shirkush הענקית שלנו

../images/Emo41.gifshirkush הענקית שלנו ../images/Emo41.gif

אז יש לנו ענקית, ואני באופן אישי חושבת שאת ממש ענקית. בחורה נפלאה ומדהימה. ואתם מוזמנים להגיב, לשאול, לחבק וכו'.... ההוראות כאן

רננהלי

New member
שירקוש

אז אני אתחיל בזה שתמיד מדהימה אותי הרגישות שלך. והכתיבה העדינה הזו. כתיבה שמראה על אכפתיות אדירה. רגישות כזו שהיא הצד החזק שלך אבל לפעמים גם פוגעת בך, כי מרוב אכפתיות והמון רגשות בתוכך את גם נפגעת וכואבת ממה שקורה בסביבה שלך, ומאנשים לידך. וזה מאוד מוכר לי מעצמי. אבל אני קצת דהיתי ונהייתי צינית ומרירה מרוב קושי. אז מה שאני רוצה להגיד לך שתשארי ככה. למרות הקושי, אל תני לעצמך להתקהות בצורה שתהפוך אותך מרירה וחסרת רגישות. זו תכונה מדהימה שלך. ואת באמת ע-נ-ק-י-ת. דיברת כמה פעמים על עניין המראה כאןוהקושי שלך עם זה. ואני תמיד מתפלאת. אין לי מושג איך את נראית, אבל מהכתיבה שלך את כל כך יפה בעיניי. שאלה לי אלייך (יכול להיות שדיברת על זה כשלא הייתי, אבל בכל זאת אני שואלת) האם את יודעת מה הכיוון שלך, במה תרצי לעבוד/ ללמוד? האם השם האמיתי שלך הוא שיר? כל כך מתאים לך השם הזה. קשור לעדינות הזו שדיברתי עליה, אבל לא רק כי בשיר יש משהו כל כך נוגע ושייך לעצמו ולאחרים. לא לגמרי יודעת איך להסביר את זה. טוב, אני די עסוקה, אבל מקווה שיהיה לי זמן השבוע להיות פה קצת. נראה.. בינתיים נשיקות נשיקות

s h i r k u s h

New member
וואו, תודה על ההקדמה המדהימה../images/Emo24.gif

הכיוון שלי לעתיד: ככל הנראה מתחילה באוקטובר ללמוד הוראה לגיל הרך, מאוד מתאים לי להיות מורה ואף עסקתי בזה בעבר, אבל רוצה להתרכז בשכבות גיל הצעירות מאוד כי אוהבת מאוד בליבי ילדים.
השם שלי הוא שירי, תמיד היו אומרים לי כשהייתי קטנה "שירי-תשירי", אחרי כמה שנים בתיכון באמת הפנמתי את זה
ואני כבר 3 שנים לומדת פיתוח קול בצורה מקצועית, סתם ככה לעצמי, לנפש שלי. אחת מהאהבות הגדולות בחיי. יאלא מחכה להצפה של שאלות מכוללללם!!!

בוקר טוב לשירקוש ../images/Emo42.gif

מפני שאני לאחרונה מעריצה נלהבת של מירי מסיקה, אני מקדישה לך שיר שאהבתי את מילותיו. מפלס מצב הרוח. מילים: מיכאל ועקנין בוקר סתיו בכביש החוף חלונות, חלונות פתוחים לרוח שקט, רדיו שנינו כאן נדרכים לסופשבוע דיבורים רכים של סתם מול האופק הרגוע וענן נושק לים מחפש מקום לנוח יש לי הרגשה טובה הנוף חולף בלי מחשבה אני יודעת שעכשיו הכל פתוח זה מן רגש נבואי שמבטיח עוד תראי וזה מרים בי את מפלס המצב רוח בוקר סתיו בכביש מהיר זה כמעט כמו לנוח כמה רעש של אויר מלטף חלון פתוח איך אתה רואה אותי זה עדיין לא ידוע מי אתה ומי אני שנינו יחד רק שבוע יש לי הרגשה טובה הנוף חולף בלי מחשבה אני יודעת שעכשיו הכל פתוח זה מן רגש נבואי חכי, חכי ועוד תראי וזה מרים בי את מפלס המצב רוח אני יודעת מה כולם אומרים לאן אתם כל כך ממהרים אחרי הכל אנחנו שני זרים שמתקרבים ומקווים ומקווים

s h i r k u s h

New member
חולה על מירי מסיקה ../images/Emo99.gif

אני כל הזמן שרה את "לשם", עבדתי על זה בפיתוח קול ולמרות שסיימנו לעבוד כל שיעור אני מכריחה את המורה שלי שאני אשיר את זה לפחות פעם אחת

ושאלה

מתי ידעת שהכיוון שלך הוא עיסוק עם ילדים? זה נורא מעניין מתי מבינים מה רוצים לעשות בחיים

s h i r k u s h

New member
האמת ש...

