בוקר עייף אבל נחמד לכולם

maayan15

New member
../images/Emo42.gif בוקר עייף אבל נחמד לכולם

חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי שום הודעה שמעידה על כך שבוקר עכשיו...אז אני גאה לץוח אחת. אמא שלי העירה אותי מוקדם כי אני הולכת היום לאחותי שמשתחררת מביה"ח. עידכון תינוק: הוא כבר לא דומה לחייזר!! גבירותיי ורבותיי, הייצור המחריד וכפילו של אי.טי, נהפך לתינוק מקסים, מהמם, ויפה!.. ואני (אחות מתחשבת ודודה אוהבת שכמותי) קניתי לאחותי בובה של כלב באורך של איזה מטר ומשו...כמו שהיא רמזה לי בעדינות שהיא רוצה כבר 3 חודשים ("תראי איזה בובה יפה...את חושבת שמישהו ייקנה לי כזאת בובה?....טוב אם לא אני אקנה לעצמי") אז שיהיה לכולם בוקר טוב והמשך יום נעים מעיין <מבטיחה שביום ראשון היא חוזרת להיות דיכאונית כמו בדר"כ..>

maayan15

New member
אני אל מבינה איך הצלחתי...

להפוך "לכתוב" ל"לץוח"....אם מישהו מבין איך זה היה אפשרי שיודיע לי...

אם איני מתבלבלת

היא אמורה לחזור מתישהו מחר בלילה. אני אדע לפי הפאקט שיגיע לתיבת המסרים שלי עם חזרתה.

../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gifהבחירות מתקרבות ../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gif

זוכרים את הבחירות, שהתחלנו, ונהיה בלגן משהו? אז החלטנו לפתוח את העניין מחדש, עם היישומים שרצינו שיהיו בהם (ולא רק התקשקשות אודות מי שווה ומי לא). בימים הקרובים (בשאיפה אפילו מחר) תפורסם הודעה גדולה וחשובה, אודות תנאי ההשתתפות, תאריכי הצגת המפלגות, תקופת הקמפיין, ומועד סגירת הקלפיות. חברי פורום שמעוניינים להשתתף בבחירות, יכולים כבר מעתה להתארגן בקבוצות, אך שימו לב ! השתתפות תדרוש מכם פעילות מעבר לקווי הפורום, כך שכדאי לבנות צוותים ראויים ויעילים. בנוסף להודעה שתגיע בקרוב, ארצה להגיד תודה רבה מאוד מאוד ליובלב, שטרח ועמל ואף בנה אתר בחירות מיוחד לפורומנו. גם אותו תראו בקרוב. יש למה לצפות, כמדומני.

ההסבר לא יהיה פזיז אלא רציני ביותר

והוא יגיע בדיוק שניה אחרי שיובלב יודיע לי שהבעיות הטכניות הסתדרו באורח פלא.

למעלה