היום ב-
אנשים

dannabanana

New member
../images/Emo108.gifאפרופו אולמרט...

זה רק אני או שהסיסמאות של הליכוד תינוקיות בטירוף?
יש את זאת עם שמאלמרט... שאם רק הייתי חושבת אי פעם לתמוך (נפשית, לא בקלפי:\) בליכוד- הסיסמה הזאת היתה גורמת לי להתחרט

dannabanana

New member
../images/Emo108.gifסליחה שאני הורסת את הרצף../images/Emo9.gif

תודה
ואני לא אתקבל לאן שאני רוצה, זה כבר ברור
וזה לא קשור לביטחון העצמי הגדול שיש לי
המרשעים רוצים בנות שנה שניה

shirani88

New member
עם מי שמעלי

כבר מזמן מזמן לא דיברתי באייסיקיו (בלי כוונה, כמובן
)

Gal isr

New member
מי שמעלי (י' אחת או שתיים? ../images/Emo3.gif)

היא לא כמו כולם...הכי מיוחדת והיא עם מזה דמיון...שעוזר לשכוח לפעמים אפילו! (הייתם מאמינים ח'ברה?)

The Bum

New member
מי שמעלי

לא יודעת להחליט אם להיות בת"א או ירושלים..

טולע

New member
מי שמעלי אומר איזה אייקון שם מי

שמעליו! חח לא היה לי מה להגיד

Gal isr

New member
מי שמעליי ממליצה להתאהב

אז אולי היא יכולי להביא לי מישהי וזהו?

bhnadav

New member
../images/Emo32.gif עלה ירוק, עלו לניידת ../images/Emo196.gif

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/050/608.html עלה ירוק, עלו לניידת מועמדי המפלגה לכנסת הפגינו מול תיכון בליך, במחאה על מניעת השתתפותם בבחירות – ונעצרו הרוחות ממשיכות לסעור ב"בליך": שני מתמודדים לכנסת מטעם "עלה ירוק" נעצרו במהלך הפגנה שקיימו מחוץ לבית-הספר, לאחר שנכנסו לתחום המוסד ללא אישור במהלך ביקורו של שמעון פרס במקום. ההפגנה התקיימה על רקע החלטת ההנהלה למנוע את השתתפות המפלגה בבחירות הפנימיות בבית הספר, תחת הכותרת "עלה ירוק-לא תשתוק" ו-"גם רמת גן – טהראן". "בסך הכל הגענו כדי להגיד לפרס, שביקר בבית-הספר, שלא ייתן יד לסתימת הפיות שמתרחשת בתחומיו", סיפרה הגר צימרמן, פעילה ב"עלה ירוק". לדבריה, "בית-הספר התחיל את מה שהוא מכנה 'קרנבל הדמוקרטיה' שלו לקראת הבחירות, ובאנו להזכיר שזו לא באמת דמוקרטיה אם לא מכלילים מפלגה חוקית כמונו. תכננו להיכנס לבית-הספר ולנצל את הביקור של פרס כדי להזכיר את זה", אמרה. בשלב מסוים "התגנב" מזכ"ל המפלגה ומספר 3 ברשימה, אוהד שם-טוב, לתוך בית-הספר, וכאשר אותר נעצר על ידי השוטרים. הוא נכבל באזיקים, נלקח לניידת והועבר לחקירה במשטרת רמת-גן. לולה וילנקין, מספר 5 ברשימה חשה לעזרתו, לטענתה כדי לוודא שהשוטרים אינם פוגעים בחברה – ונעצרה גם היא לאחר שסירבה להתרחק מהניידת. מספר 2 ברשימה, שלומי סנדק, שהקים את המפלגה יחד עם יושב הראש בועז וכטל, זעם על המעצר. "האירוניה היא שלא עוצרים את מי שמחנך את הנוער בת'כלס לעבור על החוק – משמע בית ספר בליך", אמר. "בהחלטתו למנוע מאיתנו את ההתמודדות הוא פועל נגד החלטת רשם המפלגות, ובכך צועד לכיוון משטרים חשוכים כדוגמת איראן. ממש הפכו אותנו לאויב העם", הוסיף. "עלה ירוק רואה במהלך הזה חלק מסתימת פיות", אמר בתגובה יו"ר המפלגה, בועז וכטל. "זו פגיעה בהליך הדמוקרטי ובמפלגה לגיטימית וחוקית. 'עלה ירוק' תאבק על חופש הביטוי ועל דמוקרטיה אמיתית, בין אם בחינוך ובין אם בכנסת". http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/050/608.html

Gal isr

New member
../images/Emo93.gif ההמשך:

"עלה ירוק תאבק על חופש הביטוי, בין אם בחינוך ובין אם בגינה- אנו נדרוש שיוויון מלא בין כל הצמחים בחממות"

למעלה