמו שאמרתי היא יותר מדי שמאלנית וזה מתבטא מאוד בתוכנית בוקר וגם בתוכנית 'משחק מכור', אולם כאן ניתן לסבול את זה כי זו תוכנית סאטירה. ד.א תודה לך, 'בוקר קסום ונפלא', על שהחזרת את ההודעה. שבוע טוב ומבורך לכולם, ושנה [ימנית] מוצלחת ומבורכת לכולם ובמיוחד לראש הממשלה ולנשיא המדינה, R

tzvika2

New member
רשת על הבוקר

בס"ד התכנית היא שעמום אחד גדול, שנמשך שעתיים ורבע.

tzvika2

New member
רשת על הבוקר

בס"ד א.ג.נ. שלום רב, התכנית משעממת. צמד המנחים לא מתאימים זה לזו (מה זה הצחוק הזה של דנה וייס בנוגע לידיעה על אשה שבלעה מסמר בגודל של הראש שלה?) אבל מה, אף פעם לא היה לרשת צוות מוצלח על הבוקר (סיוון דורון ובן כספית היו נוראים, אלי גולדשמיט בלתי נסבל). רק דוביק וירדנה מטלעד שווים משהו. בתודה

למעלה