Three cheers for sweet week

הוא דפוק ברמות. כאילו שזה חדש../images/Emo122.gif

ואמ, כשאני בבית ספר אני מכבה. ולפעמים שוכחת להדליק בחזרה. או שסתם אני לא מטעינה אותו. אבל לאחרונה הוא דווקא היה בסדר.

NoAmItA ChAn

New member
333333333333333>

את יודעת שאת יכולה לדבר איתי על הכל. והציטוטים שלך כרגיל מצחיקים XDDDDDDDDDDD מיכאל 3>

מיכאל לעולם לא יהיה שלך נעם.../images/Emo11.gif מוהעאהעא.

לא רציני, הוא נאמן לאישתו. לשון2 ותודה

NoAmItA ChAn

New member
גם כןןןןןןןןןןן *סנוב*

אני רוצה מיכאל צעיר במליון שנה ולא נשוי ;; כל בוקר אני אתעורר והוא יספר לי בדיחה D<

../images/Emo121.gifלא מושקע בשיט.

שיר השבוע של מכ''ר:
שיר השבוע בכללי: הרבה מיאבי, הרבה ס"ב, הרבה ט"ה. אין לי כוח להכנס לפרטים.
אמן/אלבום השבוע: מיאבי, ס"ב וט"ה... ~גלגול עיניים מאסיבי~
וידאו/סרט/סדרה/ספר השבוע: Twilight, אנלא חושבת שיש משהו אחר. אולי קצת שנות השבעים.
משהו טוב שקרה השבוע: קניתי טוויילייט ואמ, כבר די סיימתי
אה, ואתמול הזמנתי את הג'אפאניז קאבוקי בויז[הדיסק האחרון והכבר-לא-כל-כך-חדש של מיאבי] מאיביי ואני מאושרת333333>
משהו פחות טוב שקרה השבוע: ללמוד למתמטיקה, ולומינור עזב את ס"ב כי הוא חולה=/ זה שבר אותי, באמאשלי.
ציטוטי השבוע: And so the lion fell in love with the lamb
תוכניות לשבוע הבא: לסיים טוויילייט, לקנות את הספר השני וללמוד ל... איזה מבחנים שיש לי. אין לי מושג איזה. O_ם
הודגש באמצעות מדגישומטיק

to the end1

New member
MY WEEKEND../images/Emo123.gif

שיר השבוע של מכ"ר: stay
שיר השבוע בכללי: taking back sunday- the blue channel,The Killers - Mr. Brightside ,Placebo - Twenty Years
אמן אלבום השבוע: MCR
http://www.youtube.com/watch?v=AR6wKRWFOoE
סרט לא ראיתי כבר הרבה זמן.... וסדרה נראה לי ריפר,ואיך פגשתי את אמא שלך
הפועל ת"א ניצחה בדרבי 2-0 וגם אתמול היא ניצחה 3-0
לא יודעת...בינתיים כלום ורק בגלל שפעמיים ברציפות הם מנצחים קבלו תמונה של הקבוצה הכי טובה במדינה טפו טפו טפו

Ray Toro

New member
../images/Emo152.gif There goes my valentine again

Soaked in red for what she said, And now she's gooooooooooooone.
שיר השבוע של מכ''ר: INTYWIDFAL
שיר השבוע בכללי: הרבה של בולט ואנטווין
אמן/אלבום השבוע: בולט ואנטווין
וידאו/סרט/סדרה/ספר השבוע: סרט- שיער סדרת- סקינס, פשוט מושלמת, רק נערה, האח הגדול, הפיג'מות סרטון- אוונג'ד הקרועים http://www.youtube.com/watch?v=-lLOvsvaucY בולט בהופעה http://www.youtube.com/watch?v=CfRpf9NCm54
משהו טוב שקרה השבוע: בלה
משהו פחות טוב שקרה השבוע: בלה
ציטוטי השבוע: בלה
תוכניות לשבוע הבא: בלה
ותמונה של מאטאקי חעמוד

PUMPKIN juice

New member
סכמ"ש :)

שיר השבוע של מכ''ר:
אין.
שיר השבוע בכללי:
I Have A Dream-ABBA Yellow-Coldplay הימים שלנו-היהודים.
אמן/אלבום השבוע:
ABBA, הכל בגלל הסרט מאמאמיה P:
וידאו/סרט/סדרה/ספר השבוע:
וידאו-דקוד של פראמור, הקליפ מהמם ואני מתה לקרוא ת'ספר! O: http://il.youtube.com/watch?v=RvnkAtWcKYg&feature=related סרט-מאמאמיה, מתה על המחזמר הזה 3> סדרה-דוקטור הו, כפרעליו. ספר-הארי השני
משהו טוב שקרה השבוע:
הרכב שהיה סופר מצחיק, נעה באה אליי והיה ממש סטלני, נשארתי בהקבצה שלי במתמטיקה והייתי סופר מאושרת כל היום, היציאה שלשום לסרט עם הבנות שהיה ממש ממש ממש מצחיק.
משהו פחות טוב שקרה השבוע:
בסוף הסרט הרגשתי ממש רע וחזרתי הביתה ומסתבר שהיה לי חום ואני חולה |בע| לא הלכתי היום לבצפר, לפחות משהו חיובי יצא מזה.. אה, וכל מיני הרגשות משונות כאלה שמציקות לי בנשמה.
ציטוטי השבוע:
"אהההההה אחכה ~לו~ בשדות" יואו, זה היה קורע XD ~בדיחת בזוקה מהפרסומות שיש לפני הסרט~ אני"וואי, מצחיק[בציניות]" צילי:~מתפקעת מצחוק~ אני:~גם~
תוכניות לשבוע הבא:
להבריא, להצליח במבחן באזרחות, לברר כל מיני דברים.. אבל בעיקר להבריא ^^

to the end1

New member
יואו איזה קליפ מושלם אני עוד שנייה משתגעת עד

שהסרט מגיע אלינו כבר
אה ובהצלחה במבחן

תקראי.

