בוקר טוב - יום שלישי

../images/Emo42.gifבוקר טוב - יום שלישי../images/Emo42.gif

תחילתו של שבוע 32 וחודש שמיני
אני מתרגשת
יופ נפלא לכולכן.

דפנהאי

New member
בוקר טוב מזל טוב לחודש שמיני

אני לפי התאריך מתחילההיום תשיעי, אבל לפי השבועות רק בעוד יומיים. לאנורא, לאכל כך אכפת לעובר איך נקרא ליום הזה, העיקר שהוא מרגיש טוב. אז יום טוב לכולנו.

גאיה 26

New member
בוקר יום שלישי../images/Emo140.gif

אמצע השבוע, נשארו עוד יומיים לסוף שבוע!!!! היום אני אצא "מוקדם" (בחמש) נשבר לי לעבוד יותר מידי שעות........ פיסטוק לא זז הרבה היום לעומת אתמול שבקושי הפסיק לזוז... מוזר טוב שיהיה בוקר אור לכולן ומזל טוב לחודש שמיני-אימא של תינוקי. ובהצלחה לכל אלו שיש להן בדיקות היום!

yaam1

New member
בוקר טוב, מחר שבוע 33 ../images/Emo140.gif

לא מאמינה שאני כבר באמצע שמיני...ביום חמישי הערכת משקל, הזדמנות נוספת לראות את הקופיפה
אתן מאמינות שעוד קצת ואנחנו אחרי?? הקופיפה כרגיל עושה נקיונות פסח בבטן, זזה בטירוף
אתמול ראיתי בערוץ 8 תוכנית על פגים שנולדים בשבועות 23-25 ועל הבעיות שהם סובלים מהן אח"כ...כל כך שמחתי שאני אחרי השלב הזה
הם כאלו קטנטנים וחלשים בשבועות האלו
המשך שבוע נעים לכולן

ממי 81

New member
בוקר אור ויום טוב ... ../images/Emo175.gif

איזה כיףףף לך
שתהיה לך ולכולן ב"ה לידה קלה ... אני רק מחכה עוד קצת בשביל לדעת אולי ואצטרף לקומונה הנפלאה הזו ואשמין פה יחד איתכן .. ובינתיים נהנית מכל הטוב והחוכמה והניסיון שיש לכן לתרום ...

ממי 81

New member
עדיין לא או שכן , חמודה ../images/Emo140.gif

אני ביום ה-27 ... ויש לי תחושה שהפעם זה הצליח ... ושאלתי פה כבר כמה שאלות לגביי הפרשות מוזרות ולגביי דימום קטן שהיהלי ביום ה-24 ( ולמעשה אני כבר לא בטוחה שהיה דימום ...כי ניגבתי בנייר ורוד אז אולי דימיינתי מרוב שפחדתי)... אני ממש מקווה שאני כן ... וביום שישי על הבוקר שזה יהיה ביום -30 אני עושה בדיקה ביתית , חוץ מלעשות פיפי על המקל , אני לא צריכה לדעת הרבה נכון ? תחזיקו לי אצבעות שאצטרף אליכן ב"ה
בינתיים אני פה בקטע של לקראת הריון (או הריון כבר ב"ה)ויש לי המון שאלות בנושא והבנות כאן פשוט מדהימות עם התשובות שלהן וכל כך למודות ניסיון , שכיף לי כל פעם מחדש לשאול
בהצלחה לכולנו
אמן

petit choux

New member
בוקר אור ../images/Emo39.gif

היום שבוע 27+0 מחר נכנסת לשביעי , אני מצרפת תמונה של אתמול בערב יום מקסים לכולן בהצלחה למי שיש לה בדיקות , סקירה וכו'

בשמירה

New member
בוקר טוב לשבוע 20!!!

השבוע, ביום ראשון, ביקרתי אצל הרופא נשים שלי למעקב בשל ההתכווצויות. משם נאלצתי לטוס למיון (!), לדבריו מחיקה של 50% בצוואר הרחם ופתיחה של 1!!! חשבתי שאני מתה!!! ביליתי את כל היום במיון ובסוף לשמחתי הסכימו לשחרר אותי בתנאי שלמחרת אני חוזרת לבדיקה חוזרת של הצוואר. הרופא שבדק אותי טען שאין לי פתיחה ואכן יש התקצרות של צוואר הרחם אבל לא 50%. באותו לילה עוד הספקתי ללכת ב-23:30 לביקור אצל רופא פרטי שמתמחה בהריון בסיכון גבוה (שהצליח להרגיע אותי קצת). בקיצור איזה זוועה!!!! כרגע אני בשכיבה מוחלט וצמודה לכדורים על מנת להקל על הצירים. שכחתי לציין שבאותו יום גם קיבלנו את המפתח לדירה שקנינו וחייכנו שתתפנה חצי שנה! סתם התחשק לי לשתף אותכן במה עבר עלי השבוע.

בשמירה

New member
שמחתי לשמוע שאצלך הכל הסתדר!

אם אני זוכרת נכון, אנחנו בהפרש של יום תל"מ. שלי ב-23.10. דרך אגב, עשית סקירה מאוחרת, מוקדם מהרגיל בשל "הבעיה" שמצאו?

ק ש מ י ר

New member
תודה תודה ../images/Emo13.gif

התל"מ שלי באמת ב 24.10 למרות שבשני הסקירות היא אמרה שהתינוקת גדולה בחמישה ימים, אבל לא שינתה את התל"מ.הסקירה המאוחרת באמת יצאה קצת מוקדמת
בגלל הממצאים בסקירה המוקדמת, רצו לבדוק אם אם אין עוד הפתעות חדשות שצצו כי אז היו מספיקים לשלוח אותי גם למי שפיר.

מנצל"ש לשאלה בנושא

גם לי היו התכווציות והיום אני מתחילה שבוע 21 וכל השבוע האחרון ולפניו היו לי כמו כאבי בטן קלים מאוד (כמו לפני מחזור אבל ממש כמעט לא מורגשים - באופן יחסי למה שתמיד הכרתי)ץ. בקיצור יש לי היום פגישה עם הרופא שלי - רופא חדש פרטי האם כדאי לי לספר לו על זה? בנתיים זה עבר, חוץ מיום שבת היה לי כאב חד מאוד בצד שנמשך כמה שניות עד שקמתי ושיניתי תנוחה וזה עבר.... האם זה משהו שאמור לקרות בשבועות האלה? אני בהריון ראשון...

בשמירה

New member
לי יש התקשויות

בשבועות כאלה הצירים באים לידי ביטוי בהתקשות של הבטן למשך מס' שניות, ולא בכאבי בטן כמו לפני מחזור. בהריון הזה זיהיתי את ההתקשויות מוקדם מאד (שבוע 16) מאחר ובהריון הקודם שלי סבלתי מכך 4 חודשים. בהצלחה בפגישה אצל הרופא החדש.

ברור שצריך לספר לו , אם אלו צירים

הם לא אמורים לקרות בשבוע הזה, אך יחד עם זאת יתכן ואלו לא צירים. בכל אופן תעדכני.

למעלה