a c t i v e X

New member
המועמד שלי לפודיום בקט העממית פתוחה

ע"ג XR600 רקובבבבבבבבבב ביותר, אם לא יפול האגזוז בדרך... שימו לב- אורי ו. שבשעה טובה עשה חסד עם הXR ופינק אותו היום בצמיג חדש, הראשון שלו בשנתיים האחרונות (ואני לא מגזים...) רוכב מעולה, אגרסיבי וטכני ביחד, מדגים לי שוב ושוב שלא קשור הכלי, העיקר הכלי זה, ד"א הצמיג שהורד ממנו היום, ועדיין היה עושה איתו הכל, ומהר, כולל דיונות ועליות דרדרת מטורפות מכל טוב הרי מנשה וחורשן. שימו לב לקוביות הצידיות...

מטבע הדברים זהו גם המועמד של און

ואון הולך להתייצב מחר אישית ולעודד את הפייבוריט החדש. עלה והצלח מפלצת שטח מטורפת שכמוך רכוב על הכנף נאדומה יוקרקת האש. תראה לשלשולים הקטומים מהו רקטום הולך ומתרחק ביעף.

רציתי להחליף צמיג. עכשיו אני רואה

שיש לי עוד שנה לפחות. אני רוצה היכרות אישית עם הפטיש הזה. אקטיב לטיפולך.

a c t i v e X

New member
און, הוא מקום שני בקט' ולהערכתי בכל

הקטגוריה העממית עם 7 הקפות ב1:38 (הפטיש שלי אורי ו., לא אני...) האגזוז החזיק מעמד, קצת נוקש בגלל החופשים, התפרקו מגיני הידיים, רגלית ההילוכים רועדת כמו חולה פרקינסון והקלאץ'/גז קשים כמו בטון, מתלים רופסים כמו שדיים של בת חרדית אחרי 8 לידות. אבל שיחק אותה. ד"א הוא עדיין מתגעגע ל400SC שהיה לו שנתיים...

Dr XR

New member
והמקום הראשון באותה הקטגוריה

העממית הפתוחה, הוא שוב אור בוטקין על XR600, שהגיע חולה למרוץ ולכן לא השתתף במקצועית פתוחה. כנראה שגם הגיע ראשון בעממית כללי, אבל סופית נדע רק אחרי שיפורסמו התוצאות הרשמיות.

StAv cR

New member
פיייי איזה מירוץ חריף!!! פ33ה@!!

קודם כל,כל הכבוד ואני חושב שבאמת מגיע להם,גלעד ותומר,אירגנתם מירוץ פצצה,מעולה,סימון נהדר,באמת כל הכבוד ממירוץ למירוץ מרגישים יותר אירופה!!! חבל על הזמן. כמובן גם הכבוד מגיעלאלון לגבי המירוץ עצמו,אחלה של מירוץ,למרות שבבוקר נראה כי המתחרים יאכזבו מפאת הגשם אבל להפך,הגיעו למעלה מ-70 רוכבים! כל הכבוד לאלעד על 3 הקפות על הבטא,לטל התותח שעשה 2 אבל ללא רגלית הילוכים בחצי מהמסלול! ליותם,שבא,ניסה,אומנם פרש באמצע אבל הרגיש את "רוח התחרויות"...:) כולם רכבו נהדר היום. היו כמה התכסחויות,כמו בכל מירוץ אבל בגדול היה ממש אחלה. וכמובן,יונתן לויהאכיל את כולם עפר ועשן דו פעימתי משובח! כמובן לTTR אמיץ!..שנתן פייט נהדר.! אגב,אם למישהו יש אתר שאפשר לאחסן בו סירטונים ותמונות שיגיד לי. או מייל גדול במיוחד,וכ'ו. סתיו

למעלה