תמיד ידעתי שאני חולה על ילדים, מגיל 12 עשיתי בייביסיטר וידעתי שבעתיד אני אתעסק עם ילדים. בהתחלה חשבתי להתעסק בשיווק במיוחד במגזר של פרסום לילדים, אחרי זה חשבתי על פסיכולוגיה אבל הבנתי שאני רגישה יותר מדי בשביל זה ואני אקח ללב, אז חשבתי על עבודה סוציאלית או על מורה לגיל הרך ו... המורה לגיל הרך יותר תפס אותי...

רננהלי

New member
יווו

בהצלחה לך נראה לי נהדר
(הייתי מתה לשמוע אותך שרה. בטח מקסים...)

ניאו30

New member
רצית הצפה-קיבלת הצפה ../images/Emo9.gif../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

ראשית,מצטרף בשמחה לכל מילות ההערכה לשירי,ומוסיף גם שמאוד התרשמתי מכנותך הרבה וזה שאין אצלך משחקים-מה שיש זה מה שיש,מה שנקרא אמיתיות. ועכשיו לשאלותיי: *שלוש תכונות טובות שאת רואה בעצמך?(אם את רוצה עשר גם טוב,ההפך-כמה שיותר הרי זה משובח!...זה לא קל כמו שזה נשמע,אבל לדעתי דבר מאוד חשוב לכל אחד כדי לפתח מודעות עצמית לצדדים הטובים שבו). *איפה את רואה את עצמך בעוד עשר שנים? מבחינת עבודה,זוגיות וכדומה...מה שבא לך להגיד בנושא...האם את מאילו שרוצים חיים על הצד המהיר שלהם(כלומר לעשות הרבה ולהיות עסוקים כל הזמן),או על הצד האיטי?(מה שנקרא לקחת את החיים באיזי,לא להעמיס על עצמך יותר מדיי,לפנות לעצמך הרבה רגעי מנוחה או רגעים אחרים שאת עושה דברים טובים לעצמך וכדומה). *חלומות שלך-אם היית צריכה לבחור רק אחד,אז מה הוא היה?(ללא תלות בכסף או מגבלות אחרות של החיים) *אם היית מגיעה לאי בודד,והיתה לך אפשרות לבחור להביא דבר אחד שלא לצורך השרדות-מה היית מביאה?(שאלה קצת בנאלית,אבל תמיד מעניינת) *איזה ספר הכי אהבת לקרוא?איזה הכי השפיע עלייך? *אותו כנ"ל לגביי סרט? *אותו כנ"ל לגביי טלויזיה?(לגביי שלושת השאלות האחרונות-אם אין כאלו אז אין,לענות רק אם יש,וגם אם את רוצה בכלל...) *אילו מקומות בחו"ל את חולמת להיות בהם?(יחד עם אחותך בניו יורק?)האם את רואה עצמך גרה פעם בחו"ל באופן קבוע? *איזו חיה את הכי אוהבת?(האם יש לך חיות בבית?) *איזו עונה בשנה את הכי אוהבת? *מה האוכל/שתייה האהוב עלייך? *חוץ משירה,מה עוד אוהבת לעשות בשעות הפנאי? *איזו תכונה בך לא היית משנה לעולם,לא בשביל אף אחד? *מקום/איזור בארץ שהיית רוצה לגור בו? *אילו דברים בחיים מוציאים את הצדדים הטובים של שירי? *אם היית צריכה לאפיין אותך במילה אחת-מה היא הייתה?ובמשפט אחד? *ולסיום...אהבה,איך אפשר בלי-אם היית צריכה לבחור בין שתי חלופות האם היית בוחרת באהבה סוחפת ועוצמתית אבל אולי מתמשכת פחות זמן או אהבה סולידית ויציבה שמתמשכת יותר זמן?(אולי ננסח אחרת-מה חשוב לך יותר באהבה-יציבות ובטחון או ריגושים והנאות?)...את לא חייבת לענות כמובן,רק אם רוצה... אמממ,נראה לי שזה ממצה את עניין ההכרות,לא? כי אחרת אפשר להמשיך עוד ועוד ועוד...מקווה שזה לא יותר מדיי,ובכל מקרה... תשארי כמו שאת-מקסימה,רגישה ואוהבת!

