בוקר טוב לכולם

kniaper

New member
../images/Emo42.gifבוקר טוב לכולם

בשעה זו בטח חלקכם בעבודה וחלק מנסים בכל כוחם ללמוד משהו (גמני
) אולי חלקכם עוד לא התעורר?
החל מהיום שירשור הבוקר הופך להיות מוסד בפורום ברגע שקמים בבוקר נכנסים לפורום ובודקים אם יש שירשור של בוקר-טוב אם אין מייצרים אחד, אם יש משרשרים לו בוקר טוב משלכם ונותנים לכולם לו"ז יומי כן, בערב תשאל השאלה: עמדתם בו או לא? אמוטיקונים שמחים מובטחים לעומדים במשימות והרבה הבנה למי שלא הצליח. בכל מקרה נראה לי נחמד שננסה "לשמור" בצורה כזאת אחד על השני. סדר היום שלי להיום? היום אני לומד, צריך לקרוא את 37 העמודים הראשונים מתוך ספר הלימוד
זה צריך לכסות 6 שעות מהזמן שלי. אח"כ אני צריך לגמור עבודה (למקום העבודה) משהו ממש נוראי: הזנת נתוני מחקר משעממים לתוכנה הסטטיסטית (אני דוחה את זה כבר חצי שנה) נראה לכם שאני אעמוד בזה? הצעות לשיפורים במוסד הטרי יתקבלו בברכה.

spidergirl

New member
זה רעיון יפה - אני בעד

ההספק שלי להיום: עבדתי מ - 6:00 - 15:00 חגגתי לאחי יומהולדת, ערכתי קניות בסופר, אחרי שאחי ילך, אלך לישון. מחר אכנס בזמן לפורום ואציג תוכנית בבוקר!!!

kniaper

New member
../images/Emo45.gifברוכה הבאה לפורום ../images/Emo24.gif

אם הספקת כל מה שרצית היום קבלי

spidergirl

New member
תודה -

אתה הספקת? רציתי גם להספיק ללמוד, אבל זה לא היה ריאלי לצפות עם סדר היום הצפוף (תסכים איתי? - הלכתי לישון רק בשלוש לפנות בוקר כלומר ישנתי רק שעתיים)

kniaper

New member
../images/Emo7.gif לא הספקתי

כל פעם שניסיתי ליקרוא התעייפתי עד כדי חוסר יכולת להחזיק את העיניים פקוחות מחר אני אנסה ליקרוא מספר לימוד אחר, לדעתי פשוט הספר של היום כתוב בצורה בלתי נסבלת (אנגלית). כבר קראתי ספרי לימוד הרבה יותר קריאים. אני מסכים איתך שללמוד תחת עייפות זה לא ריאלי ומחזק אותך על כך שקיבלת החלטה לא להילחם בעייפות ולנסות ללמוד בכל זאת. זה סתם היה מייצר אצלך תיסכול שהיה פוגע בך ובלימודים בעתיד.

spidergirl

New member
לא נורא

לא הלך עם ספר אחד - תפנה לשני, העיקר לא לוותר או להזניח.

למעלה