בקר טוב בקר אור, טיילנו אתמול

../images/Emo42.gifבקר טוב בקר אור, טיילנו אתמול

בשמורת הר מירון. חזרנו אתמול מאוד. יפה ומיוחד. לא רחוק מהכניסה לשמורה מקבלים "מכת צבע" ורודה של כחיל החורש. מהמיוחדים יש בה מיני סחלבים, שחלקם לא פורחים בעונה זו, שושן צחור, מקור חסידה רומאי ועוד ועוד ועוד... הנה כמה... שמות ותמונות נוספות יגיעו במצגת אי"ה...

maxima

New member
בוקר טוב כולם....אור איזה פריחה יפה

עושה חשק לנסוע. ביום חמישי הייתי בטיול מענין בגולן לא היתה לי הזדמנות לצלם פריחה אבל צילמתי נופים מדהימים. מחמישי בערב הנכדים היו אצלי וכמובן השתלטו על המחשב בימים הקרובים אביא קצת רשמים מהגולן.

מה הין יונה לצוצלת? שתיהן מאותה משפחה.

לצוצלת זנב ארוך, היא צנומה, ואורכה כ-25 ס"מ. גבה, כנפיה וזנבה בעלי צבע חום-אדמדם וכנפיה כחולות-אפורות. ראשה וחלקיה התחתונים ורדרדים ונוטים ללבן בבטן התחתונה. הצוואר מעוטר בנקודות שחורות והרגליים אדומות. גם הזכרים וגם הנקבות בעלי מראה זהה אולם הגוזלים אפרפרים ובעלי פחות נקודות בצוואר. גיחוך הצוצלת נשמע כמו "אוּ-תוּק-תוּק-אוּ-רוּ" בקול נמוך ובדגש על ה"תוּק-תוּק". ישנם 308 סוגים שונים של יונים, בעלי מראה מגוון, כך שקשה לציין מהם ההבדלים החיצוניים בין יונה וצוצלת. ציפור העונה לתיאור למעלה הינה ככל הנראה יונה ממין צוצלת. היוניים - יוניים, משפחה מסדרת היונאים. משפחה הומוגנית (אחידה) בהופעתה ובהתנהגותה, אף כי בני המשפחה שונים מאד זה מזה בגודלם, הנע מ-17 ס"מ ועד 80 ס"מ. לכולם גוף קצר ומגושם, צוואר קצר וראש קטן. המקור קצר, עדין וחלש, והוא מתעבה סמוך לקצהו וצר יותר... זו יונה

מלכה 5

New member
../images/Emo13.gif בוקר אור, בנות - מתנות מתנות עלינו....

מה לקנות למבוגרים שיש להם הכל??????