s h i r k u s h

New member
תודה ניאו ../images/Emo9.gif

איזה מזל שהבוסית שלי מגיעה יותר מאוחר היום- אוכל לענות לך
*שלוש תכונות טובות שאת רואה בעצמך?(אם את רוצה עשר גם טוב,ההפך-כמה שיותר הרי זה משובח!...זה לא קל כמו שזה נשמע,אבל לדעתי דבר מאוד חשוב לכל אחד כדי לפתח מודעות עצמית לצדדים הטובים שבו).- אחראית, איכפתית, אמיתית. *איפה את רואה את עצמך בעוד עשר שנים? מבחינת עבודה,זוגיות וכדומה...מה שבא לך להגיד בנושא...האם את מאילו שרוצים חיים על הצד המהיר שלהם(כלומר לעשות הרבה ולהיות עסוקים כל הזמן),או על הצד האיטי?(מה שנקרא לקחת את החיים באיזי,לא להעמיס על עצמך יותר מדיי,לפנות לעצמך הרבה רגעי מנוחה או רגעים אחרים שאת עושה דברים טובים לעצמך וכדומה). עוד 10 שנים מקווה לעבוד בתור מורה לגיל הרך, להשפיע על ילדי העתיד. מההיבט הזוגי מקווה להיות נשואה עם ילד אחד לפחות, בזוגיות אמיתית, שהתחילה ותהיה בלי משחקים ותהיה מערכת יחסים עם עמודי תווך של תקשורת, אמון, כנות וכו'. אני מאלה שנמצאים באמצע הדרך המהירה והאיטית, מצד אחד אני אוהבת להרגיש שעושה דברים אבל מצד שני, חייבת את הזמן הזה לעצמי, לשירה, לספורט, למפגש עם חברים.. *חלומות שלך-אם היית צריכה לבחור רק אחד,אז מה הוא היה?(ללא תלות בכסף או מגבלות אחרות של החיים)- החלום שלי מתקשר לעזרה לזולת, וזה להתנדב כל היום בעזרה לאנשים אחרים שקשה להם- במיוחד ילדים... *אם היית מגיעה לאי בודד,והיתה לך אפשרות לבחור להביא דבר אחד שלא לצורך השרדות-מה היית מביאה?(שאלה קצת בנאלית,אבל תמיד מעניינת)- חברים- כי לא יכולה בלי אנשים סביבי... חייבת אקשן מסביבי. *איזה ספר הכי אהבת לקרוא?איזה הכי השפיע עלייך? הנסיך הקטן- ספר מדהים, לילדים גדולים וגם לקטנים
.
*אותו כנ"ל לגביי סרט? סרט שהכי אהבתי לראות והשפיע עליי- אולי זה יישמע קצת שטותי אבל "היצ'" כי זה סרט שמדבר על דייטים, על פחדים שלנו לפני דייט ועל זה שאין דבר כזה מישהו מושלם.
..
*אותו כנ"ל לגביי טלויזיה?(לגביי שלושת השאלות האחרונות-אם אין כאלו אז אין,לענות רק אם יש,וגם אם את רוצה בכלל...)- חברים, כולם אוהבים את ריימונד <מתחברת מאוד לרוברט האח, גם אני מרגישה כמוהו שתמיד כולם מתייחסים יותר לאחותי מאשר אליי ואל אחי וכו', ו- חוק וסדר. *אילו מקומות בחו"ל את חולמת להיות בהם?(יחד עם אחותך בניו יורק?)האם את רואה עצמך גרה פעם בחו"ל באופן קבוע? האמת שהייתה לי מחשבה לעבור לתקופה של כמה חודשים לניו יורק ולעבוד בתור נני אצל אחותי אבל בסוף החלטתי שזה שינוי גדול מדי. אני לא מסוגלת לחשוב על עצמי גרה במקום אחר מישראל. חולמתה להיות בפריז ושוב בניו יורק.. *איזו חיה את הכי אוהבת?(האם יש לך חיות בבית?)- יש לי חתול בשם ג'סי, אבל האמת שמאז שהייתי קטנטנה הייתי חולה על כלבים... *איזו עונה בשנה את הכי אוהבת? את הסתיו/אביב- בגלל הפריחה, בגלל שזה שלב ביניים כזה- לא חם, לא קר.... *מה האוכל/שתייה האהוב עלייך? נאפיס וקולה. *חוץ משירה,מה עוד אוהבת לעשות בשעות הפנאי? באולינג, ים, חברות, להציק לחתול, להפתיע אנשים, להתנדב.. *איזו תכונה בך לא היית משנה לעולם,לא בשביל אף אחד? את העובדה שאני בנאדם אמיתי, לא מוכנה לשנות את זה בעד שום הון שבעולם, מי שלא רוצה לקבל את זה- שלא יהיה חלק מחיי. ההפסד שלו/ה. אגב זה לא אמיתית בקטע של העברת ביקורות אלא אמיתית בקטע של בלי משחקים וכו'. *מקום/איזור בארץ שהיית רוצה לגור בו? תל אביב, הרצליה, ובעצם כל מקום העיקר שאהיה בטוחה ושיהיה לי טוב . *אילו דברים בחיים מוציאים את הצדדים הטובים של שירי? הממ... אהבה, זה גורם לי להרגיש יותר מאושרת, יותר בטוחה בעצמי וזה משליך על כל שאר הדברים בחיים, גם עזרה לזולת והתנדבות- זה ממש מכניס בי אנרגיות ורוח חיים. *אם היית צריכה לאפיין אותך במילה אחת-מה היא הייתה?ובמשפט אחד? במילה אחת- אמיתית, במשפט אחד- בחורה פשוטה, שסה"כ רוצה למצוא את עולמה ולשלב אותו עם עולמם של אחרים. *ולסיום...אהבה,איך אפשר בלי-אם היית צריכה לבחור בין שתי חלופות האם היית בוחרת באהבה סוחפת ועוצמתית אבל אולי מתמשכת פחות זמן או אהבה סולידית ויציבה שמתמשכת יותר זמן?(אולי ננסח אחרת-מה חשוב לך יותר באהבה-יציבות ובטחון או ריגושים והנאות?)...את לא חייבת לענות כמובן,רק אם רוצה... אין בליבי ספק שמעדיפה יציבות וביטחון, ובתוכם תאמין לי יבואו הריגושים וההנאות. זה בלתי נפרד לדעתי.

