גרפים וחום השחר

liyos

New member
ליאת, מצרפת לך את הקובץ

עם קובר ליין, נראה לי שהנחתי אותו במקום הנכון למרות שהמדידה של היום ה- 26 נראית לי גבוהה, אבל הגרף במגמת עלייה וזה טוב רק שישאר ככה, בהצלחה

קרין 29

New member
LIYOS צריכה עזרה בגרף בבקשה

אני צריכה בבקשה את עזרתך בהכנסת הקובר ליין למקום הנכון אין לי מושג בנושא הזה
תודה מראש

טאקית24

New member
היי קרין,

עדיין לא היה ביוץ, לכן עדיין לא ניתן לקבוע את הקוור ליין, הוא נקבע על פי טמפ' ממוצעת בימים שלפני הביוץ, תמשיכי למדוד חום ולעבוד, ואחרי שנזהה ביוץ נוכל לקבוע את גובה הקוור ליין. בעיקרון בביוץ תיראה ירידה קטנה של החום ולאחר מכן עלייה שתישאר גבוהה. בהצלחה.

קרין 29

New member
אהה אוקי תודה על תשובתך

המהירה .. ויש לי עוד שאלה . לפי חלון הפוריות שבקובץ אני אמורה לבייץ רק בסוף חודש דצמ' , אבל אם אני אקבל עכשיו תוך 30 יום אני לא אמורה לבייץ בי"מ 16 ??? לפי מה אני אמורה לדעת מתי יהיה הביוץ??? זה נורא מדכא שהמחזור לא סדיר...

roytal2

New member
זקוקה לעזרה בפענוח גרף

את הביוץ בגרף זיהיתי אבל האם יש סיכוי בכלל להריון בגרף שלי? האם יש לי אפשרות לדעת לפי הגרף אם אני בהריון

הגרף נראה טוב נראה כאילו

הייתה השתרשות אתמול (ישנה ירידה והיום החום קפץ חזרה). את כרגע ביוא"ב 14 הייתי מחכה עוד יומיים ורואה שהחום עדיין נשאר גבוה .... בהצלחה

roytal2

New member
זיוזיוית שלום ../images/Emo60.gif

מישהי משביתת שמחות ראתה את הגרף שלי ואמרה לי חד משמעית שאין סיכוי להריון היא טוענת שהעלייה צריכה להיות יום אחרי הביוץ וזה שהחום ירד לפני יום גן מראה שאין שום דבר ואני אמורה לקבל בכיתי שעה אחרי שהיא זרקה לי את זה בפרצוף ואין לי מושג אם היא צודקת או לא בקיצור אני יותר מבולבלת וחסרת סבלנות כל יום שעובר הוא נצח אני לא יודעת אם יש טעם בכלל להמשיך ולקוות, כי את האכזבות אני מקבלת יותר מדיי קשה

roytal2

New member
שכחתי לשאול "מה זה השתרשות?"

אם תוכלי להסביר לי מה זה השתרשות אני קצת בורה בנושא:)

טאקית24

New member
אנסה לעשות קצת סדר בדברים...

נראה לי שהיה ביוץ בי"מ 22, מה שאומר שהיום את ביוא"ב 4. זה עדיין מוקדם להשתרשות. השתרשות זה מצב שבו התא המופרה של הביצית מגיע לרחם , בד"כ קורה כ-6-9 ימים אחרי הביוץ, ומשתרש ברחם, נדבק לדפנות ומתחיל להתפתח הריון. לדעתי זה עדיין לא השתרשות כי זה עדיין מוקדם. בד"כ כשישנה השתרשות ניתן לראות בגרף ירידה קטנה ואחריה עליה בסביבות היום ה-6-9 אבל זה לא חייב להיות, לעיתים השתרשות מלווה במעט דימום. עדיין מוקדם לקבוע אם יש או אין הריון, אבל הגרף עדיין גבוה, צריך להמתין בסבלנות עוד שבוע לפחות, ובמידה והחום של הגוף ישאר גבוה ומעל הקוור ליין יש מצב להריון. עזבי את משביתת השמחות שאמרה את מה שאמרה, זה נבזי לומר ככה. בכל אופן, מקווה בשבילך שאולי זה החודש שלך.. שיהיה בהצלחה תמשיכי למדוד ולעדכן.

roytal2

New member
טאקית עכשיו אני באמת מבולבלת

עד עכשיו כולם פענחו לי שהביוץ היה ביום 12 ועכשיו את רואה ביוץ ביום 22 אם הביוץ היה ב22 זה אבוד:(

טאקית24

New member
היי רויטל,

ייתכן ואני טועה, ואכן היה ביוץ בי"מ 12, פשוט מבחינת המגמתיות של הגרף נראית לי עליה יותר ברורה בי"מ 22...וההפרשי טמפ' יותר גבוהים.. תמתיני לחוו"ד של לולה.. או שעוד יומיים שלושה לראות מה קורה.. אצלי בגרפים יש כמה קפיצות כאלה של ירידה ועליה עד לביוץ, ואחרי הביוץ ראים בד"כ מממש מגמה גבוהה יותר של 0.2-3 מעלות יותר. תמשיכי לעקוב, מקווה שזה החודש שלך..

הכל תלוי בזמן המחזור הממוצע שלך...

ואז אני אהייה יותר חכמה לדעת בוודאות אם הביוץ היה ביו"מ 22 או ביו"מ 12.

roytal2

New member
זיוזיוית זמן המחזור הממוצע שלי

הוא 32 יום
המחזור האחרון הגיע באיחור כלומר אחרי 37 יום אני אצרף את הקובץ המעודכן אולי זה יהיה יותר ברור אשמח אם תוכלי להסביר לי איפה היה הביוץ אם בכלל כדי שלא אפספס אותו בחודש הבא תודה רויטל

קורל 37

New member
עזרה

היי בנות, אני אמורה לקבל מחזור בעוד יומיים, יש את כל הסימנים המוקדמים , כאבי בטן , גב, פצעון קטן, החום יורד , מישהי יכולה להציץ בגרף ולאמר את דעתה, האם הירידה מוכיחה סופית שאין הריון?

liyos

New member
הירידה לא מנבאת טוב, ../images/Emo201.gifאבל כמו

שלימדו אותי בפורום, עד שה-
לא מגיעה לא מספידים!!!!!

למעלה