ידעתן שהשבוע מחליפים לשעון קיץ?

../images/Emo42.gif ידעתן שהשבוע מחליפים לשעון קיץ? ../images/Emo42.gif

מרגע שגיליתי אני מאושרת
אני כל כך אוהבת קיץ וחום ואור של שמש עד מאוחר. אני פשוט סולארית, כשאין שמש אני בדיכאון. חוץ מזה תות אתמול היה זרוק לגמרי, חום משישי בלילה ואתמול בערב הגיע ל 40.5, התלונן על הגרון והבוקר... התעורר כולו חדש ב 6:00
בלי זכר לאתמול. אז היום נבלה לנו בבית ובכל זאת נלך לרופא שיסתכל על הגרון והאזניים בתקווה שימשיך להרגיש ומחר לגן, יש להם מלא פעילויות נחמדות לאביב ולפסח, הם אפילו בנו טאבון בחצר ויכינו מצות.
אה, והתחלנו כבר לגשש לדירות בצפון ואפילו על גנים - התינוק שלי ילך לטרום חובה בשנה הבאה
איזה פחד

אהבת M

New member
../images/Emo12.gifאין שמש? בחורף שלנו אין שמש?

אין כמו חורף ישראלי בשבילך
ומה כ"כ כיף בשמש? שצריך למרוח ת'ילדים כל בוקר? זה כיף? וכשהולכים כל שבוע לבריכה וצריך למרוח גוף שלם? (חוץ מהקטן) וכשמזיעים לידך והריח בלתי נסבל? וכשחם....חם....חם....
איך אפשר לאהוב קיץ ו-
?? דיכאון של החיים אני חוטפת באפריל

שמש זה בריאות!!

משומה לא מצליחה לקשר לכמה מאמרים בעניין אבל תאלצי להאמין לי (או לפתוח לדוג' את הבלוג של ד"ר ראובן ברק-שאומר בין היתר שכל המריחות הללו -מיותרות לגמרי!!..) בכל מקרה-אני לגמרי ילדת קיץ ושמש!!

גואה4

New member
M אני איתך!

תנו לי גשם קור וסגריר! הלאה השמש ובמיוחד הזיעה. שמש זה טוב עד סוף מרץ אחר כך סיוט! למרות הכביסה ולמרות הקור ולמרות כל מה שפירטתן לעיל....

טלוש45

New member
אין כמו השמש!

לגמריי איתך, אם כי את השעון לא הייתי משנה..

אהבת M

New member
שמש עושה קמטים!![וזה עוד בקטנה]

אני לגמרי מתפלאת פה על כולכן
אוח - פליפ פלופס זו לא סיבה לאהוב שמש ילדותי - נכון שכביסה מתייבשת יותר מהר בשמש - אבל גם זו לא סיבה מספיק טובה תות / טלוש - איפה אחוות הלבנבנות?? אני יורדת למחתרת..חפשוני באוקטובר!

א ו ח

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

הפלופס שלי הם ה-סיבה לאהבת השמש פשוט כל כך יפים...

אהבת M

New member
../images/Emo126.gifודוהים להם...

אין. אין שומדבר טוב ב
. לא יעזור לכן

נ ט ש ה

New member
מחכה לזה בכליון עיניים!!!

קצת יותר שמש, קצת יותר אור. שבתות מאוחרות יותר (כלומר- קרפוצה ישנה באוכל- ארוחה רומנטית..) אין על זה!

o r i t 8 8

New member
../images/Emo45.gif

ממש איתך! מתה על שעון קיץ!! שונאת שעון חורף, במיוחד כשהוא מתחיל וכשאני יוצאת מהעבודה כבר יש חושך בחוץ
בכלל, אוהבת הרבה יותר קיץ מאשר חורף..

למעלה