בוקר טוב - יום שלישי

בוקר טוב../images/Emo42.gif מבקשת החזקת אצבעות להיום לראות

אם בולי התהפך. אם לא-שולחים אותי להיפוך בשבוע הבא (שהלוואי שיצליח
) כל כך לא רוצה קיסרי

mesh2001

New member
בהצלחה ../images/Emo57.gif

אני באותו מצב שאת ומחר אני בבדיקה לראות אם היא מתהפכת..... ביררת כבר על היפוך? איך עושים ומה? מה הסיכונים?

ביררתי, בטח שביררתי. נכנסתי גם לאתר של בי"ח

מאיר. עשיתי חיפוש וקראתי על הכל (נורא מפחיד לקרוא על הסיכונים
אבל אני לוקחת בחשבון שגם בקיסרי וגם בלידה רגילה יש סיכונים אז אני אופטימית) אני רוצה ללכת להיפוך אצל קנטי

mesh2001

New member
אני יודעת שיש גם אפשרויות אלטרנטיביות להיפוך

אתמול דיברתי עם מישהי שמבינה ומטפלת והיא הציעה לי את הדברים הבאים:
לשבת כל יום פעמיים ביום כחמש דקות בתנוחה כמו שמתפללים המוסלמים למכה כלומר כשהאגן שלך גבוה יותר מהראש.
לעשות לחילופין עמידת נר כשהרגליים מקבילות לקיר והטוסיק נשען על 2 כריות גבוהות
לשיר כי ע"י הרעדת רצפת האגן נוצרים גלים והעוברים נשמכים לשם. הכוונה משמ לשיר הרבה כל היום. לא יודעת אם זה נכון אבל מה איכפת לנו לנסות? חוץ מהעובדה שאני זייפנית אדירה. גם אני שמעתי על קנטי דברים טובים אבל מלחיץ הסיכונים לא?

באסה, באסה, באסה. ../images/Emo124.gif קנטי בחו"ל

התקשרתי לשריין לי תור להיפוך ושאלתי אם ד"ר קנטי נמצא ואם הוא זה שעושה את ההיפוך ומסתבר שהוא בחו"ל
מה שמותיר לי את האופציה לעשות נסיון היפוך ב"קפלן" איפה שאני רוצה ללדת. בפעם הקודמת (בהריון עם ירדן) ההיפוך לא הצליח
מקווה שעכשיו כן. רציתי כל כך אצל קנטי כי שמעתי שאחוזי ההצלחה שלו גבוהים אווווווווווווווף

חמדת35

New member
אני לא מצאתי פירסום של אחוזי הצלחה בשום מקום

היפוך זו פעולה שמישהו (במאיר דווקא) הגדיר אותה "low tech" רפואה. אז נראה לי שיהיה בסדר גם בקפלן העיקר שיקפידו להציץ על העובר ולוודא שלא מותחים או קושרים את חבל הטבור, ועל המוניטור - שלא ליצור צירים יותר מדי אפקטיביים.

ניקולי

New member
בוקר חם ../images/Emo42.gif ../images/Emo42.gif

ובהצלחה להילה של נופר וירדן .. הלוואי הלוואי שהתהפך
יום טוב

דפנהאי

New member
מחזיקה את כל האצבעות כמו שאמרתי

והיום אני אחזיק גם את האצבעות של הבן שלי (ירדן החמודן) שנשאר היום בבית. אז יש לך ארבעים אצבעות שלנו בשביל בולי שיתהפך.

למעלה