Star Gir - פרק 15!!

sweet shir

New member
../images/Emo41.gifStar Gir - פרק 15!!../images/Emo41.gif

[מפרסמת לטלי כי המחשב לא הכי עובד לה.
] שעה: 10:43 PM "לילה טוב," לחשתי לדאגי באוזן, מחבקת אותו. "לילה טוב, טלי" הוא הסתובב אלי ונשק לי קלות, "אני אוהב אותך". נרדמתי למילים האלו. למחרת~~~~ "דאגי! טלי! קומו! אנחנו מאחרים!" צעק דני כשהוא קופץ על המיטה שלנו כמו ילד קטן. "אבל עכשיו רק 8 בבוקר". מלמלתי וחיבקתי את דאגי. "8 בבוקר?! אנחנו מאחרים!" הוא התרומם במהירות מהמיטה מתלבש ודואג להרים אותי מהמיטה. "קדימה! תתלבשי!" הפצרה. הבטתי בדאגי ודני, במבט האומר 'אם לא תעופו מפה זה יעלה בחיים שלכם, תודה.'. הם יצאו מהחדר במהירות במזמן שלבשתי גולף שחור ומכנס ג'ינס צמוד, אוספת את השיער לקוקו גבוה. "אני מוכנה!" צעקתי, כשיצאתי מחדר האמבטיה, לאחר שצחצחתי שיניים במהירות. דאגי חיכה לי עם הגב שלו כלפיי. קפצתי עליו במהירות בזמן שהוא ירד בריצה לעבר הדלת, ונועל אותה. "יהיה כיף!" אמר טום, מחייך אלי ומכין לי את כוס השוקו הראשון של הבוקר. "האמ.. נפלא," אמרתי, כשלגמתי באיטיות. "כן. אז נשיר להם בהתחלה את ליטל ג'ואנה ואחרי זה סטאר גירל." אמר דני מביט ברשימת השירים. "לא!" צעק דאגי. נראה לי שזו הייתה הפעם הראשונה שהוא הראה אכפתיות לגבי סדר השירים. ככה זה לפחות נראה מהמבטים של השאר. "הם יהיו מספר 4 ו-5," הוא הביט בדני וטום במבט החלטתי וחיבק אותי. "א--אוקי," הם אמרו והמשיכו לדון בזה בזמן שהייתי בשירותים. "אני עייפה. הלכתי לישון" אמרתי, להם כשיצאתי מהשירותים. הלכתי לעבר המיטה שהייתה בקרון ונרדמתי. "טלי. טלי.." לחישה קלה באוזן. פקחתי את עיניי לאט כאילו כל הזמן עומד לצידי. "כן?" שאלתי, מנומנמת. "הגענו. אנחנו יוצאים להתרענן ולהתחיל בחזרות." אמר הארי, והזיז לי את השיער מהעיניים נותן לי נשיקה קלה במצח. "אוקי" אמרתי ונרדמתי שוב, לא נותנת לרעש שהיה בחוץ להפריע לי לשנת היופי שלי. האמת, סתם יצא לי המון רוק מהפה וישנתי כמו פרה. שעה: 9:15PM "טלי! טלי! טלי!" נענע אותי דאגי, מנסה להעיר אותי בהצלחה. "נאמ? מה?" הבטתי בו ואז בשעה. "סיימנו את החזרות. אנחנו הולכים לאכול עכשיו," אמר בחיוך והתיישב לידי. "ישנתי כל-כך הרבה זמן?" שאלתי ושפשפתי את עיניי בעדינות, מפהקת. "כן". מילה קצרה. כבר אין נשיקה או אפילו חיוך. רק מבט אדיש וקר, מתיימר להיות שמח. "הינה משולש פיצה". "כבר הזמנתם?" "כן. בזמן שישנת החלטנו על פיצה". אמר דני וחייך, אוכל את הגבינה המותכת מצידי הפיצה להנאתו. "אייו," הבטתי בו במבט מזועזע, ספק הולך להקיא את נשמתו על טום. "זה מעולה" אמר הארי והלך להקיא את נשמתו בשירותיים, ויוצא מחייך. "טוב, אז זה קצת הרבה מגעיל". "אני בעד להפסיק לאכול את זה ופשוט להכין ביצת עין או משהו" אמרתי, וזרקתי את הפיצה החוצה, מביטה בה נופלת על הרצפה המטונפת. "דאגי תפסיק לאכול את זה" הפצרתי בו וגנבתי לו את הפיצה מהיד, משליחה אותה החוצה. "למה עשית את זה? זה היה לי טעים" נימה אדישה וקרה. "זה כנראה היה מקולקל." החזרתי לו באותה נימה, הולכת למטבח ומכינה לכולם ביצת עין ומקושקשת. "בתאבון" הגשתי להם בחיוך מזויף. "ערב טוב, יקיריי!" נכנסה דמות מוכרת, בעלת מעיל שחור ארוך. "ק..קלריס?!" צעקתי, מוכנה לתת לה מנת מכות רצינית על כך שסיבכה אותי בתסבוכת המתוקה הזו. "אני," חייכה ולקחה לי את הצלחת.

w21w

New member
../images/Emo99.gif

ממש יפה
יוו...אני מתרגשת מהפרקים הבאים

Himeka

New member
^^../images/Emo69.gif

D: שמחה שנהנת.^_^ *פליז תשלח ת'הודעה פליז תשלח ת'הודעה*>:

just Kaya

New member
3>

מדהים. היה כיפ לדבר 'תך^^ ושהקראת לי ת'סיפורר >< חח איזה קטעים הלכו לנו בשיחההה XDDDDDDDDDDDDD מתגעגעתת :|

Himeka

New member
חעחעחעחע 3> ../images/Emo69.gif

LOVE YA! כן, אני מקריאה מצחיק.^_~ אם תרצי אני אגלה לך קצת מהמשך היום. כשתתקשרי אלי! 33> אולי היום נדבר שעתיים?! XDDD נ.ב הפלאפון מת. צנח למרק אפונה.>__>; אז שמו לי ת'כרטיס בפלאפון אחר. XD

just Kaya

New member
חהחה מוכשרת ברמות V_V

פחחחח גם ת'מחשב וגם ת'פלא? XD המפ-תגובה זאת ממש הממ מיותרת? *כי אמרתי לך את זה היום בטל' ><*

Im Invisible

New member
המשך! המשך! המשך! ../images/Emo46.gif

נונונונונוננו! מהמם
נונונונונוננונו!

למעלה