בוקר טוב פורום דפש מוד

super girl 15

New member
../images/Emo42.gifבוקר טוב פורום דפש מוד../images/Emo124.gif

הינה מתחיל עוד שבוע מהמם!!! וההופעה שלנו היתקרבה לה בעוד שבוע... אבל האמת אני לא יודעת אם מה שמפריע לי יותר מזה שאנחנו מתכננים להיפגש בהופעה להיתפצל לשערים ואז להיתאחד בפנים שוב? או מה שמפריע לי זה ש.. אנחנו טיפל'ה לא מגובשים?! אם מותר לי לציין את זה ככה... אני מכירה רק בודדים ממכם רק כי פגשתי אותכם במסיבות...
אז.. אם אתם לא מבינים מה אני רוצה מחייכם עד עכשיו אני ידבר איתכם דוגרי.. אני מדברת על מפגש! נקרא לזה: "מפגש פורום דפש מוד- או משהו כזה" (ה-"או משהו כזה" זה חלק מהשם לא להיתבלבל
חחחחחח) בקיצור...חשבתי שיהיה נחמד מאוד ככה לפני ההופעה (שאני מקווה מאוד שכולנו נפגש שם) נכיר אחד את השני קצת יותר לפני? אני יודעת שלא כולכם באים למסיבות ויש גם את החדשים למיניהם.. אבל האמת אני לא יודעת אם מפגש זה מה שבראש שלכם עכשיו כמו שאני יודעת ואני יודעת רובכם הם ה-% מעם ישראל שעסוקים מאוד!! בין היתר עבודה ובית ספר... וגם נפלנו על חג שבועות אבל סבבה... ואם לא נראה לכם העיניין הזה בכלל אז לא נורא...
אבל מה יש לנו להפסיד? בוא ננסה לפחות... בקשר לתאריך.. כל אחד ייתן תאריך לחודש הבא אפילו, שהכי מתאים לו.. ואז נראה איך זה מסתדר בסוף... שלא נפיל את זה על אירוע של מישהו או יום ממש ממש שחור... מממ... צריך גם לסגור על מקום אבל זה ממש לא משנה, מיצידי ניכח את עצמנו וניסתובב בעזריאלי
... (רק לא לפארק הירקון נראה לי כבר התחילו לשפץ)... אבל מה שנוח לכם!!! אבל אפשר גם לעשות דבר כזה.. אפשר לסגור שבמסיבה הבאה כוווולם יבואו.. אבל זה נראה לי כצת בעיתי... אבל מה שאתם רוצים! תקבלו את הדיון הזה דבר ראשון כ"בוקר טוב"... אחרי זה כ"הצעה" בלבד!! חחחחחחחחחחחחחחח...
|שיהיה לכם שבוע מושלם
סיכום:
חרישת השבוע...:
Suffer Well Precious Stripped
לכול החדשים שהגיעו השבוע - ברוכים תיהיו
תציפו גם את הסיכומים שלכם!!!

קדימה! לגיבושון!../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif

חייב לציין, שאני במקור, שנים כבר בפורום ובמועדון של MJ, שם כל כמה חודשים, מתארגנים למפגש מעריצים
כמובן, שאצלינו, במועדון MJ, לרוב, אלו מפגשי תרומה אישית, ביקורים במחלקות ילדים בבתי-חולים, לעשות שמח לילדים עם הפתעות והופעות
רק פעם ב... יש לנו איזה מפגש אישי רק לנו, לשמח ת'צמינו, אם בלונה-פארק/מסיבת ריקודים או אפילו סתם, מתוך געגועים
אז קדימה, אני מאמין, שגם הפורום הנ"ל מסוגל לכך!
לי אין תאריך ספציפי כרגע...

הממ ,

ידוע שבכל חופשה עזריאלי מפוצץ במפגשי פורומים בגג ואני אומרת - למה לא
נראה לגבי תאריכי שבועות אופציונלים ונתראה בגג או משהו.

super girl 15

New member
../images/Emo13.gifיאאאא... ידעתי שתשתפו פעולה....

בואו ננסה כזה לתת תאריכים נוחים ואז נסגור על אחד... אתם רוצים שזה יהיה יום רגיל או מוצאי שבת? או שבועות..? מה שנוח לכם...

קחו בחשבון, כמובן, ת'דבר הבא:

לא כל חברי הפורום מהסביבה הקרובה לעזריאלי
ישנם מהדרום וישנם מהצפון, אם איני טועה... לכן, יש לבחון מקרוב ת'תאריכים...

steelwater

New member
יום טוב לכולם

אני מתאהבת בדפש מוד יותר ויותר ככל שהזמן עובר... הוןרדתי כמה שירים שלהם בזמן האחרון והם פשוט ממש טובים ויפים. אני ממש אוהבת את Home ואת Pepole are pepole

הגר26

New member
מתאים לי ואחלה יוזמה ../images/Emo45.gif

אין לי יום מסויים. הכל יתאים. חוץ משני וחמישי בערב כי אני עובדת ערב
ואסף - אתה בא כי אחרת אני לא באה

פאמי

New member
גם אני בעד../images/Emo45.gif

למרות שיהיה לי קצת קשה להגיע כי אני גרה בקריות...

אני אשמח מאוד לפגוש את כולכם

ויהיה גם נחמד מאוד אם יתקיים בעזריאלי, בהתחשב בעובדה שאני משרתת בקריה
כל יום בשבוע אחרי 17:30 יהיה מושלם.

super girl 15

New member
אז סבבה... ../images/Emo13.gif

כול יום יהיה טוב חוץ משני וחמישי... אחרי שעה 17:30... בואו נדגור על... השבוע אחרי שבועות?!?!

super girl 15

New member
ממממ... הגר ואסף..

תגידו אני מכירה אותכם מהמסיבות?? אסף אתה תמיד מגיע עם החולצה של דפש מוד??? והגר את הממהמת הזאת עם השיער הארוך החלק?? =]]

למעלה