טוב לכולם!

leeloo

New member
../images/Emo42.gif טוב לכולם!

כמה עדכונים חביבים על הבוקר... (ישירות למחשב, ולא בשיחים.. תראו איזה תחכום ועוצמה..):
הפורום שלנו נפתח בתאריך 8.10, אנא זכרו את התאריך לשליחת צ´קים וברכות למיניהן... אנו מקווים להמשך דרך צלחה, ולהיות תמיד עם קיבה מלאה..
לכל המסיטים למיניהם, אנא קראו את הטאג ליין, ואם הפורום לא יאה ולא נאה לכם ואתם כל-כך חייבים לעורר פרובוקציות מיותרות ואינפלנטיליות, אנא עשו זאת במקום אחר, כי אתם פשוט תמחקו, אז חבל להשקיע אנרגיות מיותרות, נסו לפעול למען אמונתכם בדרכים מועילות ולא בדרכים קטנוניות..
"יש השואלים עלינו, איך אתכם כבר לא שומעים, אז נאמר הננו, הנה הכבשים באים.." זו קריאת התעוררות כל הנוכחים, בקרוב נתחיל להפעיל כמה תחרויות חביבות בינינו לבין עצמנו שאתם כמובן מוזמנים להשתתף בהן, ומלבד זאת, ספרו, מה קורה איתכם, מה אכלתם שיגרום לכולנו להזיל ריר על המקלדת, איפה אכלתם, עם מי אכלתם וכמה אכלתם (ותיזהרו בתגובה שלכם לשאלה הזו..)...
או היום או מחר יצטרף אלינו מנהל שלישי, ששמו בישראל הוא ג´וני, וכינויו הוא tryscer.. אז אנא קבלו אותו בברכה ברגע שיצטרף לשורותינו, וכולנו יחדיו ננסה להפעיל את הפורום ולהביאו לרמה הגבוהה ביותר שאפשר..
הסקר שלנו, למי שעדיין לא הצביע, מחכה לקול שלכם.. זכרו - "מי שמצביע - אוכל יותר.." או משהו כזה... בכל מקרה, 8 אנשים אמרו שהם אוהבים את הסטייק שלהם וול-דאן.. ואני שואלת אותכם - אתם לא מתביישים? וול דאן? בלי דם? בלי "help me, someone, anyone.."? אנא תקנו את השגיאה הזו ומהר.. לסיום, את כל הודעות האוף היומיות שבא לכם נורא לעשות, ושאתם באמת לא יכולים בלעדיהן, אנא שרשרו לכאן..
 
סליחה אבל...

כל הדברים שאתם מדברים עליהם פה(בשר וכו´...) זאת הייתה פעם נשמה חיה שכנראה לפי דעתכם נולדה להיות לכם למאכל.
 

מאטריקס

New member
איכס... ../images/Emo3.gif

בעעע... !you scard the crap outta me דרך אגב, תודה על המידע - חידשת לי! לא ידעתי באמת מה משמעות "עוף" ו"בשר"!
סלחו לי, אם אני פרוע יותר מדיי, פשוט עכשיו אכלתי סוכרייה טעימה בעדינות רבה ודמיינתי לעצמי איך לילו לוקחת נתח בשר ענק (כמו השמנים בסרטים המצויירים) ובביס אחד טורפת אותו - וזה עוד לא הכל, מדברת על הביס והגרעפס אחר כך, כאן, בפורום חדש שפתחה!
 

the new L

New member
תסלח לי, אבל

אם כל העולם יהיה צמחוני, רבים ימותו מרעב. גם ככה היום יש מחסור במזון בעולם, אם נוותר גם על בשר, ימותו המוני בני אדם בכל כדור הארץ בגלל מחסור במזון.
 

Neta558

New member
תיקון קל...

יצור בשר דורש הרבה יותר משאבים מיצור אוכל צמחוני, כך שאם כל העולם היה צמחוני דוקא היה הרבה יותר אוכל להאכיל את כולם.
 