אני דיי התלבטתי. האמת שממש רציתי לקרוא אותו, רק בגלל הבנות כאן, שלא הפסיקו לדבר עליו בהתלהבות. והנה, התברר לי שההתלהבות שלהן הייתה לגמרי מוצדקת! הספר הזה ממש מרתק. הפרק הראשון משעמם, לא ממש אהבתי. אבל זה משתפר. כלכך! הו, ותקראי את האנגלית. זה באמת לא קשה.

PUMPKIN juice

New member
חח, לי ידי עוד המליץ..

דיי הרבה זמן לפני שכל ההתלהבות ממש התחילה פה אבל לא היה לי כוח. אבל כולן מתחילות לדבר על זה והכל ובאמת יש לי חשק להתמכר למשהו חדש[במיוחד ספר] וזה נשמע ממש טוב. אני הולכת לקנות אותו באנגלית ביום חמישי ^^

Feeling Good../images/Emo219.gif

שיר השבוע של מכ''ר: Dead!,This Is How i Disappear.
שיר השבוע בכללי: Epica-Chasing The Dragon,Beyond Belief.
אמן/אלבום השבוע: Epica-The Divine Conspiracy.
וידאו/סרט/סדרה/ספר השבוע: --
משהו טוב שקרה השבוע: 2 דיסקים [מונספל,קריידל],2 ספרים. ["אבודים","עיניה התכולות"] 89 בלשוןהבעה. ציפיתי ל60 ומשהו. 85 בתנך. הכי גבוה שלי מכיתה ב' בערך.
100 בבוחן בג"ג.
משהו פחות טוב שקרה השבוע: 89 בהיסטוריה. יכולתי יותר. בזבזתי 400 שח.
ציטוטי השבוע: Gerard-I would like to point out that Bob is also an excellent house guest. -- עמית-"נו מה,זה לא נשמע לך הגיוני שג'רארד ירקוד בחצאית סקוטית בTo The End?!" -- עדן-"וועווע לוטנ כמה נמשים יש לך! כמו לחתול!"
תוכניות לשבוע הבא:

רווי93

New member
Is it time to say hello to my new home../images/Emo164.gif

כפרעלנעם הזאת
שיר השבוע של מכ''ר:
שיר השבוע בכללי: George Micheal-Never Gonna Dance Again Blackfield-Hello
Bill Withers-Ain't No Sunshine Green Day-Giva Me Novacaine Beatles-Come Together
Louis Amstrong-What A Wonderful World Deep Purple-Lalena
Him- One Last Time Poison Girl Sigillum Diaboli The kiss Of Dawn resurrection Pixies-Where Is My Mind
Pink Floyd-Is There Anybody Out There
Metallica- No Leaf Clover Low Man's Lyrics George Harrison-I've Got My Mind Set On You Rolling Stones-As Tears Go By
אמן/אלבום השבוע: Deep Purple
וידאו/סרט/סדרה/ספר השבוע: ספר-braking dawn
משהו טוב שקרה השבוע: סבתא ואביבה, אחותה, באו השבת
משהו פחות טוב שקרה השבוע:
ציטוטי השבוע: -שיעור לשון- |יפעת עונה תשובה נכונה| המורה:" נכון!!! סוף-סוף. מאיפה באת?" רוני:"משהם" XD _______ אני:"אבא, הפסקת לחתוך טישו בשבתות" אבא:"נכון! אמרתי לאמא שלך שנעשה מדפים, היא לא רצתה" אה? ______ אלון:"איזה כיף לי שיש לי את המאוורר הזה, אני מקנא בעצמי..." _______ אני:"הפסיפלורה יותר טעימה מהפירות יער" (גלידה) אבא:"לא רק זה, גם הפירות יער פחות טעימים מהפסיפלורה" אלעד:"וגם(!) הפירות יער והפסיפלורה לא טעימים באותה מידה" XDD ________ אחותי:"אין לי כח" אמא:"מה עשית היום?" אחותי:"אכלתי!" _______ אחותי:"מוזר. מלשון זחל" זקנה, מהשורש מבוגר XDD ______ אמא:"אבל זה לא מזג אוויר לים" אלעד:"אין כזה דבר 'לא מזג אוויר לים', כל מזג אוויר הוא לים" _______ |חברה שלי אמרה שיש באח שלי הקטן משהו שמזכיר את המשפחה| אני:"מה? אני לא הייתי חושבת שהוא אח שלי אם הוא לא היה אח שלי" ________ |דודה שלי בטלפון| צביה:"מה את עושה?" אני:"מדברת בטלפון..." צביה:"עם מי?" XDD _________ |חברה שלי פחדה מכלב אחד| מיכל:"הוא כבר הלך" "אור:"לא נכון, הוא מסתובב. הוא שיכור..." ממש מאטאק _________ אמא:"אל תזרום את המים" XDD
תוכניות לשבוע הבא: לישון
מה הקטע של זה?

רווי93

New member
ציטוט חדשחדש הישר מהתנור../images/Emo164.gif

אלון:"רוויטל, את יכולה לזרוק לי את הקרוקס?" (הוא היה בקומה הראשונה, ואני בשניה) אני:"|זורקת את הקרוקס| קרוקס נופל" נוו, כמו 'עץ נופל'

למעלה