בוקר טוב!!!

גליתrt

New member
../images/Emo42.gifבוקר טוב!!!../images/Emo42.gif

איזזזזה יום היה לי אתמול - יאאאאכּכּכּ!!!! חזרתי הביתה עם הצ'וצ' רק ב-22:30 - היינו (ועדיין) קרועים מעייפות... דייייייייי, לא יכולה יותר עם כל הנסיעות האלו... האוטובוסים... הקור.... תקשיבו, הבית שלי נראה כמו אחרי הפגזה, הכל כאן מהפיכה ולי אין כוח לזוז!!! מכירות את-זה שאין כוח לעשות כלום וכל הבלאגן מצטבר ומצטבר ואז יש רגע שעושים בו סוויץ' ונכנסים לאטרף של עבודה?? - אז זהו, שאני מחכה לרגע הזה.... ועד אז, שה-
ימשיך 'לחגוג' (יש לי הרגשה שזה יקרה הערב או מחר בערב...
) עכשיו חוזרת לישון, אחרי שני ימים עמוסים ומעייפים במיוחד.....
שיהיה לכן יום נהדר!!! ג
ית

אמאבולי

New member
בוקר טוב גמלך!

אצלי עד אתמול הבית היה במצב של צבירת בלגאן. אמנם האישלי יצא לאפטר, אבל בולי ג'וניור היתה (ועדיין) קצת חולה, אז רצתה רק אותי ולא עשיתי כלום חוץ מלהיות איתה. ובדיוק כשהכרזתי שאין לי כח לזוז ואנחנו הולכים לישון- התקשרו שתי בנות שאנחנו בקשר איתן ואמרו שחשבו לקפוץ לבקר. כמובן שהאישלי המקסים אמר להן שבכיף, ואין בעיה... ותוך רבע שעה השתלטנו על הבית (או לפחות על הקומה הראשונה- סלון ומטבח.) וישבנו איתן (בביתנו המסודר) עוד שעתיים... היה מאד נחמד רק שהייתי גמורה
... איזה כיף, אחרת הבלגאן היה נשאר עוד יומיים. היום התבטלו לי כל התכניות, השארתי את בולי ג'וניור איתי אחרי שכל הלילה היה לה חום ונָגֶ'זֵת. מקווה שזה יעבור עד מחר, יש לי הרבה מה להספיק. מה עושות אמהות עובדות??? לא מבינה איך אתן מסתדרות עם הכל יחד

אהבת M

New member
לכן גרים ליד ההורים../images/Emo8.gif

ילד חולה (טפו) חוגג אצל אמא שלי (שחוגגת פחות, לצערה
). אני משתדלת לא לתת ל
לצבור בלאגן. כל יום לפני שהולכת לישון מסדרת לקראת יום המחר. אמאבולי - אנ'לא מבינה. כמה תכניות יכולות להיות לך? מה יש הרבה להספיק (חוץ מכביסות ואוכל)? פרטי, נמקי והביאי דוגמאות
.

אמאבולי

New member
../images/Emo2.gifהגזמת

חשבתי שכל החד הוריות צריכות לעשות הכל בעצמן, לא?!
לברר על חוג בלט,
לסיים עם כמה מכתבים שקיבלנו וזקוקים לטיפול,
שני צילומים שאני צריכה לעשות לעצמי בעקבות דלקת ריאות ארוכה מידי,
לחפש הצעות עבודה,
לשלוח קו"ח לאלו שכבר מצאתי, ובנוסף לכל זה-
לנקות את הבית הענק שלנו (לא שאני מתלוננת
אבל זה לוקח כמה שעות טובות), וכמובן
כביסות,
קניות,
בישולים,
כמה מאמרים שהכנתי לי לקרוא על התפתחות מוטורית של ילדים בני 4 (בעקבות שיחה עם הגננת של בולי),
ספר שאני לא מצליחה לגמור- להמשיך
(נחשפתי קצת יותר מידי, לא?!) בניגוד אלייך אני לא מסדרת כל ערב, כי אין לי כח (אחרי שגמרתי לראות טלוויזיה ולקפל כביסה יחד) וכי אני יודעת שאני יכולה לעשות את זה בבוקר שלמחרת, אז למה למהר?!