Roobie

New member
סוף סוף אחד שמדבר לעניין

אנחנו באמת חושבים ככה
בשיא הרצינות, אתה מצפה שיישב מולי על השולחן סטייק בקר עסיסי שפשוט אומר לי "מוווווו, תאכל אותי!" ואני אגיד לו "לא!"? כמה אכזרי אפשר להיות?
 

taz512

New member
ופה חייבים להיזכר בפרה...

מהמסעדה שבסוף היקום שבא לחבורה ושואלת אותם בנימוס איזה חתיכה ממנה הם רוצים. וואי למה לא מכינים כאלה פרות??????? מי יודע יותר טוב מהפרה איזה חלקים שלה הכי טובים. חלום רחוק.... טאז, השד והפרה
 

sjarjar

New member
ואם כבר הזכרת

אז גם סנדוויץ´ מבשר חיה רגילה בתכלית מתאים לי עכשיו................
 
חחחחחחחחחחחחחחחח

ערב טוב קניבלים שלי!!!
פורום אוכלי בשר???
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגתם אותי עכשיו... (או את הפרה...) מצחיקולים שכמותכם... כמה כבר אפשר לדבר על בשר...?
טוב עכשיו אפשר לפתוח פורום צ´יפס...? מה לא???
טוב
בתור חולת המבורגרים...
אז אני רק מוסרת ד"ש... להמבורגרים כמובן... מה שמזכיר לי... מזמן לא אכלתי...
חייבת לעשות עם זה משהו...
 

Meat is my life

New member
מתי הולכים לאכול ?!

אני ואת יחד עם החברה שלך !!! היום כנראה שכבר,לא,בגלל שאת חולה. אבל מה את אומרת יש נקסט טיים אחר ?! הא ?!
 

Meat is my life

New member
וכמו שאמרתי לך !!!

צלעות כבש !!! רק עם דם ועדיף שינטוף דם !!! זה רך,עסיסי ביותר,טעים !!!! עם שמן זית עליו טבעות בצל מאודות על האש וכמובן תיבלון נכון שעושה הכל !!!! מתי תהיה לנו פעם שכזו ?! אני ואת וגם היא החברה שלך או שאת חברה שלה,ככה על האש בחוף הים ?!
 

principeza

New member
../images/Emo5.gif

אני החברה ואתה מי?? תזכיר לי בבקשה... בכל מקרה נחמד שייש פורום כזה.. ועצם המחשבה אני כבר נהיית רעבה . בהצלחה בפורום!
 
תגידו מה הקטע שלכם?

הסיבה היחידה שאני רואה בפתיחת פורום "אוכלי בשר" הוא הליכה ישירה כנגד פורום הצמחונות. אני לא יודעת למה בהנהלת תפוז הסכימו לזה אולי כי לא רצו להגביל דמוקרטיה שבמקרה זה היא מתבטאת בצורתה האבסורדית ביותר... אבל ת´כלס מה הקטע שלכם? אתם רוצים לעשות דווקא לצמחונים? בא לכם לעצבן אותם קצת או הרבה בכותרות של פורומים מטופשים למנהם? אז תדעו לכם שזה לא עובד. זה פורום שרק מעיד על הבורות, העקשנות וההתמרדות של מעלי הרעיון להקימו. אני אישית לא רואה שום דבר שאפשר לדבר עליו בפורום בשר... חוץ מאיזה כיף לעצבן צמחוניים, רק שבמקרה שלי ואני בטוחה שגם של רבים אחרים התוצאה המושגת היא ההפך: צחוק!!!
אותי אתם מצחיקים! אני בטוחה שאני לא היחידה...
אם תפוז רוצה לבזבז מקום ברשת בעיה שלו, עדיף כבר היה להוסיף כמה אמוטיקונים יפים, או פורום שימושי. אם אתם רוצים לבזבז את זמנכם בעיה שלכם. אבל תחשבו על זה את התוצאה אתם ממלא לא משיגים... תעשו חשבון עם עצמכם, מה אתם בכלל משיגים מזה? ותגיעו למסקנה שחוץ מלהציג בורות וטפשות לעיני כל גולשי תפוז כלום. אז אם אתם באמת מסוגלים לחשוב תחשבו... שלום ולא להתראות
מצטערת, הייתי חייבת.
 

Meat is my life

New member
רגע שנייה אני בא לפורום אצלכם...