pazi66

New member
מלכה ,תנסי לעיין במאמר זה...אולי זה יעזור

מתנות לגילאי 50 מאת: ליב אייל | פורסם ב: 23-04-2009 רעיונות למתנות לאדם יקר לכם: • מנוי למגזין יוקרתי. • מנוי לספריית די.וי.די. • מנוי כניסות למוזיאונים ותערוכות. • מנוי לאתרי החברה להגנת הטבע. • בחירת יעד תיירותי מתוך חבילות נופש המוצעות באינטרנט או בסוכנויות נסיעות. שאבא ואמא יחגגו כראוי את חתונת הכסף. מגיע להם. כמובן אם אתם מחפשים מתנה לילדים אפשר להזמין ליצנים או קוסמים. מתנות פינוק כאן החוכמה היא להזמין ולקנות את הדברים המפנקים בחיים שבדרך כלל אבא, אמא או סבא לא מרשים לעצמם, או שפשוט הם לא פנויים אף פעם להגיע להזדמנות של להזמין אותם עבור עצמם. הכנתי במו ידי מתנה מושקעת מחשבה שהופקה ונעשתה על ידי הילדים או הנכדים היא מתנה שתמיד תדבר אל הסבא או האם. תמונה מיוחדת של כל בני המשפחה שתיתלה על קיר החדר בבית אבות תגרום לחיוכים מדי יום. אלבום תמונות מושקע ומקורי במיוחד עם תמונות בני המשפחה, תמונות מטיולים משותפים ועוד. מדובר במשהו אישי, וזה הדבר המרגש. במתנות לגיל הבוגר חפשו וחשבו מה אבא או סבתא אוהבים ומעדיפים. מה התחביבים שלהם. מתנה מותאמת לתחומי העניין תשמח מאוד. במתנה לבן משפחה אהוב כדאי תמיד להשקיע מחשבה. לבוגרים בגילאי 50+ כדאי להקדיש מחשבה יתירה ובמיוחד כאשר מדובר בגיל עגול המסמל משהו מיוחד. ייתכן שככל שההורים מתבגרים הם לא ישושו לחגוג יום הולדת כזה...אתם תהיו שם בשבילם כדי להזכיר להם שהם תמיד יישארו צעירים. ובכל מתנה חשובה בעיקר תשומת הלב שאתם מעניקים. מחפשים מתנה מקורית לבן ה - 50? מתנה לחתונת כסף? לסבתא שהגיעה ל - 70? ומה קונים לאנשים שלכאורה יש להם הכול? מסתבר שלא חסר מה לקנות. חסר רק רעיון מדליק...מדובר באנשים שהם הורים או סבים וגם להם מגיע פרגון, תשומת לב, אהבה והשקעה. מה עוד ניתן להכין? להלן מספר הצעות: • מסגרות לתמונות – קונים מסגרת עץ ומשתוללים בעיצוב. • ייצור ועיצוב תכשיטים – לאלה עם הידיים הטובות. לחילופין, ניתן לגשת לתכשיטנית ולבקש משהו אישי בסגנון של האהובה לה אתם קונים את המתנה. • להקליט שיר יומולדת – הולכים במאורגן, כל המשפחה המורחבת, לאולפן הקלטות ומקליטים שיר אישי. ממציאים מילים ומנגינה או משאילים לחן מוכר ומלבישים עליו מילים מתאימות...את ההפקה מלווים בסרטון וידאו של כל התהליך והרי לכם מתנה מעולה שתמיד תעלה חיוכים וצחוקים בריאים. מתנות של שטויות אם עדיין לא הצלחתם לקנות משהו מטריף ומקורי גם הדברים הקטנים יכולים להועיל. כריות נוי, כיסוי מיטה, מצעים, נרות, בושם, איפור, עניבה, דיסקים, תמונות, גאדג'טים, הזמנה לארוחה דשנה במסעדה אהובה...כל אלה עשויים לשמח מאוד את מי שחוגג יומולדת. גם בגיל 50, 60 ומעלה ניתן לשמח באמצעות הדברים הקטנים והפשוטים

pazi66

New member
ליל הפסח ב-29 למרץ, לכבודו ערכתי מצגת

"בכל דור ודור חייב אדם לראות את עצמו כאילו יצא ממצרים". (מסכת פסחים פרק י ) נילי ואני מברכים אתכם ואת המשפחות "בחג פסח שמח וכשר " קישור נוסף למצגת you tube

יוליקה

Member
מנהל
פזי, יופי של מצגת, מצטערת שרק עכשיו התפניתי

לצפות בה. שיהיה חג שמח לכל בית ישראל.

אפי 7

New member
בוקר מואר ומחוייך לכולם

כמה נעים שיש לנו חברים המענגים את עינינו הן במצגות הן בתמונות מהטבע הן בציורים פרי ידיהם הן בעבודות אמנות שבוע נעים אפי

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב חברי'ה

איזה תמונות...איזה פרחים....איזה אביב היום 21.3.2010 מתחיל האביב באופן רשמי בני/נות מזל טלה היום מתחיל המזל שלנו
עוד שבוע להכנות לחג

