יום חדש הפציע ויש לי שאלה

../images/Emo42.gif יום חדש הפציע ויש לי שאלה

איך הילדים שלכם מסתדרים ביניהם? הגדולים עם הקטנים האמצעים עם הגדולים מהם ועם הקטנים מהם האם הם עושים קואליציות נגדכם, ההורים, כדי לנסות להוציא אתכם מדעתכם? האם אתם מתערבים להם בויכוחים ומריבות או שנותנים להם לנהל את ענייניהם? אני אשמח לשמוע איך זה אצלכם.

../images/Emo24.gifקודם כל כל ילד הוא עולם

בפני עצמו עם כל התגובות המאפיינות אותו. שני הגדולים שלי כבר פרחו מהקן אך יש להם קשר שנשארו חרדים וגם נשואים וחיים כחרדים.החמישית מלמעלה היא חברה של השלישית מלמטה שיש לה אופי הפוך משלה.השניה והשלישית מלמטה קרובות בגיל וגדלות כתאומות רבות ומתפייסות וחברות משותפות ובגדים מחליפים וכף להם כשיש בגדים חדשים כי זה תמיד כפול. הרביע מלמטה מסתדר או רב עם הצעיר ביותר. אבל הם מאד אחראים אחד על השני למרות הכל. כשמישהו מתחצף אלי קמים כולם או נגד חוצפתו או עומדים לצידו. אצלנו מנסה להיות דמוקרטית כשהמילה האחרונה שלי. מנסה לא להתערב רק כשהמצב מתקרב לקרב רציני

../images/Emo6.gif התבלבלתי לגמרי, טוב שאת לא

מתבלבלת: החמישי מלמעלה, השלישי מלמטה הרביעי מהאמצע
זה נשמע מצחיק אבל אני מתארת לעצמי שזה לא קל.

../images/Emo26.gif שאלה טובה......

הקטנים[ 4וחצי +6 וחצי] חברים מאוד טובים ....
הגדולים [15 + 11 וחצי ]בדרך כלל מסתדרים טוב ,הגדולה עוזרת לה בשעורי בית ויחד הם משחקים\מטיילים\שומרים של הקטנים כשצריך.... אבל לפעמים השניה "מזדנבת" אחר אחותה הגדולה והגדולה לא ממש אוהבת את זה ואז נוצר מתח באוויר שפג כשאני שמה לב ומעסיקה את השניה כי זה נובע לפעמים משיעמום....... אצלי זה מתחלק ל 2 קבוצות כמו שאתם רואים * הגדולות והקטנים * ומי שמרוויח מכל הסיפור זה הקטנים שלרגלם 4 בוגרים ש"משוגעים" עליהם
......

הילדים שלנו

כמו בככל בית הילדים שלנו חברים טובים ועוזרים אחד לשני ולפעמים רבים כמו חתול ועכבר... אני משתדלת לא להתערב במלחמות בניהם ומבקשת שילכו לחדרי הילדים לריב ולא לידי...(זה בהרבה מקרים מסיים את הריב כי זה לא ליד ההורים ואז המריבה מאבדת מערכה...). כל הגדולים משתגעים על הקטנה, מפנקים אותה בלי סוף והיא משיגה מהם את כל מה שהיא רוצה.

למעלה