Three cheers for sweet week

Wrath Within

New member
גם אצלנו עושים את זה...../images/Emo11.gif

"המורה לטל אין תלבושת!!!!! תוציאי אותו!!!!!!" ילדים דפקנים. נתניה...~מגלגלת עיניים~

חח כן גם אצלנו, וואי את לא מבינהה ../images/Emo223.gif

סתיו בכיתה מה זה מניאאקק כזה דניאל הבריז אז סתיו התקשר אליו ונתן למורה לדבר איתו
זה קרה שנה שעברה עם המורה לתנ''ך והיא כעסה על דניאל וזהXD והשנה לא מזמן סתיו עשה את זה עם מרים המורה לג''ג והוא כזה "נו המורה אבל הנה שופי [דניאל] בטלפון הוא הבריז, תעני תשאלי אותו למה הוא לא פה" והמורה לא רצתה XDD איזה זבל הוא אמא

Wrath Within

New member
אצלנו זה יותר גרוע חח../images/Emo11.gif

~המורה קוראת שמות~ "רן?" -לא עונה- "מישהו יודע איפה רן?" - "נפטר" וזה עוד החברים שלו.

גם אצלנו יש כאלה תשובות לפעמים. ../images/Emo223.gif

נו, אפילו החברים לא חברים. ><

STEMINEM

New member
חחחחחחחח

יוני הזה התכוון לקטע כמו שהיה בפיג'מות בפרק הראשון של העונה השנייה.. שלבעלים של מלון קליפורניה קראו עזרא ועודד אמר עז-רע. עז רע מאוד! XDDDDDD

לא, הוא לא רואה הפיג'מות../images/Emo6.gif ../images/Emo223.gif

אבל גם לי זה הזכיר
איזה מצחיק היום בקורס במת' עם המורה הזה שהוא לא מהביצפר אלא מורה קורס כזהץ קיצר יוני אמר לו שיביא לו איזה תרגיל שהוא רוצה, הוא יפתור וילך הביתה. אז המורה מה זה סיבך אותו, הביא לו תרגיל מה זה מסובך שאין לו מושג עליו
ויוני כזה "לא, תבין, אני הבנתי את התרגיל אני פשוט לא יודע איך לפתור" XDD ואז המורה אמר שהוא עשה לו תרגיל, יענו הוא הביא לו תרגיל קשה רצח אבל למטה היה את הפיתרון המלא לתרגיל אז הוא פשוט יכל להעתיק
ויוני כזה עושה לו "שמע רגע, חמוד, " XDDDDDDDDD ובהמשך הוא כזה "אין בעיה, דוד, אני כבר מתחיל לפתור" דוד עלק

מצחיקים, מצחיקים. אבל חרא ילדים../images/Emo69.gif ../images/Emo223.gif

הם ציניים בטירוףףףף והם כאלה צבועים, כל פעם יורדים על ילדים מסוימים או על מורות ואחרי זה משחקים אותה קדושים. כולם. טיהי. <_< אבל נו, לא שיש לי קשר אליהם אחרי הכל. ~.~

?How do I feel this good sober../images/Emo202.gif

שיר השבוע של מכ''ר:
שיר השבוע בכללי: Pink - Sober אמן/אלבום השבוע: Pink - Funhouse David Cook - David Cook וידאו/סרט/סדרה/ספר השבוע: סרט- סליפרס, שקרים באפלה, אשת החלומות. תוכנית- האנטומיה של גריי, הישרדות, נמלטים, טופ מודל. משהו טוב שקרה השבוע: סיימתי עם הרבה דברים שרציתי לעשות והייתי בת"א עם חברה והלכנו להתנחל אצל חברה שלנו שעובדת בקופי בין וגם הלכתי למקעקע שלי שיבדוק שהכל בסדר עם הקעקוע, שהחלים סופסוף. [וקניתי 3 סרטים ב-DVD :רקוויאם לחלום, פייט קלאב והמספריים של אדוארד^^] משהו פחות טוב שקרה השבוע: מה שקרה בהודו. זה פשוט מזעזע. ציטוטי השבוע: "כיף לי ללחוץ על כל מיני דוושות ואז לשחק עם מוטות" חברה שלי אמרה את זה על נהיגה אבל החלק האחרון נשמע די סוטה XD תוכניות לשבוע הבא: להתייצב בלשכת הגיוס לחתום על חוזה קדצ. [כאילו, אני צריכה ליסוע עד ללשכת הגיוס רק כדי לחתום על משהו. כמה נורמלי זה נשמע? הצבא הזה כבר עולה לי על העצבים], ואני גם עושה משהו שכבר הרבה זמן רציתי לעשות :) חחח איזה חמוד

Because Of May

New member
יוווו איזה קושקוש!@%#@$../images/Emo99.gif../images/Emo6.gif../images/Emo109.gif

די, אני לא פאנגירל
תתחדשי על כל ה-DVDים

להלהלהלה.

שיר השבוע של מכ''ר: אין.
שיר השבוע בכללי: Blackfield 2 - End of the World
אמן/אלבום השבוע: אביב גפן והתעויוט - חלולים. פארמור - Riot!
וידאו/סרט/סדרה/ספר השבוע: ספר השבוע - טוויילייט! סוףסוף קניתי אותו. אחרי כל הדיבורים עליו בפורום, הייתי חייבת. הגעתי רק לעמוד 15 בנתיים.
אבל זה נשמע נחמד כזה.
נמשיך מחר.
סרט השבוע - חטפת את ליבי משהו. עם אלונה טל. סדרת השבוע - האח הגדול. וואיייי, איזו מריבה הייתה בין עינב לאינה.
עשו לי מיגרנה. וידאו השבוע - http://www.youtube.com/watch?v=QihikPI_gSA&feature=related
משהו טוב שקרה השבוע:
חזרתי לא מזמן מחברה שלי והיה ממש כיף. כולם היו אצלה, והיה מצחיק. מה גם שטחנו מלא סושי!*-*
קניתי את טוויילייט.
קארין עודדה אותי.:)
אני חושבת שאני מתחילה להפנים את המושג בפסיכו:"הערכה מחודשת של המצב." או במילים פשוטות - להפוך כל לימון ללימונדה.
משהו פחות טוב שקרה השבוע:
פחד תמידי מהלא נודע.
למה הכל מתקדם כלכך מהר?! שימישהו יעצור את העולם או משהו.
לוח מבחנים מספר 2 יוצא לדרך החל משבוע הבא.
ציטוטי השבוע: 1) קיריל: "המורה, יש לך קוגניציה נמוכה!" המורה: "קראת לי מפגרת?" 2) אני לחברה שלי: "אוי הודיה, מזה? אה, זה המיקודית של 006." מיכאל המורה למת':"עזבי שיר, זה לחכמ.. - לחמש יחידות מתמטיקה.
" אני: "
" 3) ~יעל וקים מדברות עם דביר~ המורה לפסיכו: "יעל וקים תפסיקו! אתן יודעות שיש לו בעיה!" זה היה נשמע מזה לא טוב. במיוחד ממורה לפסיכו.XD
תוכניות לשבוע הבא: - מחר ביקור בתל השומר. מייצג חיילות. - יום שלישי בערב הצגה מטעם הבית ספר. - יום רביעי בוחן בפסיכו ובכימיה.
- להמשיך לקרוא את טוויילייט.
הם נראים מזה מפגרים.XD

למעלה