גרפים וחום השחר

טאקית24

New member
../images/Emo24.gifהיי אנונימית..

קודם כל לנשום עמוק ולשחרר לחץ.. בעיקרון לא ידוע מה היו הטמפ' לפני הביוץ או ישר אחרי הביוץ, יכול להיות לכאן או לכאן, וגם אי אפשר לקבוע את הקוור ליין. אצלי למשל אחרי שלפני חודשיים תוך 10 ימים מהביוץ קיבלתי מחזור, בחודש האחרון רק לאחר 15 יום המחזור הגיע. מעבר לכך שהנתונים שלך לא הכי מהימנים מאחר ויש הפרשים שונים בין השעות וזה גם מדחום שונה. הייתי ממליצה לך להמתין עוד יום יומיים, ואם את ממש לא מצליחה להתאפק אז לכי לעשות בדיקת דם על הבוקר, תוכלי לדעת בוודאות עד הצהריים מה קורה. אצלי למשל החום ירד רק ביום השני למחזור.. מקווה שאולי זה זה, אבל קשה להסתמך על הגרף בלבד כי חסרים הרבה נתונים.. מצרפת פה את הגרף שלי של חודש שעבר שתוכלי לראות.כבר הייתי נורא אופטימית ואז המכשושה הגיעה... אבל תמיד יש חודש הבא:) מחזיקה לך אצבעות ומקווה בשבילך להודעת בטא משמחת.. תעדכני

תודה רבה לך טאקית!!! מצרפת גרף מעוד

מעודכן מהבוקר. אני מבולבלת נורא ולא יודעת כבר מה לחשוב-הבנתי שאמורה להיות ירידה בחום-ואחרי הירידה לפני שלושה ימים-זה רק עולה... ממש מוזר לי... בכל מקרה נערכתי לקבלת המחזור כי אני לא בבית היום. מודה לך מאד על התגובה... אולי תוכלו לשפוך אור על התעלומה?(או שבגלל הנתונים החסרים אין לדעת ועד שלא אקבל מחזור אין מה לדבר???) בוקר טוב, יום נעים תודה רבה!

מנסה שוב... נואשת לשמוע למה לצפות!

לפני שאני הולכת לישון-אולי בכל זאת יש פה מישהי שתשים
ותוכל לעזור לי??? אוווווף-דוקא כשאין פה נפש חיה אני צריכה אתכן כל כך...
תודה למי שהגיעה עד הלום...

liyos

New member
הי, אנונימית, תאמיני לי שהלחץ לא

יועיל לשום דבר, בטוח שלא לך ואם את בהריון לא לאוצר שבך, אז קודם כל תקחי נשימה עמוקה ותרגעי, קשה להגיע למסקנות מהגרף שלך כי התחלת למדוד רק ביום ה- 18 ואין תמונה מלאה על מה שהתרחש לפני, קשה לומר אם זה ביוץ או לא כי צריך להסתכל באופן יחסי לפני הביוץ ואחרי הביוץ, בגרף שלך זה קשה. שנית המדידה צריכה ליות איך שאת מתעוררת גם אם זו שעה שונה מהשעה הרגילה שבה את מודדת, והחלפת המד חום יכולה להיות אולי בעייתית קצת בשלב כזה, כי כל מד חום מכוייל אחרת, יותר או פחות רגיש ומדוייק. אז מקווה שיהיה לך יום מקסים, נסי לחשוב על דברים חיוביים והכי חשוב אל תהיי לחוצה!!!!!!

liat3880

New member
../images/Emo202.gif../images/Emo202.gif../images/Emo202.gifשאלת גרף../images/Emo140.gif

שלום בנות אז עברתי את י"מ 33 שזה בדרך כלל התאריך שאני אמורה לקבל ולא קיבלתי עדיין ורציתי לשאול אותכם מה אתם אומרות על הגרף שלי ??? ובדרך כלל כמה זמן מחכים לאחר האיחור עושים בדיקה שיהיה לכול יום טוב

