בוקר טוב לכל אריות הפורום

The6thAngel

New member
../images/Emo42.gifבוקר טוב לכל אריות הפורום../images/Emo8.gif

שיהיה לכם יום מקסים, ושבוע נפלא
אני חוזרת לבסיס

מישהו ציפה שנקבל באירופה יותר?

בריטניה לא קיבלה אף נקודה בגלל שיתוף הפעולה עם ארה"ב. לעומת זאת הפציינט שנמלט מהסנטוריום באוסטריה קיבל גם קיבל.

swirrrly

New member
אני לא מבינה מה יש לאנשים, ../images/Emo118.gif

עם כל הקטע של האנטישמיות.. הרי ניצחנו כבר 3 פעמים במשך בערך 30 שנה, לא מספיק?? ואף פעם לא היינו מקום אחרון! (נדמה לי..)

n u t

New member
מסכימה חלקית אבל (!)

אני בטוחה שזה ברור לכולם שהפוליטיקה שם חוגגת, בין אם זה מתבטא במדינות הקטנות שמביאות לרוסיה או להיפך- בעובדה שצרפת, כל שנה ובאופן קבוע, מביאה לנו את אחד המקומות הראשונים שלה... מה לעשות? העולם בנוי בצורה דפוקה, וזה משפיע גם על תחרויות כמו האירוויזיון...

ליטן א

New member
קודם כל בוקר טוב ../images/Emo13.gif

הפוליטיקה באירוויזיון חוגגת: פורטוגל נותנת לספרד, ספרד נותנת לפורטגל במשולש טורקיה-קפריסין-יוון, כל מדינה נותנת אחת לשניה מדינות הבלקן נותנות אחת לשניה כל בריה"מ לשעבר נתנו לרוסיה סקנדינביה חילקה את הנקודות בינה לבין עצמה ואפילו אצלנו יש פוליטיקה קטנה.. בכל שנה, כל יהודי צרפת מצביעים לישראל, וכך בכל שנה אנחנו מקבלים בין 5 ל-8 נקודות מהצרפתים (לפני שנתיים 5, לפני שנה 6, והשנה 8) ואנחנו, שנה שלישית ברצף, נותנים דוז-פואה לספרד.

קחו את זה פחות ברצינות

ברור שרבים מצביעים בעד מישהו קרוב להם, למשל גאוגרפית. הרי זה לא משחק כדורגל או תחרות מוסיקלית מיקצועית (למשל בין נגני קלסיקה) עם שיפוט מקצועי. רוב המהגרים\פועלים זרים מרוסיה, טורקיה, רומניה וכו' מצביעים בעד ארצותיהם. מדינות ברה"מ לשעבר מרבות להצביע בעד רוסיה מהסיבה הפשוטה שגרים בהן הרבה רוסים. אגב במערב אירופה, וגם בישראל, התנהלה תעמולה מכוונת נגד הצמד הרוסי הפרובוקטיבי. מה אתם רוצים, שהמוני הצופים, אוכלוסיות שלמות בכל הארצות, יהפכו לשופטים אובייקטיביים? בקיצור, אין כאן מה לנפח. אם כבר, אז אזכיר לכם שלפני מספר שנים יצגה את רוסיה בחורונת טטרית מדהימה בשם אוֹלסוּ, שהיתה לה הופעה באמת מצויינת, וגם השיר היה מקצועי ונחמד. אבל דווקא בלטביה היא קיבלה 0 נקודות(!) מה שהיה משונה מאוד: בלטביה למעלה משליש האוכלוסיה הם רוסים אתניים, שכידוע לנו מצביעים תמיד בעד רוסיה, וגם השיר היה מצויין וקיבל הרבה מאוד נקודות בשאר הארצות, וגם היתה לזמרת הופעה מוצלחת מאוד בלטביה לפני כן, אבל... ממשלת לטביה ידועה בשנאה שלה לרוסיה. ומה התברר? שהיתה "תקלה טכנית": מס' הטלפון של הבחירה בנציגת רוסיה לא פעל בלטביה...

תיקון:

שם הזמרת אָלסוּ (במלרע), ולא כמו שכתבתי קודם... מכיוון שהרוסים מבטאים O בלתי מוטעמת כמו A, אז אני מבלבל ו"מגזים" לכיוון ההפוך...

מה עוד צריך לקרות כדי שתביני?

גילויי שנאה כאלה היו באירופה רק במלחמת העולם השניה. הפגנות שנאה בכל הארצות, שריפת בתי כנסת, ניתוץ מצבות בבתי קברות, החרמת סחורה מישראל, סרוב לתמוך בכל מה שקרוב לישראל, גינוי של כל מעשה שלנו ע"י מדינות אירופה באו"ם, תקיפת יהודים עונדי מגן דוד וחובשי כיפות ברחוב, איומים במכתבים ובטלפון על יהודים, סרוב לארח ישראלים בבתי הארחה פרטיים (ולא מסיבות של התנהגות). אין כאן "קטע" אנטישמי, יש אנטישמיות ובגדול. מאז פרוץ האינטיפדה האחרונה השנאה אלינו וליהודים בעולם רק הולכת ומתעצמת והסכסוך שפרץ בין ארה"ב לארצות אירופה החזקות בפרוץ המלחמה בעירק רק מלבה את השנאה אלינו-כשותפים של ארה"ב.

היום בתפוז Live ../images/Emo107.gif../images/Emo14.gif../images/Emo79.gif

היום בפורום כלבים נארח את מאיה עטיה, מאלפת כלבים מקצועית, ומנהלת מרכז לאילוף כלבים בקרית אונו. מאיה תענה על שאלותיכם היום ב-14:00
הפסיכותרפיסט מני אנצר, מהמרכז "להיות ביחד" יתארח אצלינו היום ב-19:00 בפורום לא לאלימות. מני אנצר הוא מדריך לזוגיות נכונה. על זוגיות נכונה ניתן ללמוד גם מדרך השלילה: זוגיות לא נכונה, היא זוגיות שיש בה אלימות (ולאו דווקא אלימות פיזית: אלימות יכולה להיות גם בדרך של שליטה וטרור, שימוש בילדים וכדומה) מני אנצר יענה לשאלותיכם בנושא זוגיות טובה ולא טובה, התלבטויות, מודעות עצמית, בעיות ומשבר בזוגיות או בנישואין ועוד. אתם מוזמנים לשרשר שאלותיכם כבר עכשיו!
להקת "ווסטלייף" כובשים את המקום הראשון בסערה עם הבלדה המרגשת שלהם- Tonight, במצעד הפזמונים השבועי של תפוז אנשים. מה הם הלהיטים הגדולים של השבוע? בואו לקחת חלק בדירוג.

ערב טוב לכוללללללם ../images/Emo6.gif

(גנבתי זמן מחשב לאמא שלי בעבודה..... מה לא עושים בשביל התותחים של פורום חידות
)

למעלה