בוקר טוב ....

vikiberko

New member
../images/Emo42.gif בוקר טוב ....

שיהיה לכם יום טוב....שתו קפה הכונו ליום חדש שיהיה לכם יום דבש.....

בוקר פלא לך ויקי../images/Emo42.gif

מה עם כוס קפה?? יש משהו שרוצה לשתות איתי בשעה שכזאת???

tidhar

New member
סיימנו את החג הערב ואני חוזרת ל...

שיגרת העיסוקים היום יומיים ואליכם. מקווה שהתדירות תקבל תאוצה. מזג האויר פה קר מאד ,הבית כמובן מחומם ונעים. הנה שנה חדשה כבר איתנו, ואיך שנעצב אותה ,נאמץ אותה , כך היא תלווה אותנו. אני מאחלת לכולו לקבל את האורחת ברגל ימין ,לשמוח בחלקינו, להעריך את ש"נותר" לנו, לנצל זמנינו למחשבה בריאה וחיובית ,לקבל דברים בהבנה, לאהוב האחד את השני, למחול, להיות סובלנים ויראי כבוד הדדי. ולכל בית ישראל ש ל ו ם .

../images/Emo42.gif בוקר טוב חמשושים.....

אח איזה יום יפה
חח, איזה יום יפה! בוא נפקח את העיניים איך השמש בשמים והים הוא משגע ולפרדסים יש ריח וטוב טוב טוב לי על הלב! טוב! טוב! טוב! בחלון שם נערה בוא נראה! בוא נראה! מסרקת שערה בוא נראה! בוא נראה! עגלות פרחים ברחוב קח אחד! קח אחד! פה אדום ושם צהוב תן אחד! תן אחד! ילדים בחול רצים למה לא! למה לא! האויר מלא אביב זה נפלא! זה נפלא! חיפה חיפה! תל אביב! זה נפלא! זה נפלא! וטוב טוב טוב לי על הלב. טוב! טוב! טוב! אח איזה יום יפה! שהשמש כבר זורחת ששרים כבר במקלחת שהשקדיה פורחת שאפשר למות מנחת! שטוב טוב טוב לי על הלב! טוב! טוב! טוב! אגסים ותפוחים רק היום! רק היום! מסרקים! סבון! שרוכים! רק היום! רק היום! על העיר חולף מטוס יה בה יה! יה בה יה! בכיכר שוטר תנועה תן חיוך! תן חיוך! מסבך את התנועה תן חיוך! תן חיוך! זוג יונים על הפנס זה מתוק! זה מתוק! שתי ילדות קופצות בקלאס זה מתוק! זה מתוק! וטוב טוב טוב לי על הלב! טוב! טוב! טוב! אח איזה יום יפה! אז תוריד שם את כובע בוא נקפוץ קפיצות לגובה באויר ניחוח בושם זה טוב זה טוב זה אוסם וטוב טוב טוב לי על הלב! טוב! טוב! טוב! פיגומים ובניינים טוב מאוד! טוב מאוד! מטפסים לעננים טוב מאוד! טוב מאוד! חוף הים כולו מלא זה נחמד! זה נחמד! אבא'לה ואמא'לה זה נחמד! זה נחמד! איש אחד צועק "זגג" בקבוקים! בקבוקים! גברת כהן על הגג בקבוקים! בקבוקים! לא לדרוך על הדשאים בוא נשב! בוא נשב! הוי מה טוב ומה נעים! בוא נשב! בוא נשב! וטוב טוב טוב לי על הלב! טוב! טוב! טוב! שיהיה לכולנו יום של כיף ...

לללללל וטוב טוב טוב לי על הלב....

איזה שיר משגע, אהבתי בזמנו ועדיין מתה עליו ועל עוד כמה כאילו של השלשיה, בוקר טוב לכולם!!!!! זוכרים את השיר "יש יום הולדת לחדוה הקטנה", זה ליווה אותי שנים בימי ההולדת שחגגו לי.

בוקראור בפעם השלישית היום

למי יש זמן להזמין אותי לאיזה
בכדי שאוכל להתעורר סוף סוף??????

LEONA

New member
ג'וד...פעם שלישית............../images/Emo3.gif

גלידה!!! בוקר טוב גם לך וגם לכולם!

vikiberko

New member
גודית הקפה מזמן התקרר...

כבר בפעם השניה .....נפלתי על המקלדת .....גם אני חיכיתי חיכיתי חיכיתי כתבתי לך ....עוגה הכנתי לך אפילו שולחן ערכתי ואת ברחתי לי....... שוב בוקר טוב לכולם אני יכולה לחמם את הקפה...

שרונהה

New member
איזה חיוך שילההההההה

בוקר טוב לך ולכולכם שילההההההה שיהיה לך חיוך כזה כל יום כל הזמן.....

redredole

New member
השיר של שלמה ארצי

לצערי לא נמצא עד עכשו. ממשיך לחפש ברשת.

למעלה