לדעתי חכי עוד יום יומיים

ואם ממש אין לך סבלנות(מכירה את זה מצויין
) אז לכי כבר היום בידיעה שיתכן ותצטרכי לחזור על הבדיקה. מחזיקה אצבעות

liat3880

New member
אני ממש לא בלחץ../images/Emo6.gif

בעלול שאל מתי אני בכלל צריכה לקבל אז אמרתי לו שבוע הבא כך שאני ממש לא לחוצה ואמרתי לעצמי שאני החכה בשביל לא לחכות לבדיקה ובסוף להתאכזב שיהיה לכולנו שבוע טוב

liyos

New member
liat3880 צר לי לאכזב אותך ../images/Emo24.gif

אך אני לא מזהה ביוץ אצלך החודש לפי חום השחר, הלוואי ואני טועה, לכן לא הייתי עושה בדיקה כל כך מהר גם אם כן היה ביוץ ואולי לא זיהית, הייתי ממליצה לבנות לחכות כמה שיותר עד בדיקת דם ולא למהר לעשות אותה יום אחרי האיחור.

liat3880

New member
../images/Emo8.gifאני לוקחת את זה ...

בערבון מוחלט מדיד חום השחר שלי נראת לי שלא היתה אמינה בגלל שקמתי מהמיטה כל פעם ולא מדדתי מהמיטה שמה שיכול להיות שהייתי מושפעת מהקור והחום שיש אצלי באזור כי הבית שלי תמיד מושפע מזה (בית תרומי ומאוד ישן ) ולכן אני לא ממהר לעשות בדיקה עדיין לולה אמרה לי שבוע שעבר עם אני לא טועה לחכות לי"מ 40 שלי וכך יהיה מה שאני לא רוצה זה להילחץ עכשיו בכלל ומנסה לשמור את זה אצלי ולא לספר לאף אחד אז את מי שאני יכולה לשאול זה רק אתכם בשביל זה אתם פה לא
וחוץ מזה לפי ההפרשות שהיו לי לפני שבוע יכול להיות שכן היה לכן אני ממש לא ממהרת לעשות בדיקה נחכה ונראה אני העדכן אותכם שיהיה שבוע טוב ונפלאה לכולם

טאקית24

New member
היי ליאתי ../images/Emo24.gif

נראה לי שסוף סוף בייצת, נראה לי שבי"מ 32 או 31 , המדידה לא מהימנה כל כך אבל יש מצב שבי"מ 32. לא ניתן להסתמך על המדידות של כל החודש, אבל בהחלט רואים ביומיים האחרונים מגמתיות שונה בגרף.. זו שחיכינו לה. להערכתי את ביוא"ב 3 היום, כלומר עוד 11 יום למנייאק ;) תחכי עוד קצת עם הבדיקה... תמשיכי למדוד (מהמיטה כמובן) ולעדכן, ותשתדלי שזה יהיה כמה שיותר בשעה קבועה.. מקווה שאולי הספדת מהר מדי.. תמשיכי לעדכן..

טאקית24

New member
ליאת, אחלה מגמתיות,

את רואה? כן בייצת... אולי מהלחץ שלך הביוץ התאחר קצת, יש מגמה יפה של עליה..

liat3880

New member
כן ראיתי אבל ....../images/Emo4.gif

יש לי עכשיו לחכות 11 יום ואני משתגעת אני בעבודה וחושבת על הפורום וגם הולכת לשירותים ולא יודעת העם זה יהיה זה או לא אבל שמגמת הגרף תמשיך כך ותהיה תשובה חיובית בסוף
אז אני נראה לי ינסה לא לשגע אותכם אבל איך מעבירים את ה11 ימים הבאים ??? שיהיה לכולם יום טוב ו11 יום מהירים

liat3880

New member
היי לכם צריכה עזרה בCOVERLINE

מישהי יכול לעדכן לי קובר לין ??? אין לי מושג איך עושים את זה והאם בכלל אצלי אפשר להעביר תודה רבה ושיעברו כבר ה11 הימים

למעלה