בוקר טוב ומעט קריר על הבוקר

mati40

New member
../images/Emo42.gifבוקר טוב ומעט קריר על הבוקר

שיהיה לכולנו יום נפלא יום מכללה עבורי היום יום של הנאה יום טוב חבריה ובשורות טובות

deebeebee

New member
ישראלים בשבי הטרוריסטים בהודו

כך מדווחים אמצעי תקשורת זרים, אבל אצלנו עדיין לא יודעים על כך. נקווה שיסתיים בטוב.

מנורה

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

אין שקט כל יום במקום אחר דם אש ותמרות עשן הפעם הודו במקום הומה תירים עדין לא ברוור אם היו עוד ישראלים חוץ מהמשפחה של שליח חבד שנלקחו כבני ערובה נקווה לבשורות טובות

ערפה

New member
יהודיתעדנה ../images/Emo140.gif

את צודקת אבל זו בדיוק הסיבה שלפחות אני מציצה כאן ולא בחדשות, אני כשלעצמי הייתי בהחלט שמחה להתעדכן כאן בדברים אחרים, זו הערה מהלב ולא אישית!!! את יודעת שאני מעריכה אותך מאד אבל אולי שווה לדבר על כך, כי זו אולי הסיבה שרבים /רבות מהחברים/ות פשוט הצביעו באצבעות ומקלידים כתובות של אתרים אחרים. אין טעם לדעתי לטחון את אשר טוחנים כל היום בכלי התקשורת, אני הייתי שמחה לקרוא כאן על מחשבות של חברים, על יצירות, על המלצות, ואפילו דיונים על דברים שברומו של עולם אבל לא על החדשות שהן כמו שכתבת לא מעודדות ורק מעוררות דאגה וכעס. יום נפלא לכולם, ולמרות שאצלי בלב חושך- אמא במצב קשה מאד, אני נוסעת עכשיו לעבודה בירושלים אבל במהלך הליכת הבוקר ראיתי את זריחת השמש , שמעתי את ציוץ הציפורים והבנתי כי העולם כמנהגו נוהג למרות הכאב הפרטי שלי.

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב עם דאגה בלב

ערפה, מאחלת לאמך החלמה ושבריאותה תשתפר. מקווה שלכל הישראלים אי שם - שלום ושיחזרו במהרה ארצה. מתארגנת לעוד יום של ריצות והכנות...

emmy5

New member
ערפה ,אני מצטרפת לכל האחולים של יוליקה |חיבוק

יחד עם זה אני בדעה שלך ,לאלהוסיף נושאים שכל היום ברדיו וטלביזיה .. חיבוק ממני ,

אנימו

New member
ערפה- חזקי ואמצי. העובדה שהשמש ממשיכה לזרוח

ועולם כמנהגו נוהג יש בה משום נחמה פורטא באופן אבסורדי. אלה הרגעים שאנחנו מבינים כי זו דרכו של עולם ווכלנו כאן "שחקנים" על הבמה. הכאב הפרטי הוא חלק מהווית העולם והכל ביחד מצטרף לסאגה אחת גדולה שלכל אחד יש בו תפקיד שמסתיים באופן די דומה. ופעם אנחנו מעודדים ופעם מתעודדים. ככה זה בעולמנו. לא פשוט אבל זו המציאות.

מנורה

New member
ערפה שולחת לך ../images/Emo24.gif בימים שכל כך

קר ועצוב על ה
טוב שהשמש זורחת והצפורים מציצות זה אכן משפר ולו במעט את ההרגשה.

אפי 7

New member
ערפה - בתוך ים הפסימיות - האופטימיות

היא מהות חיינו. עיתונות - רדיו - טלוויזיה - ממלאים אותנו בכל הפסימיות הקורית בחיי יום יום עשרות פרשנים מקצועיים מול עינינו ובתוך אזנינו - ומה שנשאר לנו לאחר מכן - כמו שאמרת - המהות האופטימית של חיינו ומה קורה לפרט - כי לכלל מפורסם לנו מכל צדדינו. והיום קבלתי טלפון מאחראית על אותה קבוצה שסיפרתי לכן שנעשו כותרות לצילומים של אחת מקבוצה שיש לה זיקה מסוימת לבריאות האדם. קשה לי לתאר לכן מה זה לשבת מול תמונות - מול הבעות פנים של אנשים - מול מצבי ישיבה - מצבי הליכה - מצבים מה חושב האדם באותו רגע - ולתת כותרת אופטימית - הומוריסטית. ואכן הפידבק ניתן בחיוב ובגדול. המשך יום נעים אפי

