בוקר טוב לכולם כל המילים מילים לכאן

השרדות10

New member
עידמןן יש מצב להקליט את השיחות לילה מעכשיו??

מעכשיו זה לעוד שבוע חחחח

ממוקדת

New member
לא אסמס לאדם בשום פנים ואופן

אני מאוד מקווה שאדם לא יגיע לגמר אחרי שאמר שהשופטים לא מבינים במוזיקה (אחרי שהם לא התלהבו מאחד השירים שביצע). אם ככה הוא חושב אז לא כדאי לסמס לו כי בטח הוא חושב שגם המסמסים לא מבינים במוזיקה. אני אסמס לבני גם בגלל הקול הנפלא וגם בגלל שמגיע לו "שאפו" על כך שהוא נמצא בתוך מאורת נחשים צבועים שמשחקים אותה אלק יפי נפש ופשוט מקיאים את אלבז מתוכם. זה כל כך בולט שהם לא אוהבים אותו והוא לא טיפש ומרגיש את זה. אני די מרחמת עליו. כנראה שהם מקנאים בו רצח.

מיק101

New member
ברור, רק לבני תסמסי, אין לו אף מילה נגד

נגד השופטים.....ממממממ רק צרח על כולם כשהשופטים בחרו באריק לסיני ולא בו ממש טלית שכולה תכלת

השרדות10

New member
ראיתם איך אלבז שמח אמש כשמיקל נקטל ע"י רועה?

הוא חיבק אותו ומה זה נהנה ...וגם אח"כ כשמייקל היה מדוכדך ודיבר עם אריק,אז אלבז צחק לידם,כולו בעננים....איזה פאתט!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! גם קנאי וגם לא יודע לפרגן (צזכיר מישהו? אה כן,את אהובתו שרלוכה אשת פוטיפר) ,וגם לא חבר וגם תחמן כזה אסטרטגי הכל אצלו מתוכנן כמו שהחברים בבית אמרו.........

השרדות10

New member
בולשיט,אדם כולה אמר(בצדק)שרועה ישפוט תביצוע

ולא יגיד דברים כמו "אתה לא זמר שיכול לדייק" (לא יאומן כמה הגיזען ההומופוב הזה לא מבין כמה הוא עושה צחוק מעצמו ,שכלומניק כמוהו מעביר ביקורת על זמר מטורף וענק כמו אדם) שזה לשפוט אם זמר הוא בכלל זמר טוב או לא (שזה אף אחד לא מינה אותו) אז שישמור את ה,דעות" שלו לעצמו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BEAUTY האחת

New member
../images/Emo42.gifבוקר טוב לכולם כל המילים מילים לכאן

בוקר טוב ליום חדש קייצי ונפלא , בואו נהנה יחד עם תרבות דיבור בבקשה .

didush100

New member
אילנוש מה ניש../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

מעניין למה עשו שיחה אישית דווקא עכשיו

למעלה