בוקר טוב לכולן!

jessy19

New member
../images/Emo42.gif בוקר טוב לכולן! ../images/Emo42.gif

אני מאחלת לכן יום נפלא ומקסים... הכנתי ביום שישי בבוקר את הסיכום השבועי ואשמח לשמוע את דעתכם עליו. אשמח לרעיונות ומקווה שהשבוע תמשיכו בפינות אחרת בפורום לא יהיה מה לכתוב בסיכום השבועי... אז יאלא לעבודה...

yoyo10

New member
בוקר קסום../images/Emo28.gif לכולן

מאחלת לכן שבוע נפלא

yuli c

New member
בוקר עייף...

בוקר טוב לכן! חזרתי אתמול בלילה מסופשבוע כייפי ביותר באילת. ראיתי משפחה וחברים שלא ראיתי המון זמן והיה ממש כיף. חזרתי בסביבות חצות ישנתי אולי איזה 7 שעות גם זה בקושי וקמתי לעבודה. האמת יכולתי להשאר לישון בבית אבל אז היתה יורדת לי משכורת של יום עבודה וגם ככה אני לא מרוויחה משהו... מה גם שאני צריכה לכסות את ההצאות המטורפות של קניות שעשיתי באילת... נעליים חולצה ועוד ועוד... ו... זהו אז שיהיה לכן יום פחות עייף משלי :) ושירי don't worry אני אמשיך לספק פדיחות לפינה השבועית... :)))

המזכירה

New member
חולה../images/Emo7.gif

הי לכולן. לא הייתי כאן כל השבוע. שכבתי בבית חולה עם שפעת קשה. רק היום חזרתי לעבודה. מה אני אגיד? עדיף לא לחזור. ראיתי איזה בלגאן יש כאן ונהיה לי שחור בעיניים. בשבוע הזה שלא הייתי הצליחו לעשות לי בלגאן שיקח לי שבועיים לסדר. אין לי כוח ואני עייפה וחלשה מהאנטיביוטיקה. רוצה הביתה...

yoyo10

New member
../images/Emo24.gif

איך את מרגישה עכשיו? אני מקווה שהרבה יותר טוב

המזכירה

New member
תודה

בינתיים לא משהו. אני יוצאת עכשיו הביתה, שעה קודם. מקווה שמחר כבר אני אהיה יותר חזקה. שיהיה לכל מי שנשארת המשך יום נהדר.

למעלה