בוקר טוב לכולם, אין יותר

שנה טובה

שבוע טוב וכמובן לא לשכוח בוקר טוב עולם. רוצה לאחל לכולם שנה טובה וברוכה, ובמיוחד לכל אלה אשר חגגו את יום ההולדת שלהם במשך החג האחרוון. בוקר טוב עולם

מלכה 5

New member
../images/Emo42.gifבוקר טוב לכולם, אין יותר

לשבת ולאכול, לנוח ולחזור לשולחן, כל היום. מהרגע הזה יש לספור את הצמיגים שנוספו לנו ולהתפטר מהם אחד אחד. איך נעשה את זה? קודם כל "הליכה" בקצב טוב, כל אחד לפי יכולתו, כל יום, בלי להתעצל ובלי לחפש תירוצים. במשך היום לסגור את הפה בפני מתוקים ומאפים. אני צריכה את העיצות האלה לכן רשמתי אותן כאן. יהיה לי קשה לעשות את זה לבד, לכן אני משתפת אתכם. אם אינכם זקוקים לעיצותי, בכיף. יום מוצלח, ממני, מלכה.

רותם351

New member
בוקר נפלא ../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif

מי לא צריך את העיצות, מי? מי שלא העלה לפחות חצי קילו בחג - שיקום!!!

odrie

New member
חפפתי...../images/Emo68.gif

רותם ביקשה ממי שלא עלה במשקל בחג שיקום...אז קמתי זה לא סותר את העובדה שציחצחתן שיניים והתקלחתן...
זה רק מוסיף לכן נקודות...

רק נועה

New member
אופס....חזרתי...

איפרתי בחוץ ת'אוטו
נ ע ל ת י ת'נעליים.. תיקנתי ת'גלוס, יצאתי...

לסייח היקר

תחושת הבדידות שעופפת אותך בחגים ,מוכרת לדעתי כמעט לכל אדם, במיוחד אבל לאלו שמתגוררים בגפם,שמשפחתם רחוקה מהם,,ישנם גם אנשים שלמרות שסביבם מתגודדים בני משפחה וקרובים,גם הם מרגישים בודדים. הבדידות מגיעה לדעתי מתוך התת הכרה ,מתוך הרצון להיות בודד, הבדידות טובה לפעמים,לחלק מהאנשים היוצרים למשל,להם היא תורמת ,ליצירה שלהם ,,לא לחייהם החברתיים.אך אלו שמרגישים בודדים ואינם אוהבים את התחושה הזו,יכולים לשנות אותה ,תמיד קיימת האפשרות לא לשבת בדד. לגבי הברכות,,אם לא נברך ונקווה לשנה טובה יותר ,או לכל ברכה אחרת שתצוץ נחשוב,מה עלול לקרוא חלילה להיפך,נהייה אנשים מסכנים מרירים ללא צל של תקווה לימים טובים יותר,ולכן,,הברכות ,תסתכל עליהן כאילו שבורכת כל פעם מחדש,,ותרגיש שבתוכך אתה מתמלא בתחושת אהבה אמיתית ושמחת חיים. לא יודעת אם הסברתי את עצמי , בכל מקרה ...השתדלתי.

אגל ט ל

New member
ואם עשיתי את זה דקה לפני הכניסה שלו

זה נחשב? וחוצמזה - לא סופרת. עוד מעט מגיע חג חדש. בוקר טוב לכולנו.

באמת מקסימה יש הרגשה של יום קסום|שמ

שיהיה לכולנו בוקר של אור התחלות טובות לשנה החדשה.. מה שלא טוב תזרקו החוצה וקבלו רק אור ושמחה לשנה החדשה

elka1

New member
בוקר טוב ויום נפלא../images/Emo24.gif,ואני

הגעתי לעבודה ב- 7 וקצת עייפה אחרי שאתמול עבר עלי יום גדוש פעילות עם בני המשפחה והכי ריגשה אותי הברכה של האיש שלי והילדים,ההשקעה מוערכת כל כך שהיא שווה

רותם351

New member
דג הוא כמו אורח...מסריח../images/Emo13.gif

אחרי שלושה ימים... אבל השוקולדים...חבילות השי...העוגות... עדיין אוכלים ונאנחים. מקסימה, המצגת יפה יפה. איך אני אוהבת את נמל תל אביב...

למעלה