עמי60

New member
קבלתי היום במייל

אני לא אכנס בחיי למסעדה הארורה הזו > ואתם? אם יהיה לה חומוס טוב - תיכנסו? > > חייל במדים? לא תיכנס למסעדה! חייל שהגיע יחד עם חברתו למסעדת azad ברחוב הלל כשהוא לבוש מדים נדהם לשמוע מהמלצרית כי אין כניסה לחיילים במדים. תגובת המסעדה: המדים אינם מתיישבים עם ערכי המקום ויכולים לגרום אי נוחות ללקוחות טלי ליבמן > פורסם: 25.02.10, 13:03 חייל בן 20 לא הורשה להיכנס למסעדה בחיפה רק בגלל שלבש מדים. החייל הגיע בסוף השבוע עם חברתו למסעדת azad ברחוב הלל בעיר, לאחר שיצא לחופשת סוף שבוע. השניים נכנסנו למסעדה, וכעבור זמן קצר ניגשה אליהם המלצרית. "היא קמה לקראתנו ואמרה ‘מצטערת, אני לא מכניסה לפה אנשים עם מדים’", סיפר > החייל, "הייתי המום. חשבתי שאני לא שומע טוב או שלא הבנתי, אבל אז היא חזרה על אותו המשפט: ‘מצטערת, אנשים עם מדים לא נכנסים לכאן’”. החייל ההמום התקשר לאביו, שהגיע למקום והזמין ניידת משטרה. השוטרת גבתה עדות מהמלצרית, ששבה ואמרה: “אני לא מכניסה לפה אנשים מכוחות הביטחון”. אולם במשטרה אמרו לחייל כי כל עוד לא הותקף פיזית הוא לא יכול להגיש תלונה. “אני מתנדב במשטרה ולא מצליח לקלוט את מה שקרה”, אמר החייל, “זה לא הגיוני שבמדינת ישראל יקרה דבר כזה”. הבעלים של מסעדת azad, אנאס דיב, אמר כי אינו מכיר את פרטי המקרה וכי הוא שומע על כך בפעם הראשונה. "בית קפה azad כשמו כן הוא, 'האיש החופשי'", נמסר מהמסעדה, "המקום אינו נוקט כל אפליה שהיא אלא להיפך. הבעיה שהתעוררה במקרה זה הייתה בגלל המדים, שאינם מתיישבים עם ערכי המקום ויכולים לגרום אי-נוחות ללקוחות. הבהרנו לחייל ואנו שבים ומצהירים שאין לנו כל בעיה אישית איתו והוא מוזמן להתארח אצלנו ללא המדים". מפקדת תחנת חיפה, נצ”מ אהובה תומר, אישרה את האירוע, אך לדבריה אין חוק בנושא שאותו ניתן לאכוף. גורמים במשטרה סיפרו כי גם חברם, שוטר במדים, נתקל ביחס דומה לפני מספר חודשים.

deebeebee

New member
להפיץ ולהמנע מלהכנס למקום כזה

אבל אני חושבת שזה לא חוקי, בדיוק כמו הסלקציות בכניסה למועדונים שונים.

גלי130

New member
בוקר טוב - היו הוכרז רשמית על האביב../images/Emo39.gif

אז שיהיה אביב חביב לכולנו. מלכה לדעתי מתנה לאנשים מבוגרים שהיא גם צנועה וגם שימושית אפשר מגבת/סט מגבות - תמיד נחמד לגוף או למטבח. יש היום מגבות יפות ומעוטרות וזה חוסך לשבור את הראש וגם להגדיל את המינוס. לעיתים יש מספר לא קטן של מתנות כאלה בחודש. יש היצע לא קטן דווקא בחנויות לא של מותגים אבל רעיונות נחמדים.

סיפור המסעדה הופץ ברבים ולמרות

דברי הבעלים, מסתבר שאין זו פעם ראשונה, בדיוק כפי שDBB אמרה, בדומה למועדנים מסוימים. שמתי לב לשמו של הבעלים - האם הוא ממוצא ערבי? אולי זו הבעיה?

למעלה