פשוט

ותדעי, שאת נותנת לעצמך את האהבה הכי ענקית שאפשר - ושמגיעה לך. ממך, שירקוש, שבפנים, מגיע האור והאושר (והוא שמקרין גם על כל השאר) חיבוק שלחתיייי??? עם הרבה חום

ניאו30

New member
שירקוש,איזה דברים מקסימים ../images/Emo24.gif

לגביי הסרט-מה זה שטותי?אם אהבת אותו אז הוא לא שטותי בעינייך.איך אומרים "על טעם ועל ריח...". לגביי האוכל-סליחה על הבורות אבל מה זה נאפיס?(חור בהשכלה
) ועל האי הבודד-הכוונה היתה לא לאנשים אלא לחפצים או דברים אחרים,אבל גם אנשים אחרים זה "בסדר",כאילו שיש בכלל דבר כזה "בסדר"... מאוד נהניתי לקרוא את מה שכתבת,עם חלקן אף הזדהיתי מאוד,ובסך הכל אני חושב שהאהבה הזו שאת מחפשת עוד תגיע אלייך.העיקר לא לפחד,לא להפסיק לנסות,לא להפסיק להאמין,לא להפסיק לחלום.אני בטוח שאת לא צריכה שיגידו לך את זה כי את עושה את זה בעצמך,אבל זה חלק חשוב מההליכה בדרך הלא פשוטה הזו.

opalit

New member
וואו שירקוש ענקית ../images/Emo13.gif

איזה מותק את!!
את כותבת יפה. שאלות שלי- **את חושבת שהגעת כבר לחיים האמיתיים? מה היחס שלך אליהם? אני מתייחסת לגיל, לסיום הצבא. בשבילי זה היה שוק. **מה יכול לעשות לך טוב אבל ממש טוב בחיים? משהו שתוכלי לסמן אותו כנקודת אושר נוצצת (גם אם רק בתקופה זו.) ** מי האדם הדומיננטי בחייך? זה משתנה/השתנה? ** יש תכניות לטיול גדול בעולם? חיבוק *:)

s h i r k u s h

New member
תודה על השאלות ../images/Emo39.gif

**את חושבת שהגעת כבר לחיים האמיתיים? מה היחס שלך אליהם? אני מתייחסת לגיל, לסיום הצבא. בשבילי זה היה שוק.- גם בשבילי זה די שוק, אני כל הזמן דוחה את הקטע של לחפש מה ללמוד וכו' ולהירשם כי אני פוחדת, לומר את האמת, פוחדת לבחור בחירות לא נכונות, פוחדת לעשות דברים שאצטער עליהם... **מה יכול לעשות לך טוב אבל ממש טוב בחיים? משהו שתוכלי לסמן אותו כנקודת אושר נוצצת (גם אם רק בתקופה זו.)- אהבה- זה נותן בי אנרגיות מיוחדות, גורם לי להיות קופצנית ואנרגטית, מעיר אותי. ** מי האדם הדומיננטי בחייך? זה משתנה/השתנה? האדם הדומיננטי בחיי כרגע זה האחיין שלי- שמאז אתמול שהיה הפעם הראשונה שראיתי אותו כי הם גרים בחו"ל ובאו לביקור בארץ. הוא ממש מרגיע אותי עושה אותי שלווה להחזיק אותו על הידיים, לחבק אותו. ** יש תכניות לטיול גדול בעולם? אולי לניו יורק, אבל לא בטוח כרגע.

opalit

New member
לא לפחדדד

ללכת אחרי הלב זה מטעה.. תלמדי מה שבא לך ונכון לך בלי פחד (זו דעתי)

למעלה