בוקר של יומשובח, בריא ומלא אהבה

../images/Emo42.gifבוקר של יומשובח, בריא ומלא אהבה../images/Emo42.gif

איש אחד, קשיש אמר לי תמיד - ללכת קדימה ואף פעם לא להסתובב לאחור. אחרי רגע קט הוא קרא לי והסתובבתי הוא שאל אותי למה? אז אמרתי לו כי קראת לי.... הוא השיב;- רבים הפיתויים בדרך ... אך אף פעם אל תסתובב אחורה, מי שבאמת רוצה אותך יבוא מולך.
- לא ידוע
ששששששש כמעט דממה, אפילו הציפורים עדיין לא התעוררו. מרחוק אפשר לשמוע קחש עמום של מכוניות נוסעות ומעבר לזה פשוט דממה. אותו שקט אהוב עלי, שמזמין צלילה פנימה אלא שזה לא מתרחש. אני יושבת כבר דקות ארוכות מול המחשב וזה לא קורה. אז אולי צריך פשוט להמשיך הלאה. לספר לכם משהו אחר. חלמתי על חלק מחברי הבית. לא ממש זוכרת פרטים אבל זוכרת בבירור את מירי (שמעולם לא ראיתי ואינני יודעת בעצם איך היא נראית) ובחלום היא לבושה חג, אשה דתייה מודרנית. חליפת מכנסיים בהירה וכובע יפהפה עם פרח. אני זוכרת את איציק בחולצה אדומה אולי משום שזו התמונה שיש בפייס בוק?... היה דם גם מישהו בשם יואב שאני לא מכירה. את בני זיהיתי בקלות וגם את פרי מגדים. לא יודעת למה התכנסנו, או בכלל מה עשינו שם, רק זוכרת את הדמויות האלה, שכשהתחילו לדבר התעוררתי, ובאתי ישר לכאן. חיכיתי לחיזיון כלשהו, ושומדבר לא קרה... נו, גם כאלה יש
אני מודה לאלוהים שלי על בריאות ועל נוכחות שלו בחיי. אני מודה לאלוהים שלי על כל הטוב בחיי, גם על הדברים ה"קטנים" שמתקבלים בד"כ כמובן מאליו כמו פוך מפנק, שינה עריבה, מקרר מלא, מים חמים, קורת גג וים פינוקים. אני מודה לאלוהים שלי על משפחה קסומה. על אמא חזקה ובריאה שמפנקת ומלטפת, ומטפלת בי כבתינוקת. על ילדה מתנה שמתגעגעת ומעודדת. אני מודה על משפחה וירטואלית רחבה ועניפה, איכפתית ומלאת אהבה. אני מודה על חברים שלעולם לא שוכחים, אני מודה על חבר שזקוק לי לא פחות משאני זקוקה לו. אני מודה לאלוהים שלי על אהבה גדולה שבתוכה אני חיה, סביבי ובתוכי מאיימת לפרוץ את כלוב הריאות ולעוף החוצה.... אני מודה לאלוהים שלי על השמירה וההדרכה, על השיעורים והכלים להתמודד עם כל מה שפוגשת בדרך. אני מודה לאלוהים שלי על כל מה שיש בחיי, על כל מה שהיה ועל כל מה שעוד נכון לבוא. אני מודה לאלוהים שלי על שהחזיר בי נשמתי הבוקר, על הקרבה אליו עם כל נשימה, ויותר מהכל על החיים עצמם. תודה אלוהים שלי!
יום של תובנה אחת לפחות, של אהבת חינם, שלווה ועוד צעד בדרך אל עצמנו. יום שבסופו אהיה מלאת תודה לפחות כמו עכשיו.

פינת התודה היומית

תודה על: 1. הזדמנות לנוח 2. ארוחות טעימות ומזינות 3. שיפור בהרגשה הפיזית 4. אופטמיות בוקר טוב

בני33

New member
***בוקר אור יקום***

***מועדים לשמחה*** בפתיחת מחברת המסרים,הועלה הבוקר,זה המסר; ***אין אתה חייב להאמין במה שאני אומר לך. אבל,,, במקום זאת נסה ובחן את ,,, נכונות דבריי***

עליזה 63

New member
מועדים לשמחה מסר

וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים ראשִׁי: (פרק ג, פסוק ד) בחיי כמה שזה נכון שאני ה' תמיד מגן עלי,ויש לי הוכחות בחיי חופשי. ושאני על הפנים או מרגישה רע או למטה בהרגשה מין הרגשת השפלה כזאת . אז השם יתברך מרים אותי למעלה ומרים את כבודי. כדי שתמיד אהיה זקופה ועם הראש והעינים למעלה לקבל ממנו כוח ורוח טובה להמשיך. אתה אלוהי ורוחך טובה לי ותנחני תמיד אמן ותמיד מרים אותי ומגן כבודי אמן

בני33

New member
*אפרופו,,,להסתובב לאחור,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

***כאשר אתה מגיע לצומת ופונה ימינה, אל תחשוב מה היה קורה לו,,, היית פונה שמאלה, אלו הם סתם רעשים בראש***

"רעשים בראש".... אהבתי../images/Emo13.gif

לא יודעת אם סיפרתי לכם, אבל.... לאותם קולות שיש לי בראש, יש שמות. כלומר, יש להם שמות ופנים, והם בעצם אנשים קטנים שיושבים שם וצורחים כל אחד בזמן שלו, בשפה שלו, בנושא שלו. יש כאלה שבאים מולי עם שלטים כמו בהפגנה ויש כאלה שלוחשים ובקושי נשמעים. קיצר, כנופיה שלמה שלא פעם אני מושיבה במעגל, ומקשיבה לטענות שלהם. מקשיבה עד שנמאס להם לדבר ואז אני מחליטה מה הלאה... נסו ותיהנו

למעלה