על מה נדבר על מלפפון אורגני או מלפפון רגיל ? תגידי החסה שקנית אתמול היא טרייה להיום? אניחושב שאם נעשה סלק על האש זה יצא טעים,לא ? מה הבעיה שלכם כאילו מה כל העולם צריך להתמקד בצמחוניות????? יאללה לכי לפורום שלך ותדברי שם על מצב החסה בשטחים. ואם זה לא היה מפריע לך לא היית באה לכאן לכתוב הודעה שכזו,אלא היית נשארת בפורום וצוחקת כל הדרך לגינת הירק ! אני טוב לי עם הבשר,עם הדם שבו,ככה נוטף מהצדדים,נכנס לגרון מתערבל בקיבה !!! תקבלי את זנ ועכשיו לכי לפורום צמחוניים (לפלפים) ותצחקי שם !!!
 

Carcass

New member
כמו ששמתי לב

כמו ששמתי לב את צמחונית שלא אוכלת בשר ובטח גם שמאלנית יאאלה יאאלה החוצה
 

מיטללל

New member
האמת יקיריתי

שאת זאת שמתסיסה.. אף אחד לא פתח את פורם בשר כדי לעצבן את חברי פורם הצמחנות. "איש איש באמונותו יחיה"... הלא כך? אם כבר.. קו המחשבה הילדותי שלך גורם לי לגחך :)
 
שמתם לב שאף אחד לא ענה?

לא התנגדתי לאכילת בשר... לא התנפלתי עליכם על כך שאתם עושים זאת. שאלתי שאלה! מה המטרה בפתיחת פורום לאנשים אוכלי בשר? על מה יש לדבר בפורום שכזה פרט לאיך לעצבן צמחוניים? ושימו לב שזה בדיוק מה שאתם מנסים לעשות כאן ללא הצלחה מרובה בהודעות מטופשות עם נטיות סדיסטיות שאני בטוחה שאתם בעצמכם לא מאמינים במה שאתם כותבים. אני פשוט מנסה להבין את הקטע... לכל פורום יש מטרה מסויימת. אז מה המטרה של הפורום הזה? לספר על אכילת בשר??? אז למה לא לפתוח פורום לשותי מים? שיתחלקו ביניהם בחוויות שתית המים. (המממ... בעצם דוגמא לא טובה פורום על מים יוכל להיות מועיל כי הוא יוכל לספר על בעיית המים בישראל ועל תופעת ההתייבשות) טוב דוגמא אחרת, מה דעתכם על פורום לבעלי הדירות? כן פורום מיוחד לכל מי שיש לו דירה לגור בה... מה תתפלאו יש כאלה אנשים... אז למה לא לפתוח פורום מיוחד שבו אנשים שיש להם דירה לגור בה יפגשו ויחליפו חוויות? אני בטוחה שגם לכם יש דירה, אז למה שלא תדרשו להקים פורום כזה?
 

sunset*

New member
אממממ

לדעתי, המטרה של הפורום לתת במה לאותם אנשים (רבים) שאוהבים לאכול בשר. כן, גם אכילת/הכנת בשר זו תרבות..... לא שונה מתרבות היין.... כמו ברוב הפורומים, ניתן לדון בנושאים שונים , לחלוק חוויות, וכו´. אצל חלק זה תחביב, אצלך חלק זה מקצוע..... ואצל חלק זה בדם. אני לא מבינה את ההקשר שלך לגבי התרסה לפורום צמחונות וטבעונות. איש לא בא לפורום הנ"ל ופירסם הודעות גנאי או התרסה. מי שזה לא לרוחו לא חייב להיות פה, או שיכול לפתח כאן דיון תרבותי בנושא... בנוסף, מה תגידי על פורום דתיים לעומת פורום אתאיזם ודת?, פורומים מרץ,מולדת, שינוי וליכוד? ..... ולגבי פורום דירות... יש פורום נדל"ן....
 
למה לא ענו ?

כמו שיש פורום צמחונות, כך יש פורום לבשר. מקום אחד מתייעצים איפה לקנות חסה, מקום אחר איפה לקנות סטייקים. ודווקא יש פורום(ון) למים מינרליים .
 
למעלה