כולם חייבים לקרוא !!!!

highlander

New member
../images/Emo42.gif כולם חייבים לקרוא !!!! ../images/Emo42.gif

חברה שנה טובה שוב לאחר שהשארתי כבר המון הודעות בנושא - אנא שנסו מותניים לעזרתי
כמו שאתם יודעים (או לא) אני וחבר עםbmw 650f נוסעים לקפריסין לטייל . שנינו סטודנטים תפרנים ואנחנו צריכים לדעת על שמות של פירמות של חלקים כמובן אילו חלקים כדאי לקנות ומחירים שיהיה מה להשוות ... אנא מאמציכם ועזרתכם שנה טובה ובטוחה hifhlander

fungas

New member
HIGHLANDER מה לעשות... ../images/Emo4.gif

המידע בפורום לגבי קפריסין פשוט בתחת ואי אפשר להאשים אף אחד. אני העלתי שאלה לגבי קפריסין ויוון וראיתי עוד שתיים או שלוש הודעות, כולן נטולות תגובה או שהופנתי למקורות אחרים שגם הם לא היו להיט. בקיצור לא משהו אישי....קפריסין היא פשוט חור, ובמילים עדינות - לא בדיוק יעד עליה לרגל לאופנוענים. נדפקנו אחי, תחפש לבד או שפשוט תהנה מהחופים ומגרמניות חשופות חזה... יאסו אחי

fazer_1000

New member
לכל מחפשי המידע על קפריסין!

למיטב ידיעתכם, רק החודש הייתה במוטו כתבה על טיול עם האופנוע בחו"ל. במקרה דובר שם על קפריסין. אני לא יודע מה איתכם אבל הכתבה די מפורטת, מספיק מפורטת בוא נגיד. אם פשוט לא ידעתם- אז הנה. מצאתם מה לעשות-- ללכת ולקנות את הגיליון (תבושו לכם אם אתם לא מנויים...) ולחש בכתבה. אם לא עוזר תמיד אפשר להתקשר למערכת ולבקש את הטלפון של הבחור שכתב את הכתבה הנ"ל, ולבקש עזרה. אם הוא לא יעזור אז אני בטוח שמישהו במערכת מוטו ישמח לעזור. זה אמנם נשמע כמו פרסומת אבל זה לא- פשוט לי עזרו שם כבר כמה פעמים לגבי שאלות שלי, והיו מאוד נחמדים וסולבניים. וזהו, אז שיהיה לכולם חג שמח ושנה טובה!!!

Asaf-a

New member
פשוט קישקוש, מקום נחמד מאוד לטיול

לפני ארבע שנים הייתי שם ושכרתי אופנוע, מאוד נהינתי מהטיול והכבישים / שבילים הנידחים - מומלץ. מהבירור שאני עשיתי בזמנו היה עדיף להשאיר את האופנוע בארץ, להביא ציוד רכיבה ולשכור אופנוע, עבור טיול כה קצר לא שווה את כל הבלגן בהעברת האופנוע. אסף

fungas

New member
HIGHLANDER....

I REST MY FUCKING CASE
לא צריך עין חדה כדי לקלוט שאין כאן תשובות. לא רק זה, שים לב שהייתי נביא והפנו אותך למקום אחר, ומה אתה יודע....לא רלוונטי! חברים בעלי רצון טוב חמודים שכמוכם, הוא שאל על חלקים! מה הקשר למה שכתוב במוטו
כמובן שאני לא בא בטענות לאף אחד, אך טענתי בעינה עומדת. חפש לבד או תהנה מהציצים בשמש
. בילוי נעים בכל מקרה. FAZER יקירי, עפ"י הצהרת הגיל שלך מאחת ההודעות הקודמות חישוב זריז שלי אומר שהייתי מנוי על מוטו עוד לפני שידעת לקרוא... FUNGAS, שנמנע בד"כ מהשמצות על בסיס גיל, אבל הפעם דרכת על יבלת כואבת...

fazer_1000

New member
למר פטרייה ברגל!

אז ככה== קודם כל הפנתי אותו לכתבה במוטו כדי שיקבל קצת מידע- ואם לא מופיע שם אז הוא יכול לצור קשר עם המערכת או הכותב- בטח הם ידעו לתת לו מידע-- גם אם זה על חלקים. עם הגישה המגעילה שלך ברור כשמש למה אף אחד לא עוזר לך- מי ירצה בכלל לעזור לך... ואמנם אני בן 16.5 אבל יודע לקרוא מגיל 5, כנראה שלא כמוך, ומוטו נמצא אצלי בבית כבר שנים רבות - לפני שאני הייתי מנוי, אבא שלי היה מנוי. הוא רוכב על אופנועים כבר 25 שנים. וכן, אני קורא מוטו כבר הרבה זמן וכן בשנה האחרונה הם עזרו לי כמה פעמים כשהייתי צריך. אבל אתה פויה- לך לא יעזרו... בשביל אנשים כמוך יש תפילת סליחות. ובשביל היילנדר- תכנס לאתר של איזושהי חברה של אופנועים או מוצרים, תחפש את היבואן בקפריסין ואם יש אתר תכנס אליו- בדר"כ שם יש לינקים לאתרים אחרים מאותה ארץ. ככה אני מוצא אתרים של חנויות מקומיות.

fungas

New member
בבל´ה... ../images/Emo52.gif ../images/Emo39.gif

אני כולי סליחות והתנצלויות אם נפגעת... כל ההודעה הזו הייתה בהומור ולא סתם היא מפוצצת באייקונים. מקווה שתקלוט את הראש פעם הבאה, אחרת אצטרך ללכל על קצות האצבעות כל פעם שאתה בפורום וחבל. צא מאחורי הבריקאדות, הינה נתתי לך פרח בכותרת. שנה טובה חמוד. FUNGAS, שלמעט ההודעה הראשונה שלו בפורום, מעולם לא התנצח עם אף אחד. זה לא באופי שלו. PEACE MAN...

highlander

New member
תודה רבה על המאמצים אנשים טובים ! ../images/Emo24.gif

כואב תאונת הפגע וברח אתמול.

fazer_1000

New member
התנצלותך התקבלה אך דע לעתיד- בחור ר

גיש הוא הפייזר וקל לפגוע בציפור נפשו המרוקאית שלא מפחדת לצאת לקרב... ראש בראש,, מרובע ככל שיהיה. עד לפעם הבאה- שולם שולם לעולם!!
ותן חיבוק!!!

ישהו הזמין לקרב ראש מרובע ???? ../images/Emo66.gif

לביז´ו יש הרבה הרבה מה לומר על גרוזינים ומרוקאים, מבקש לתת הכבוד הראוי לראשים המרובעים. ואחי המרוקאי, תיזהר מסולחה................הא ? com.ביז´ו מוסמך העדה הגרוזינית לברברת בפורומים
(משתמש עדיין בטלויזיה עד שכרובי יארגן לי סמיילי מרובע)

למעלה