כנראה ש...........

למה מה קרה ?

שרק לנו ישדדו חתיכה משם ? חחחחחחחחחחח
החתימה יפה ? תודה אולי כיוון שהיא באה מבפנים?

קזה1

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo39.gif../images/Emo42.gif../images/Emo39.gif05/06/07 ../images/Emo42.gif../images/Emo39.gif../images/Emo42.gif

בוקר של טוב
איפה הייתם לפני 40 שנה? אני בתוך שוחה(בונקרון) שדוד שלי חפר באדמה...
בוקר טוב ישראל

r o n i t 3 7

New member
חחחחחחחחחחחחחח

לפני 40 שנה הייתי אצל אבא שלי
לפני חמש שנים בדיוק - ב ר ב נ ו ת, רקדתי... מצחיק גם שם רקדתי :))

ורד 3

New member
../images/Emo39.gif../images/Emo203.gif אכן

בוקר טוב.... אני לפני 40 שנה......בת 3 חודשים...(תינוקת בכיינית)...בתור בור באדמה.....שחפרו בשכונה.....
והשירים שמתנגנים להם היום ברדיו ..מצמררים.....

אני אגיד לך איפה הייתי......

זה היה יום חם מאוד זוכרת היו שם הרבה מים שמש נוף יפה ו..... אני זוכרת הלכתי בבוקר עם אבא חזרתי בערב עם אמא

קזה1

New member
מעניין - לך ולשמעליך

שניםםםם כולם מוחזקים בבש"ש - ובסוף? על פי צו נשלחים לאמא שלהם

לפני 40 שנה...

עמוק במקלט...רעש הפיצוצים נשמע... בכי של תינוק בתוך כל זה...ופחדתי שיגלו ויתפסו אותנו לפי קול הבכי... מחשבות בהלה של בת 6
7 ימים אחרי...ב-180 מעלות...כבר הייתי בקצה אחר של העולם,עולז נוצץ ומחוייך... והניגודים...באו לי בבום ענק... בת 6...מקצה לקצה

d a n i e l s 5

New member
מנצלת להמלצה על תערוכה בנושא :)

דור המדבר 40 שנה לכיבוש,1967 - 2007 - אמנים ישראליים ופלסטיניים נגד הכיבוש ולמען שלום צודק יום שלישי, 05.06.2007 - יום ראשון, 10.06.2007 ביום שלישי ה- 5.6.07, יום השנה ה-40 למלחמת 1967, תפתח בשעה 18:00 בבית האמנים בירושלים תערוכה משותפת של אמנים ישראליים ופלסטיניים אשר קצו בכיבוש ואשר קוראים לסיומו המיידי במשא ומתן לשלום. התערוכה תארך שישה ימים, ותנעל ב-10.6.07, בשעה 19:00. תערוכת-ששת-הימים הזו כוללת מאות דימויים שנשלחו בדואר האלקטרוני על-ידי אמנים מישראל, מפלסטין ומרחבי העולם, בתגובה לקריאה שהופצה באינטרנט במתכונת של מכתב שרשרת. הדימויים שהתקבלו הודפסו בפורמט אחיד של A4 ונתלו על קירות בית האמנים, ללא עריכה או סלקציה. אלף הדימויים ומעלה המרכיבים את התערוכה מייצגים דור של יוצרים ישראליים ופלסטיניים אשר נדונו לכלות את מיטב שנותיהם במדבר של הכיבוש. חופש היצירה אינו ניתן לחלוקה, וכל עוד נשללת זכות ההבעה העצמית של הפלסטינים גם הישראלים אינם בני חורין. בתערוכה משתתפים אמנים בני גילאים שונים ובני תפיסות אמנות שונות, שהתאחדו תחת הקריאה לסיום הכיבוש ולמשא ומתן מיידי לשלום בין שני העמים. בתערוכה יציגו אמנים בתחילת דרכם לצד אמנים מקומיים ובינלאומיים ידועי שם. תערוכת "דור המדבר" הינה יוזמת אמנים ואינה קשורה לכל תנועה פוליטית. מארגנים: לארי אברמסון, דויד טרטקובר, סלימן מנצור ודויד ריב כל זה קורה בבית האומנים בירושלים תערוכה מומלצת.

בוקר מאושר ../images/Emo42.gif ../images/Emo13.gif

כל הלילה השיר הזה לא יצא לי מהראש... איך לילה כזה מקסים של מוקפץ סיני ספיידרמן 3 נרות יין (מורפטלאר רומני, אולי בגלל זה?
) מוביל למחשבות על א-הא ? יצאתי לצוד

ורד 3

New member
נו

אתה רואה שאם מחפשים מוצאים בסוף משו טוב בכל דבר....
חחח תגיד זה היה יין רומני או צוייקה [ספירט רומני] ? לא יכולת לשלוח עם אחד הקורים של ספיידרמן איזה מנה קטנה בשבילי...של מוקפץ.....חשבתי אתה לארג' ? תשובה לכל שאלה בבקשה....ואם אתה חשבת על א-הא ...אני חשבתי על איזה Voyage שהציעו לי והדליקו לי ת'פיוז.........עכשיו השאלה היא אם לקנות ONE WAY TICKET ? אבל במחשבה שנייה אני אחסר לכם....לא ככה ?

התחשמלה לה הג'ינג'ית הצרפתיה הזו ../images/Emo6.gif

אבל אחרי הג'ינג'ית מספיידרמן... ממממממ.... מדהימההההה זו לא היתה צויקה(רומנית) ואפילו לא פאלינקה (הונגרית) וגם לא גראפה (יוונית?) פשוט יין מרלו מורפאטלר. אבל לא רע... יינות הם יודעים להכין
ומהמוקפץ נשאר עוד מלאאאאא כשאני מכין זה מכל הלב (כולל השפרצות כמובן)
ואת... סעי לך לשלום bon voyage תמיד בעד התעופפויות

ורד 3

New member
אז אני

פונה ללב שלך...תגיד .....ספיידרמן 3 שווה ....להתכונן כאילו ?

למעלה