גרפים וחום השחר

brose

New member
עזרה בגרף

האם היה ביוץ???? היי בננות, עזרתכם בבקשה האם היה ביוץ? אני בי"מ 16 (אה... בעצם כימעט 17) ולא זיהיתי עלייה רצינית בחום. חודש שעבר היה לי מחזור קצר של 20 יום, למרות שב-4 מחזורים קודמים היה 28 יום. הרופא אמר שחודש שעבר היה ביוץ ויש זקיקים... מי ממכם יוע האם היה ביוץ??? לילה-טוב, ושבת-שלום

roytal2

New member
זקוקה לזריקת עידוד../images/Emo101.gif

אני נמצאת ביוא"ב 13 עד עכשיו הגרף שלי נראה אופטימי החום עלה ביומיים האחרונים מ36.6 ל38.8 והיום הוא שוב ירד ל36.6 האם זה אומר שהחום יירד עכשיו והמכשפה תגיע? אני כ"כ לחוצה, ויש לי את כל הסיבות להיות כל מה שנשאר לי זה להתפלל כל בוקר כשהמדחום בפה (קצת קשה) ולהמתין בסבלות. הבעיה שאין לי סבלנות אני רוצה שזה יקרה כבר וההמתנה הארוכה מוציאה אותי מדעתי אני מצטערת שבילבלתי את המוח, אבל הייתי חייבת להוציא קצת הלחץ פשוט גומר אותי

פ א ז י

New member
לדעתי לא ניתן לראות ביוץ עדין

הייתי מעבירה את הcoverline בגרף שלך ב- 36.55 והטמפר' צריכה לעלות מעליו ולהשאר שם. היה כאן שרשור על הרגלי מדידה - את מקפידה למדוד בשניה שאת מתעוררת, בלי לצאת בכלל מהמיטה? אם כן, לדעתי עוד לא היה ביוץ.

shlomi1978

New member
אני ממש לא מומחית אבל נראה

לי שהעליה ל - 38.8 מעידה על מחלה, ולא על מדידה רגילה של חום לפני מחזור. אני בהריון וכל עליה של מעל 37.8 מחייבת אותי בימי מנוחה בבית ובדיקות קפדניות. שיהיה בהצלחה

פ א ז י

New member
אה... וגם...

הרבה פעמים ביום הביוץ עצמו יש ירידה קטנה לפני העליה. אצלך בגרף יש עכשיו ירידה, אז אם תתעוררי בבוקר ותראי עליה משמעותית, יתכן ובייצת אתמול.

chen30

New member
../images/Emo207.gifההודעה הקודמת נבלעה בשרשור

מה דעתכן על הגרף נראה שאולי היה ביוץ בימים האחרונים ? אתמול התחילו לי הפרשות חומות, שבד"כ אין לי לפני מחזור, בד"כ מתחיל ישר דימום. זה יכול להיות קשור לביוץ ? ואם זה בכל זאת מחזור, אז לא בייצתי החודש ? המחזורים שלי לא סדירים ואחרון היה 44 יום. פעם ראשונה שאני מודדת חום. תודה !

טאקית24

New member
היי חן, לדעתי

היה ביוץ בי"מ 29, ציינת שהיית עם כאב גרון, אולי זו הסיבה לכך שהחום היה גבוה בי"מ 27. מה שאומר שאת ביוא"ב 2, אלא אם כן ההפרשות זה התחלה של מחזור ואז ייתכן שלא בייצת.. מקווה שאני טועה תמשיכי למדוד ולעדכן.

chen30

New member
טאקית תודה ! ועוד שאלה בפנים

אני קצת פסימית לגבי ההפרשות כי אני חושבת שאני מתחילה להרגיש סימני מחזור, אבל בינתיים הדימום לא התגבר. נחכה ונראה. יכול להיות שהחום עולה דווקא לקראת קבלת המחזור אם לא היה ביוץ ? חשבתי שלקראת המחזור יש ירידה ....

טאקית24

New member
הי חן..

לגבי ההפרשות, לא יודעת מה לומר לך, הגרף דווקא מעיד על ביוץ, צריך להמתין עוד יום יומים ולראות מה קורה. אצלי למשל החודש לפני המחזור היתה עליה של חום הייתי קצת מקוררת, ורק ביום השני למחזור היתה צניחה משמעותית של החום אז אי אפשר לדעת, צריך להמשיך לעקוב. מה שכן לא זיהיתי ביוץ לפני י"מ 29, אולי אולי 27 אבל לא בטוח. תמתיני ותמשיכי לעדכן..

chen30

New member
טוב היום החום ירד

וההפרשות החומות התגברו אז זה כנראה מחזור, אבל מה שמוזר זה שהמחזור הרבה יותר חלש מבד"כ וגם חום ולא אדום, כאילו דם ישן .... נראה מה יהיה בימים הקרובים.

טאקית24

New member
BROSE לדעתי עדיין לא היה ביוץ,

ייתכן והיום היה בגלל שהיתה ירידה, במידה וכן ביומיים שלושה הקרובים תיראה עליה ומגמה של גרף יותר גבוה.. תמשיכי לעבוד :)

brose

New member
היי בנו תודה על התשובות

אני מודדת ישר איך שאני קמה (מבלי לצאת מהמיטה), והיום הטמפרטורה הייתה 36.1, זה אומר שזה עדיין נמןך, והייתה ירידה של חום ולא עלייה. לא נראה לך שהיה ביוץ בי"מ ה- 11?

ליגל2

New member
../images/Emo207.gifהגרף שלי-גם היום עלייה יפה

הללואי שרק ימשיך כך. האם לדעתכן זה יוא"ב 1 או 2? האם הקובר שלי נכון?

טאקית24

New member
היי ליגל, את ביוא"ב 2

נכון ליום שבת ה-9/12 עלייה יפה של הגרף.. שימשיך ככה!

טאקית24

New member
brose- לא נראה לי לגבי י"מ 11.

אולי רק היום בייצת.. צריך להמתין לעלייה משמעותית.

ערב טוב... זקוקה לעזרתכן בבקשה...

אני מצרפת גרף. קצת מוזר-החום אתמול והיום די דומה(אפילו טיפה עלה) והיום יוא"ב 14. אז אני אמורה לקבל מחר? יש מצב שלא, למרות שהייתה ירידה? סליחה על הנודניקיות-אני ממש בפאזל וגם בכלל לא בא לי על מחזור מחר! ומי שמבינה קצת יותר-אני אשמח אם תוכלו להסתכל בהערות של המדידה-יכול להיות שמה שכתבתי משנה למשהו? ממשיכה בינתיים למדוד גם מחר... מחכה לתשובתכן המלומדת!!! תודה רבה!

למעלה