בוקר טוב לכולן!

../images/Emo42.gif בוקר טוב לכולן!

מה שלומכן חברות יקרות? הרבה זמן לא כתבתי, אבל אני משתדלת לקרוא כמעט כל יום. פשוט כבר נהיה לי קשה לשבת ליד המחשב, אני ברוך ה' מתחילה היום שבוע 38, וכבר נהייה כבד מאוד ומתוח מאוד, ובואו לא נדבר על מזג האוויר שלא מאפשר לי לזוז. אבל אני לא מתלוננת, אני כל הזמן חושבת על התינוק שיוולד בעזרת ה', וזה שווה את הכל. להיות אימא זו זכות. ותודה לאל שאני זכיתי לה שוב... אז אני מקווה שהכל בסדר איתכן ועם המשפוחה, ומקווה לבשר לכם בקרוב בשורות משמחות!!! יום מקסים לכולן!!!

candy can do it

New member
וואו! שבוע 38!!!

זה הולך ומתקרב
איזה יופי
ובאמת.. ימי החום האחרונים.. אלוהים, בלתי נסבל.. אבל... זה לא תירוץ!!!!! את מתבקשת לפחות לסמן
מדי פעם, כדי שנדע שהכל בסדר
ובכלל.. אייך נדע שתלדי?!?!?!? מקווה שאת מתכוונת לשלוח את בעלך הנה , או להתיישב בעצמך מול המחשב!!!!

אמאבולי

New member
יוווו, איזה כיף, ממש הסוף....

מקווה שיעבור בקלות ובבריאות. ולמה מזג האוויר לא מאפשר לך לזוז? את לא צמודה למזגן???
אני בבית מתמזגנת מבוקר עד ערב, כך שלא סובלת מהחום, הבעיה היא ההליכה לאוטו (שחונה במרחק דקה וחצי הליכה מהבית) , מהאוטו לגנים / מכולת וחזרה.......

../images/Emo176.gif

אני ממש דבוקה למזגן, אבל שאני יוצאת להביא את הילדה מהמעון זה ברגל!!! נו מה לעשות, האוטו אצל בעלי... מרחק של רבע שעה לוקח לי כמעט חצי שעה...המשאית כבר לא סוחבת...

אמאבולי

New member
אוי מסכנה ../images/Emo10.gif

אצלנו הכל מרחק של חמש דקות הליכה, ובכ"ז אני מתניידת רק ב
!!! נראה לי שאם לא היה לי אוטו הייתי מעדיפה להשאיר את הבנות בבית כל השבוע במקום להסחב ברגל לגן
.... רמת הפדלאות שלי שוברת שיאים...

למעלה