בוקר טוב לכולם
-אורלי1234-

3אפרוחית

New member
../images/Emo42.gifבוקר טוב לכולם../images/Emo39.gif-אורלי1234-

הי, מחכה לתשובה שלך... קצת מנחם לדעת שהתופעה מוכרת, וישמח אותי מאוד לקבל טיפים להתמודדות. תודה ויום נעים .

אורלי1234

New member
אפרוחית יקרה... ../images/Emo39.gif

הלכתי וקראתי שוב את ההתכתבות שלך עם יוסי והתפלאתי כמה הפרטים שלנו דומים...
ואולם בתי בת 6 ובימים אלה אני ובן זוגי מתמודדים מולה ומול מרדנותה. אני ילדתי לפני חודש וחצי, הילדה עומדת לעלות לכיתה א' ואני יודעת שזו תקופה קשה לה, בה היא בודקת את מקומה אצלי. אני והאקס שלי נמצאים בליווי של המממית שלה, מתייעצים איתה ומלווים לגבי כל דבר ושאלה. לגבי איך אני נוהגת: יש דברים שהם עקרוניים לי ויש דברים שהם פחות. אני מתעקשת ולא מוותרת לגבי הדברים שהם מאוד חשובים לי ומרפה את החבל לגבי דברים שבעבר כן התעקשתי לגביהם, רק מתוך ההבנה שזו תקופה קשה לטלי... בנוסף, אני מדברת איתה המון, המון מגע אישי ורגשי, חיבוקים ונשיקות וכל מה שאני מרגישה שמחזק אותה ועושה לה טוב... אפרוחית יקרה, אשמח לסייע לך בשאלות נוספות שיעלו אצלך ולעזור עוד באם תרצי בכך... איתך
אורלי

3אפרוחית

New member
אם כך אורלי מזל טוב כפול../images/Emo95.gif|חמסה

אורלי, תודה רבה על התמיכה, ההרגשה ממש ממלאה את ה-
המון מזל טוב להולדת התינוק וגם לחתונה הקרבה... האמת שהדר כל כך מצפה לתינוק,ממש משעמם לה לבד. ובגן כמעט לכולם יש אחים קטנים.הסברתי לה שכרגע זה לא אפשרי והיא התחילה אם משפטי ההשוואה, אז למה ל.. יש גם אני רוצה... הדר אוהבת חיות וקנינו לה שני כלבים פקינזים זכר ונקבה - שוקו וונילה ואז המשכתי את דרכה ושאלתי אם לכולם יש שני כלבים בבית ושכמובן שהיא צריכה להסתפק במה שיש לה. (המתוחכמת הלכה ישר לחבר שלי וביקשה אח, מבחינתו זו גם הגשמת חלום) אני משתדלת למלא לה את החסר, מביאה אליה חברים, משחקת איתה עד כמה שניתן,מחבקת עד בלי די והיא נותנת לי הרגשה שזה אף פעם לא מספיק.(ומכאן מגיעים רגשות האשם...) הסברתי לה שהיא גם צריכה להנות ממשחק לבד האמת שזה תהליך של התקדמות ונסיגה כולי תקוה. ושוב אורלי תודה רבה אני בטוחה שיש לי הרבה ללמוד ממך.
אפרוחית

למעלה