אפי 7

New member
וחזרתי עכשיו מהמרינה מארוחת בוקר

עם כלתי ובני - למראה שלל היכטות והשמש הזורחת הצטערתי שאין עמי מצלמה - כי חיידק זה כבר מתחיל לנקר בי והיום או מחר הולכת בחברת בני לקנות מצלמה ולנסות להיכנס לעוד תחום יצירתי ומקווה בהנאה - רואה את התמונות שאתן מצלמות ויש תמורה בעד האגרה. אפי

בת אל7

New member
לערפה, חברתינו יהודית היא אשיות רבת גונים

לא היה בדעתה לשתף אותנו בחדשות, אלה בתחושתיה הרגשיות בדיוק כמו שאת עשית לגבי תחושותיך לגבי אימך. כל מה שהצעת , יהודית עושה, לא פעם הראת את תמונותיה בקומונה,מביעה דיעות לגבי ספרים, וטיולים ואף יוזמת,,ובגדול. לשתף בתחושות הן אם הן פרטיות, ןהן אם הן כוללניות, מתקבלות בברכה ואנחנו פה תמיד לעודד ,, ויהודית כתבה שהיא מודאגת ,לא משנה מה הסיבה,,אנחנו צריכות לעודד. הרבה בריאות לאימך. ולבני הארובה המוחזקים במובאי.

בת אל, ../images/Emo51.gif באמת הבעתי את רגשותי,

משום שברור שכל אחד יודע מה קורה שם. וגם כרגע אני עוקבת אחרי האירועים שם ומקווה רק שהוריו של הילד ושאר בני הערובה יצאו מזה בשלום.

deebeebee

New member
כולנו חרדים לגורלם של בני הערובה בבית חב"ד

אנחנו לא יכולים להתנתק מהמציאות הפרטית והלא-פרטית. אני לא רואה פסול בהבעת דאגה זו גם מעל גבי פורום זה. שמעתי בבוקר את אימה של הרבנית רבקה הולצברג החטופה, את דאגתה וחרדתה לגורל בתה ומחשבותי היו איתה ועם כל בני המשפחה שלה ושל הישראלים בני הערובה האחרים כל היום ועדיין איתם, ואני לא חושבת שאני יכולה לדון כאן בשמש שזרחה כאן כל היום כשטרגדיה כזו מתרחשת.

ערפה

New member
תודה לכולכן

ולמה שאנחנו (אני ואימי ) אלו הן חסדי שמים, כי עכשיו חזרתי ממנה, היא לא מזהה, ממשיכה לרזות בקצב של קילו ביום... בקיצור לראות אותה היום ולדמיין איך נראתה לפני עשרה ימים זה לא יאומן. ובקשר לשיתוף בהחלט מסכימה שזו המטרה, אבל יש לכן כל כך הרבה נושאים מרתקים שאני אישית מעדיפה לקרוא עליהם כאן . חייבת לומר שהרבה דברים אני לומדת מהחומרים שחלק מכן מעלות כמו על הסטוירה של א"י, יצירות אומנות, המלצות על ספרים, צילומים נפלאים מטיולים בקיצואר בהחלט יש גם דברים טובים וישר כוח לשולחים.

mati40

New member
ערב טוב

גם בהודו הם תפסו אותנו,הודיעו שהרב ומשפחתו כנראה בשבי הטרוריסטים אני מקווה שכל המששלה ותעזוב לרגע את הכסאות והמלחמות האישיות ויתמקדו בלעזור לישראליים הנמצאים במצוקה וגם שיעשו מעשה בקשר לגלעד שליט ולא רק יבטיחו ערב טוב ונפלא לכולנווווו

deebeebee

New member
מתי- קיים הבדל בין המקרים

גלעד שליט שליח של המדינה כחייל בצ.ה.ל. הישראלים בחו"ל מוזהרים השכם והערב. אני מאחלת להם שהכל יסתיים בכי טוב, אבל, ממשלת ישראל אחראית כלפי גלעד שליט בלבד.

רק עכשיו ראיתי את תגובתן של

אורה ויוליקה, למצגת שפזי הכין מהתמונות האחרונות שלי, תודה על תשומת לבכן !!!!!

למעלה