Rock Am Ring 2007

SallySkelly

New member
תודה!

הם באמת נשמעים אחרת, אבל הם נשמעו מעולה באופן כללי. היו כמה שירים שהם נשמעו מדהים וממש אהבתי (SS, GU)
ד"א, מישהו שם לב לקול של איימי בהתחלת CMWYS...? הבהיל אותי קצת

yotem 17

New member
תודה../images/Emo83.gif

אממ לא כ"כ לטעמי קודם כל, הקהל הזה צריך להתעורר... דבר שני, הקול של איימי נשמע ממש לא משהו ברוב השירים, ובכלל, הייתה הרגשה די מוזרה כזאת כשראיתי את זה..

My EmOtIoN

New member
../images/Emo45.gif

היא פשוט שרה עם כל חנוק וזה היה נורא בכמה מהשירים.... בCN למשל ועוד כמה אני לא זוכרת... סה"כ הופעה יפה מאד זה לייב אז אין לי תלונות
ולמה זה הרכב אחר? מה קרה להרכב הקודם? עוד משהו שהפריע לי זה שבפזמון של SS תמיד יש גיטרה חשמלית נורא בולטת שממש מוסיפה ופה לא שמעו שום גיטרה...

yakir31

New member
אני כלכך מוזר?!

אני היחיד ששומע שינוי לטובה בכל מה שקשור למוזיקה, אבל דווקא מהאנרגיות ומהקול של איימי אני פחות מרוצה. נו מילא

שובאכה

New member
אמ יכול להיות...

תראה, יחסית למישהו שנמצא בסיבוב הופעות הקול שלה נשמע מעולה, בן אדם אחר אחרי הופעה אחת היה יוצא בלי קול תכלס לא יודעת איך היא עושה את זה אבל אני מקווה שלקראת ההופעה אצלנו היא תתן לקול שלה לנוח קצת ולצבור כוחות:)

Im Not Dead

New member
עם המוזיקה אין בעיה

הקהל הזה עושה הכל יותר גרוע... אבל איפה הקול של איימי?

Lihi a

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

השינוי הוא רק לטובה וזה שתיים בלילה, קצת רחמים על איימי
חוץ מזה שהופעות בפסטיבלים הן אף פעם לא איזה עילוי

אזירפאל

New member
וואו!

קודם כל, וויל מדהים, הרבה ה-ר-ב-ה יותר טוב מרוקי. הוא מכניס יותר עניין ואנרגיה בשירים, בזמן שרוקי תופף די באופן סתמי. בכלל, הלהקה נשמעת מעולה, אני שמח שככה אנחנו נשמע אותה, והפתיחה של WOTW יחד עם LC היתה מדהימה.

Im Not Dead

New member
הופעה גרועה =\

הקול שלה שחוק לגמרי והכל מת כזה. כל השבוע אמרתי איזה חרא שהם באים לישראל אחרי שהופיעו כבר 50 פעמים שאנחנו צריכים לקבל את הקול שלה עייף... והיא ממש השתפרה בלייב עם האלבום הזה אז זה בכלל מעצבן שעכשיו לא משהו. אין להם עוד הופעות לפני ישראל נכון? שתתן מנוחה לקול שלה ותבוא לפה מדהימה...

yakir31

New member
בוא נגיד תודה שהם באים וזהו

מעצם החוויה של ההופעה, אני לא אהיה עסוק בלבחון את הקול שלה. אחרי הכל אני יודע שהוא מדהים. לכו בראש קליל, ותהנו!

אזירפאל

New member
אני בטוח שגם אם איימי לא תישמע במיטבה

היא, יחד עם כל הלהקה, עדיין תתן שואו כמו שצריך. נא לא לשכוח שלמשל ב-Anywhere But Home היא נשמעת לא משהו (די דומה להופעה ברוקאמרינג) ועדיין כולנו נורא אוהבים את זה.

The Kinslayer

New member
../images/Emo88.gifממש לא.

בABH היא נשמעת מעולה ביחס לאיך שהיא נשמעת עכשיו.

Evi Virus

New member
../images/Emo12.gif ממש לא לדעתי.

היא נשמעת *הרבה* יותר טוב עכשיו. הרבה הרבה. היא מאוד השתפרה בלייב.

Evi Virus

New member
אם אתה מדבר על ההופעה הזו

תסתכל למטה ותראה שאמרתי שלא ראיתי אותה עדיין P: התכוונתי שבכלליות, בטור של TOD, או למשל בהופעה של טוקיו - היא נשמעת הרבה יותר טוב משהיא נשמעה בתקופת פולן וב-ABH.

Evi Virus

New member
../images/Emo45.gifרק עדיין לא שמעתי את ההופעה ברוקאמרינג P:

Im Not Dead

New member
ABH לא עד כדי כ"כ מדהים לדעתי

(לא כמו ההופעות שהיו לה בסיבוב הופעות הזה לפחות) ובכלל ABH היה הרבה יותר טוב מRAR הזה. לדעתי היו צריכים מראש לדחות את ההופעה הזאת גם בשביל הקול של איימי וגם בשביל המעריצים ששילמו הרבה. בדקתי עכשיו ויש להם עוד 10 הופעות ב20 ימים הבאים עד שהם באים לכאן
מקווה מאוד שהיא תשתפר כי ה370 שקל שלי מצפים להופעה הרבה יותר טובה

למעלה