אהבת M

New member
טוב, תראי, שני דברים יורדים מבחינתי

,כי אני לא צריכה לחפש עבודה ואני גם לא מנקה את הבית, לפחות לא נקיון ענקי של פעם בשבוע. בשביל זה אני מוכנה לשלם הרבה
("שאני אשפשף? מה פתאום?"). קניות גימל עושה בסופ"ש (וגם את רוב הכביסות
המסכן) אני לא מבשלת, מקסימום מחממת, מערבבת, משקשקת וכאיילה
קוראת בנסיעות לעבודה ובשבתות
>את מזכירה לי את חופשות הלידה...איזה זיכרון מתוק ומשכר. הרי תמיד אומרים שכשלא עובדים, המטלות לוקחות יותר זמן ואיך שאני נהגתי להתמזמז עם הזמן שלי, אללי<
במציאת עבודה

אמאבולי

New member
דווקא אחרי חופשת הלידה

ואחרי שהייתי שנה בבית עם תינוקת נודניקית במיוחד (אבל גם מתוקה בכאלה רמות
) למדתי לנצל כל דקה שאני לבד, ופתאום הייתי מספיקה בשעה דברים שאיתה היה לוקח לי יום שלם. (וגם ללכת לישון זה לנצל את הזמן לפעמים, בעיקר כשהולכים לישון מאוחר ועוד קמים כל הלילה לילדים). לקרוא בשבת אני מצליחה רק כשאני אצל ההורים ובגלל שאינלי עבודה אני גם לא יכולה לקרוא בדרך
(האמת שגם אם כן היתה לי- אני דבוקה לאוטו. מיום שהתחתנתי נראה לי שנסעתי אולי 3 פעמים בתחבורה ציבורית, אנל'א מגזימה
) וכמובן שמאז שכתבתי לך מה יש לי לעשות לא מפסיקים לרוץ לי בראש עוד ועוד דברים (כולן כבר החליפו את בגדי הקיץ בארונות???) באמת תודה לך, לא הייתי לחוצה מספיק.
.

אהבת M

New member
קטעימיתנו. אחרי ששלחתי, נזכרתי,

שהדבר היחיד שאני צריכה זמן בשבילו (ולא רוצה לקחת חופש) זה להוריד ת'חורף. תוסיפי עוד משהו לרשימת הדברים ששנואים עלי, יחד עם כביסות, גיהוץ ובישול (אפיה לא 'כפת לי דווקא). זה לא רק להוריד ת'חורף
המיון. המיונים הורגים אותי. 'זה' כן, 'זה' לתת לגמ"ח, 'זה' אולי. 'זה' של בנות (לניילן, לכתוב ולשים בצד) 'זה' קטן כבר על הקטן, 'זה' של הגדול וישמש את הקטן עונה הבאה..בקיצור ברררר
עזבי. מה את צ'כה עכשיו עבודה? באמת עדיף ב

little s

New member
לילדים הורדתי בגדי ../images/Emo182.gif

אבל מה איתי? יש לי בדיוק 3 סוודרים אין לי כוח לזה... ובאמת קשה לי להזכר מה עשיתי כל היום פעם כשהייתי 3 חודשים בחופשת לידה.. וכן, הבית- מלחמה...

אמאבולי

New member
../images/Emo8.gifזה אומר שעבר הרבה מידי זמן

אם את כבר לא זוכרת... ואולי הגיע הזמן לאיזו חופשת-לידה-לרענון-הזכרון

little s

New member
תודה פולניה...

אני עכשיו בהריון עם בית... אח"כ בטוח יבוא עוד צוציק או צוציקית! (למרות שאיש אחד שחי איתי היה מוכן ע כ ש י ו, אבל כמובן שזה לא ממש משנה לו, נכון?)

אמאבולי

New member
גמני חשבתי לעצמי:איזו פולניה אני...

וגם האישלי היה מוכן מזמן לעוד (להזכירכן בולי ג'וניור בת שנה
) ומצידו אפילו תאומים
(סליחה אשת קודקוד) אני אומרת לו שכשיהיה כאן כדי לגדל אותם אז נדבר

candybox

New member
הו.. הו... הו... כמה מוכר!

מקווה שנחת לך בצורה מספקת, גם אני צריכה קצת.

למעלה