בקר טוב

גוליגל

New member
איזו מתוקה זו

כשהייתי קטנה הוריי צבעו את הארון בצבע ירוק של לוח כיתה, היו גירים וקשקשנו על הארון חופשי. כמובן שמגירת הנעליים התמלאה באבקת גיר - אבל למי אכפת?

דש1דש

New member
זהו - שאני מאוד מתלבטת

בעבר תיכננתי לצבוע איזור בקיר החדר שלה - שיהיה מעין לוח - מצד אחד - זה כיף - מצד שני - איך מסבירים להם שכאן אפשר ובקיר אחר לא??? מצד שני - אולי בכלל עדיף לוח לבן - יש תיחום - וקל לנקות את הטושים האילו מקיר אחר

לבנה123

New member
על הפלדלת? יפה יפה.

אני בכלל בעד "קיר קשושים" בחדר. ככה אפשר בכיף לצייר על הקירות בגבולות איפה שמותר. יש כבר קיר בחדר של נועה שלי שמיועד לזה (כרגע עיקר העיסוק האומנותי שלה קשור לגוונים של קקי מאז שהתחלנו מוצקים...).

מ י כ

New member
מעצבת פנים חינם,איזה יופי...

מה שתענוג זה לראות כמה את נהנית ממנה....

העיקר שתמיד משהו מחמם את הלב

ואצלך זאת הילדה המדהימה שלך. כן ישיבה, לא ישיבה, מה זה משנה בכלל?

סוף סוף גם אני יכולה...

לקטר! הנימה המבודחת היא תוצאה של שני לילות חסרי שינה כמעט (רותם עם חום, יובל בכה משעה 4:30 רצוף עד 7:00 אז הייתי כבר מוכרחה לנסוע לעבודה ואני עם וירוס חורפי כלשהו), של מצגת למנהל החטיבה שאני צריכה להציג היום אחה"צ (למה כל הפגישות החשובות חייבות להקבע אחרי הצהריים???),של השבוע וחצי הכי עמוסים שיש לי בעבודה בתקופה הקרובה (פרוייקט שאני עובדת עליו אמור להמסר ביום חמישי וביום רביעי שלאחריו) ושל התמוטטות המחשב הביתי שלנו שהכיל בתוכו את התמונות של החודש וחצי האחרון לא מגובות (כולל חנוכה וימי ההולדת של הילדים בגן)!!! טוב, אני חייבת לחזור למצגת (הבטחתי לבוס שלי, שצלצל אלי אתמול הביתה כנראה תוך כוונה לבקש ממני לעבוד על המצגת בלילה) שאראה לו אותה עוד הבוקר לפני ההצגה...). שיהיה יום נחמד, הרבה בריאות ולילה שקט

דש1דש

New member
איזה "הצטרפות" של דברים.....

מצד אחד - וואו ממש קשה - אין מי שיכול לעזור לך??? מצד שני - קחי לך את יום חמישי שאחרי כחופש - ופשוט תשני איזה 500 שעות....
תיהיו בריאים!!!

כל פעם מחדש אני מגלה כמה אנחנו

סופר אמא - הכל יכולות - לא לישון כל הלילה ולמחרת לתפקד כאילו ישנו לפחות חודש ימים על מצע של משי. הרבה בריאות!

למעלה